Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

emptyline   Big Milk Straciatella
22 maja 2020 23:41
O kurde jakie fajne!
Facella   Dawna re-volto wróć!
23 maja 2020 02:27
Cieszę się ze znalazłam akurat na renee.pl i to ładniejsze (słupek się nie zwęża ku podstawie), bo mam z tego sklepu najwygodniejsze botki ever, jedyne obcasy w których jestem w stanie prowadzić auto, wiec chodzę w nich całą zimę, jesień i pół wiosny od 4 lat, a nawet nie wymieniałam jeszcze flekow  😜
Link: https://www.renee.pl/czerwone-czolenka-pollard
Czy moze komus rzucila sie w oczy jakas promka na Birkenstocki? 👀
madmaddie   Życie to jednak strata jest
29 maja 2020 21:22
ashtray, są na limango 🙂
efeemeryda   no fate but what we make.
31 maja 2020 13:07
ashtray od poniedziałku będą na zalandolounge  :kwiatek:
efeemeryda, dzięki za to info, bo czaiłam się na tę firmę (po zachwytach tutaj 😀) i udało mi się upolować  😍 Mam nadzieję, że rozmiar będzie dobry i moje stópki mi podziękują 🙂
efeemeryda   no fate but what we make.
01 czerwca 2020 10:50
Nie ma za co  :kwiatek: ja je tam upolowalam jakos w zimę i tak sobie czekają w kartoniku na pierwsze upały  🚫
A dorwalam piękne różowe Arizony, których w normalnej cenie bym chyba nigdy nie kupiła  😵
Ja wczoraj wyciągnęłam swoje kupione zimą na promce i wcale nie jest mi wygodnie 🙁
Czy do tej podeszwy noga się później przyzwyczaja, że jest tak super wygodnie jak wszyscy chwalą?
emptyline   Big Milk Straciatella
01 czerwca 2020 10:56
aaga84, Birki trzeba trochę rozchodzić, na początku jest słabo, ale jak się dopasują to są cudowne. Złaziłam w nich całą Kubę i Bośnię i Hercegowinę i nie zamieniłabym na inne buty.
Tak, przyzwyczaja, najlepiej kupić zima i rozchodzić je po domu, wiec trochę szkoda ze wasze czekały 😉
Ale i tak zawsze wybieram crocsy...i birkenstocki zostają jako domowe. Tez na zmianę z crocsami i bosakami 😉 dla mnie te zachwyty birkenstockami są trochę na wyrost.
aaga84, tak! Ja mam jedne jako buty do pracy (w szpitalu - dużo chodzenia). Pierwsze kilka dni były dość dziwne, teraz kocham je najmocniej na świecie. Dziś za późno sobie przypomniałam o promce na Zalando Lounge, a chciałam sobie kupić jedne "na co dzień", żeby tych z pracy nie wynosić.
aaga84, ja łaziłam w nich 2 tygodnie po domu zanim zaczęłam wychodzić gdzieś, gdzie nie mam jak się ich pozbyć 😉. A potem to pojechałam na wakacje i robiłam po 15km dziennie po Rzymie 😉.
Nie ma za co  :kwiatek: ja je tam upolowalam jakos w zimę i tak sobie czekają w kartoniku na pierwsze upały  🚫
A dorwalam piękne różowe Arizony, których w normalnej cenie bym chyba nigdy nie kupiła  😵



Ooo, ja też upolowałam Arizony 😀 Ale niby szare, chociaż na zdjęciu się mienią i powiedziałabym, ze są srebrne :P
To czekam aż przyjdą i zobaczymy co moje nogi na nie powiedzą 😀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
01 czerwca 2020 12:54
Ale i tak zawsze wybieram crocsy...i birkenstocki zostają jako domowe. Tez na zmianę z crocsami i bosakami 😉 dla mnie te zachwyty birkenstockami są trochę na wyrost.


O, potwierdzam! Ja na szczęście Birki dorwałam na grupie śmieciarkowej w zamian za jakieś owoce - są spoko, służą mi jako kapcie po korpo (jeżdżę rowerem, więc po prysznicu w biurze wskakuje w kieckę i birki, a na spotkania mam tonę butów na zmianę w szafie  :icon_redface🙂 ale nie są tak zachwycające, że mogłabym wydać na nie 300 czy nawet 200 zł.

Za to crocsy kocham miłością wielką, co prawda moje są wyjątkowo brzydkie (różowe) i używam ich głównie na wspinaczce, kajakach itp, ale są naprawdę super wygodne. Pewnie gdybym miała budżet na jakiś ładniejszy model, to chodziłabym w nich na co dzień  😀
smarcik, mow mi crocsiara bo par mam pewnie ze 30 (strach mi policzyć) ale tylko jedne te takie klasyczne chodaki 😉 sandałki, japonki, to są najlepsze z crocsowych modeli! Można dorwać na olx praktycznie nowki, polecam skoro Ci klimaty używanych nie straszne 🙂 w razie wu sluze opiniami o modelach na priv, bo są dosyc nierówne 🙂😉
emptyline   Big Milk Straciatella
02 czerwca 2020 00:19
Dla mnie Crocksy to z kolei koszmar. Pomijając wygląd, bo każdy lubi co innego, to się w tym chodzić nie da. 🤣 Ile stóp tyle opini! 💘
Ktoś kiedyś wstawiał tu Crocsy sandały-japonki z pojedynczym paskiem - te wyglądały spoko 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
02 czerwca 2020 09:34
sienka o, dziękuję za namiary, będę buszować  😜

emptyline z ciekawości - który model Ci nie podszedł? W sumie ja mam tylko jedne więc ciężko mi wypowiadać się o całej marce, ale te moje różowe chodaki są zacne  😁


Achaja chyba mówisz o modelu, który podoba mi się najbardziej! Zdaje się, że chodzi o Serena Flip? 🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
02 czerwca 2020 09:50
sienka, a masz kaloszki? rozglądam się za jakimiś i te crocsy można wyrwać w dobrej cenie. Da się w tym chodzić nieco dłużej?
Achaja chyba mówisz o modelu, który podoba mi się najbardziej! Zdaje się, że chodzi o Serena Flip? 🙂


O, dokładnie 🙂 Jedyne dla mnie strawne Crocsy 😀
O Crocsach była tu już cała dyskusja. Ja oprócz tych typowych 'parszywych" 😉 mam jeszcze 3 inne modele, które nie wyglądają jak crocsy, m.in japonki i sandały i chodzę w nich non stop od lata do jesieni, całe wakacje wyjazdowe, do sukienek letnich też, nawet w nich pływam jak jest dużo kamieni na brzegu morza 😀
A moje pracowe typowe crocsy już 5 rok służą, prane w pralce wielokrotnie, zalane różnymi dezynfekcjami, krwią i nie wiem czym jeszcze są w stanie prawie takim, jak przy kupnie... I nie bolą mnie w ogóle stopy w pracy po 20 godzinach dyżuru.
Serene Filip miałam, ale je porwałam (było ciężko...) i zamiast drugich takich kupiłam inne japonki - o te. Przeżyły wędrówkę po skałkach w 35stopniowym upale, a za chwilę monsunowy deszcz i nie ślizgały się.
Mam też te
Chcę też kupić te
Można uznać że jestem jak sienka 🤣
smarcik, achaja, mnie tez sie tylko te japonki serena flip podobaly z calego crocsowego swiata.
Tak bardzo mi sie podobaly, ze az je kupilam, mimo, ze moje stopy generalnie japonek nie toleruja.  😂
Mialam nadzieje, ze odmienie los moich stop wygodnymi japonkami. Ale nie dalam rady w nich chodzic na dluzsza mete, takiego wala mi pokazaly  😵


emptyline   Big Milk Straciatella
02 czerwca 2020 18:11
smarcik, nie pamiętam modelu, oprócz tych klasycznych jakieś takie sandałowate, trochę w klimacie birków. 🙂
Creditae, bratnia duszo 😀

madmaddie, miałam kalosze i oddałam, dla mnie były za szerokie w stopie i haczylam jedną stopa o druga podczas chodzenia 😉 ale tez były za wąskie w łydkach które mam niestwty konkretne, i wbijały mi się krawędzie, co czułam po dłuższych spacerach.
Kupiłam mięciutkie tretorny i w kategorii kaloszy jak dla mnie wygrywają 🙂 i jezcze taniutkie lemigo, tez z pianki eva, wiec leciutkie jak crocsy, a nie takie kaczkowate na stopie! Są super.

Moje ulubione crocsy z których mam po kilka kolorów to sexy flip (już ich nie robią, są końcówki gdzieniegdzie), serena flip, stary model huarache (tez już nie produkowany), i kilka modeli japonek których nie znam nazw. Klasycznych chodakow używam tylko do sprzątania gowienek w ogrodku 😉 i do szybkich spacerów na drodze za domem, jak mam dziecko w nosidle i nie chce mi się schylac a na dworze zimniej niż cieplej 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
03 czerwca 2020 12:14
Sienka, dzięki! Też mam konkret łydę, to sobie odpuszczę🙂 treton wygląda dobrze. Obecnie mam Demar i nie są zbyt wygodne :/ poprzednie od nich miałam lata i były super
Facella   Dawna re-volto wróć!
13 czerwca 2020 08:16
Znajdę gdzieś jeszcze takie buty?
https://deezee.pl/czolenka/deezee-czerwone-czolenka-na-slupku-julietta
DeeZee nie ma mojego rozmiaru, szukam beżowych, ewentualnie czerwonych, ostatecznie białych lub czarnych  😵
Edit: znalazłam na renee.pl, z braku pewności co do rozmiaru zamówiłam dwie pary - mniejsze bezowe i większe czerwone. Mają teraz -50% na drugi produkt, wiec jeszcze wyszło mi 50 zł taniej  😜

Szukam ponownie :/ niestety te z Renee jeden pasek mają na gumce, tylko ten drugi jest regulowany  😵 a że mam wąską stopę, to bardzo brzydko odstawał. Odesłałam. I teraz nigdzie nie mogę znaleźć w moim rozmiarze takich, w których ten krzyżujący się pasek byłby jednym paskiem...  😕 tak więc zostałam bez butów do sukienki :/
Facella, a to na jakaś okazje? Może taneczne zamow?
Wracam do tematu Birków. Model Arizona- wąskie to są bardzo wąskie? Wydaje mi się, że mam wąską stopę w kierunku normalnej. 🤔 I jak z rozmiarówką w tym modelu :kwiatek:
Facella, - a Royal Fashion? Też mają tanie buty i dość duży wybór. Ja rok temu kupiłam tam świetne sandałki i aż byłam zaskoczona, że takie fajne 🙂
efeemeryda   no fate but what we make.
13 czerwca 2020 10:24
ashtray ja mam wąską stopę i arizony mam zapięte najciaśniej jak się da, a są nowe... wzięłam model skórzany, boję się, że jak się rozciągną to będę musiała dorabiać dziurki  🤔
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się