Końska Rewia Mody XIV (2020)

Ja nie wiem czy wszystkie ich pady tak wyglądają, ale dla mnie to powód dla którego ich nie kupię  🙄
https://www.instagram.com/p/CA-1pPeHjHq/?igshid=1o9pgakkkxkxf
wątek zamknięty
harja, - mój już jest 😜 Wczoraj odebrany, w życiu tak z pracy do domku nie biegłam 😂

Ogromny 👍 za czas realizacji, w poniedziałek puściłam przelew, w środę rano był. Jak mnie kusi już wrzucić na konia to nie macie pojęcia, a czekam żeby się z kimś aparatnym zgrać.

protoniasta, - ślicznie wygląda! I derka z mojej ukochanej kolekcji 😍 Ile ja na własnego pasiaka polowałam, ale się udało 😀
anil22, - no i znowu blaszki, kwadraty jako emblemat marki. Co się wszyscy uparli na to, tyle rzeczy można fajnych zrobić, to ładują te nieszczęsne blaszki 🙄
wątek zamknięty
Kiedy jakiś nowy Eskadron? 😀
Wrzucam Siwkersa w Oxfordnavy, ostatnio mój ulubiony na zmianę z blackmocca, okropnie ciężko ten kolor fotografować  😵
Jakiś miesiąc temu kupiłam jeszcze komplet seapinegreen i na żywo tak mi się podoba, że szkoda ubrać  😀
wątek zamknięty
keirashara, mój również doszedł wczoraj i jest rewelacyjny 🙂 czekam na twoje foty :kwiatek:
Siwaa, wygląda bardzo fajnie, siwemu to w wiekszości będzie do pyska 🙂😉 elegancko!
wątek zamknięty
keirashara no dokładnie! Mi tak się podoba nowe logo Equestrian Sztokholm  że czekam tylko na jakiś kolor odpowiedni dla nas. Bordo bym kupiła natychmiast. 
siwaa  bardzo elegancko
wątek zamknięty
anil22 mówisz o tej literce E zamiast blaszki? Mi właśnie średnio się podoba.
Ale nie wiem.. w nowej kolekcji znowu mają czapraki  te metalowe prostokątne logo  🤔
wątek zamknięty
.
No nie. To nie FB żeby wstawić kropkę za komentarz.
Proszę o przeczytanie regulaminu!  :nunchaku:

[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Brak przeczytanego regulaminu! Postowanie kropką.
wątek zamknięty
Siwaa, - w sumie Platinum Pure się spóźnił o jakiś miesiąc. Teraz już powinien być New/Next Generation lub RESR jak rok temu, jakoś lipiec/sierpień Platinum wychodziło. I wrzesień/październik zimowa cs.
Piękny granacik, klasyka! 💘

Szukam jakiś ładnych czarnych, porządnych owijek. Jakieś sugestie? 👀 Nie wiem, czy klasyczne brać schocke/eskadrona czy idzie coś taniej wyrwać?
wątek zamknięty
keirashara a Anky?
wątek zamknięty
Wydaje mi się,że w zeszłym roku nie było next/new generation. ja czekam na resr  🤣 🤣
wątek zamknięty
Siwaa, - w sumie Platinum Pure się spóźnił o jakiś miesiąc. Teraz już powinien być New/Next Generation lub RESR jak rok temu, jakoś lipiec/sierpień Platinum wychodziło. I wrzesień/październik zimowa cs.
Piękny granacik, klasyka! 💘

Szukam jakiś ładnych czarnych, porządnych owijek. Jakieś sugestie? 👀 Nie wiem, czy klasyczne brać schocke/eskadrona czy idzie coś taniej wyrwać?


Szczerze? Ja mam zwykłe HKMy i nie widzę szczególnej różnicy pomiędzy nimi, a Eskadronem :P
wątek zamknięty
A wiecie może gdzie są przeceny na eskadrony cottony?  🏇
wątek zamknięty
Siwaa, cudnie ( wiesz że mamy mega podobny gust, mam seapine i go uwielbiam, mam tego samego oxfordnavy i jeszcze kilka innych nam się powtarza 🙂😉

A ja lubię blaszki 😀
wątek zamknięty
Dziewczyny foto pod hasztagiem Heritage 2020 czy to jakaś pomyłka?
https://www.instagram.com/p/CAasmc_JAN9/?igshid=rq2iqpo3jghq
jabooshko tak o tej haftowane literce
wątek zamknięty
Dziewczyny foto pod hasztagiem Heritage 2020 czy to jakaś pomyłka?
https://www.instagram.com/p/CAasmc_JAN9/?igshid=rq2iqpo3jghq
jabooshko tak o tej haftowane literce

chyba chodzi o to ze to aktualne heritage, bo nowy wyjdzie pod koniec roku (chyba)
wątek zamknięty
anil22, - zwykle podbijanie zasięgów - masz tam też hasztag rosewood na przykład 😉 To przecież nawet eskadron nie jest.
Nique, - po turbo koszmarnych fair-playach wolę uważać 🤣
dairoxroxi, - anky to jedne z najgorszych imo 😉
wątek zamknięty
keirashara kurczę mam kilka kompletów owijek anky już kupę lat i są w super stanie, lepszym niż eskadron  🥂 może coś się przy nowych kolekcjach zmieniło?
wątek zamknięty
Siwaa, - w sumie Platinum Pure się spóźnił o jakiś miesiąc. Teraz już powinien być New/Next Generation lub RESR jak rok temu, jakoś lipiec/sierpień Platinum wychodziło. I wrzesień/październik zimowa cs.
Piękny granacik, klasyka! 💘

Szukam jakiś ładnych czarnych, porządnych owijek. Jakieś sugestie? 👀 Nie wiem, czy klasyczne brać schocke/eskadrona czy idzie coś taniej wyrwać?

podobno fajne są te z eqst'a
wątek zamknięty
Eqsty są okropne, zdecydowanie nie polecam.

Z owijek póki co najlepsze mam Horze Supreme. Dobrze mi się też Felixy Buhlery nawet zawija. I Torpole są ok.

anil22 dobrze widzę, że na tym zdjęciu z góry strony to te dwa po lewej to Ps? W porównaniu do Stockholmów to jakiś pozaciągany ten materiał, ES zdecydowanie ładniejszy.

protoniasta, charlieeee no ona w ogóle jest piękna i idealna. 😍

Dzisiaj pierwszy raz w życiu miała założone owijki, więc wyszły mi trochę balerony. Ciężko się zawija, jak koń trzyma nogę w powietrzu. 🤣

Siedzę jak kupa, ale trudno.

W ogóle ten BS jest znacznie mniejszy od niebieskiego. A niby oba są fulle. 🤔 I nie wiem, czy Eskadron w międzyczasie zmieniał ich rozmiar, czy jednak ten brązowy to jest pony.
wątek zamknięty
flygirl, - zmienił 😉 Starsze są mniejsze. Bardzo ładny beżyk! 😀
Spróbuje te horze chyba 🙂 Dzięki!
dairoxroxi, - koleżanka w stajni ma z tym nowych i dramat właśnie :/


Czy ktoś kupował ze strony Amare Equipment? 👀 Kuszą mnie kaloszki i zastanawiam się ile będą szły do Polski.
wątek zamknięty
flygirl też tak mam. Mam 2 BS i jeden jest większy od drugiego. Może to zależy od kolekcji, albo roku? Tak samo mam z velvetem. Znalazłam w styczniu velveta tealblue za 150 zł i go zakupiłam, a kiedy porównywałam z BS, to Velvet wypadł ogromny. Obydwa czaparki są VS Full
wątek zamknięty
flygirl, - zmienił 😉 Starsze są mniejsze. Bardzo ładny beżyk! 😀
Spróbuje te horze chyba 🙂 Dzięki!
dairoxroxi, - koleżanka w stajni ma z tym nowych i dramat właśnie :/


Czy ktoś kupował ze strony Amare Equipment? 👀 Kuszą mnie kaloszki i zastanawiam się ile będą szły do Polski.


Ja mam zamówienie z Amare zrobione w poniedziałek 1.06 - cisza nic a nic na stronie napisane że nawet do 30 dni. dziwne bo PS of Sweden przychodzi maks do 5 dni roboczych  🙄
wątek zamknięty
Siwaa, cudnie ( wiesz że mamy mega podobny gust, mam seapine i go uwielbiam, mam tego samego oxfordnavy i jeszcze kilka innych nam się powtarza 🙂😉

A ja lubię blaszki 😀


Ooo wrzucałaś gdzieś swojego w seapine? Musi być szał! Już nie wspominając, że obie mamy konie giganty 😀

Mi się też bardzo podobają te blaszki, dla mnie to mega elegancko wygląda 😀
wątek zamknięty
keirashara właśnie ja zobaczyłam zdjęcie i chciałam się dowiedzieć co to za firma. A tam w opisie Heritage  🙄
flygirl tak dokładnie.  Na instagramie na fotkach użytkowników ps również widać  takie jakby rozwarstwienie materiału 
wątek zamknięty
Frędzelki przy czaprakach PS of Sweden?!  😲

Takie coś na ich insta dziś widziałam
wątek zamknięty
Kunia, - o, dzięki, bo chciałam na szybkości ogarnąć kaloszki do caballowego czapraka, ale jak mam długo czekać to nie wyczymie i tak 🤣 Choć są w promce i mnie kuszą te srebrne... chciałam czarny bling komplet, ale nie ma akurat na nie promki, a już wyczaiłam, że dość regularnie są i nie ma co kupować za pełną kwotę.

jabooshko, - jak dla mnie kicz okropny 😂
wątek zamknięty
keirashara, Ja też sie czaje na ten cały czarny brokatowy, kantar skórzany też jeś śliczny i faktycznie trzeba często czekać na promki - ostatnio było 50% na wszystko  😲


Jeśli chodzi o PS of Sweden uważam że to najlepsza firma, czapraków mam 6, dwie derki, bryczki x2, naczółek, owijki x2 i idzie do mnie jeszcze jedno zamówienie. Jestem od nich uzależniona i pozbyłam nie prawie wszystkich innych czapraków. Cottonów Eskadrona nie trawie. Jak włożyłam Rosewooda do pralki po 3 użyciach i zobaczyłam zmechacone kulki to powiedziałam że nie kupie już nic od nich. Ja z tych co pióra czapraki po 2-3 użyciach więc dla mnie to mały dramat. 😡
wątek zamknięty
Nie frędzelki tylko plisa🙂
... czaprak lipny ale szelki petarda!!!
wątek zamknięty
Oj nie wiadomo czy za kilka lat nie będziemy tylko w plisowanych czaprakach jeździć 😁
Jak dla mnie też tandeta, ale tak samo myślałam kiedyś o wielu aktualnie modnych rzeczach.
wątek zamknięty
Dla mnie też wieś tańczy i śpiewa, ale pewnie to tylko kwestia czasu aż będą modne  😁


A tak apropo co było modne...
Np Bryczesy w kratę - kiedyś był okres, że były takie top, a teraz ciężko dostać.
Czy mi się tylko zdaje  🤔
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.