pensjonaty w okolicach trójmiasta

Rudzielc_23, co to za stajnia ta My horse ? Pierwsze słyszę ?
Co byś chciała wiedzieć o Tokarach ? Podobnie jak xxagaxx jestem niezmiennie zachwycona. 😉
Klami chciała bym wiedzieć jakie są warunki, cena i co zawiera.
Jak wpiszesz na facebooku stajnia my horse to wyskoczy. Miejscowość Nowy Wiec koło Skarszew
Lov   all my life is changin' every day.
08 czerwca 2020 10:34
Rudzielc_23, ja mam właśnie na razie ten komfort, że mogę od rana. Wysyłam jutro chłopa na zwiady, zobaczymy jak tam jest 😉
Rudzielec jest plac kwarcowy, duży, zadbany. Hala, ok 25x60? Też kwarcowa. Lonzowik, karuzela. Konie mają swoje balkony. Siana jest w sumie opór, na padoku też. Woda. Teraz mamy padoki trawiaste, ale ze względu na ograniczoną powierzchnię stajni nie wiem czy uda się mieć przez cały sezon dobre łąki. W boksach czysto, dobrze scielone. 

W cenie koń chodzi na padok I karuzele. Jest siano I owies (6kg). Ubierają ochraniacze, zmieniają derki jak trzeba.
Plus takie pierdoły jak myjka stanowiskowa wewnętrzna z ciepłą wodą, zewnętrzna z zimną, solarium, pralnia, suszarnia, antresola z mini aneksem i cześcią wypoczynkową nad halą, toalety, łazienka, siodlarnie, obiekt w 100% zamknięty. Część socjalna oczywiście ogrzewana. Nie wiem co jeszcze.
Stajnia bardzo widna, dużo powietrza, szeroki korytarz. Acz boksy na tyle często sprzatane i ścielone, że nawet przy ciaśniejszym obiekcie i tak żadne zapachy i gazy by się nie zbierały, bo nie ma z czego. 
Tokary







Lov   all my life is changin' every day.
08 czerwca 2020 10:50
Mówiłam, idźcie sobie z tą stajnią marzeń 😁
Gillian   four letter word
08 czerwca 2020 10:59
O jaaaa ić stond  😵
No pięknie, ale cena dla mnie niestety zaporowa 🙁
Rudzielc_23, prawda. Ale przynajmniej wiesz za co płacisz. Ja mam w końcu święty spokój, jak przyjeżdżam do stajni to jakoś wcale mi się już tak do domu nie spieszy.
Lov   all my life is changin' every day.
08 czerwca 2020 11:38
Muszę sprzedać jednego dziada... 😁
Lov ty konia a ja nerkę :P
[quote author=Rudzielc_23 link=topic=87.msg2933782#msg2933782 date=1591611253]
No pięknie, ale cena dla mnie niestety zaporowa 🙁
[/quote]
A jaka jest cena?
anai 1500 z tego co słyszałam
Kilka jeszcze fotek i popieram całkowicie co xxagaxx napisała, święty spokój i komfort. Płaci się, ale wiadomo za co. No i ta niezabijająca odległośc od miasta.





Moon   #kulistyzajebisty
08 czerwca 2020 15:05
potwierdzam, ićcie stont!  🤣 😜
Czy to jest ta stajnia kawałek przed La Scalla? Z ciekawości ile za boks?
Lov   all my life is changin' every day.
09 czerwca 2020 18:17
Hanula, Tokary 1500 😉

Mój chłop był na zwiadach w Pępowie, podobno bardzo obiecująco wygląda, więc chyba w końcu znalazłam stajnię 😁
Rudzielec O której stajni Zacisze piszesz? Ta w Dąbrówce?
wow jade jutro do Tokar to zobaczyć, bo wygląda  cudnie.
Czy jest opcja trocin?

Ktos cos wie o tej stajni w Kielnie?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
09 czerwca 2020 20:51
Maz18, raczej nie, bo tereny w Dąbrówce są przemegaśne.
Dokładnie,  tereny sa super dlatego sie zdziwiłam i pytam, bo Zacisze to nowa nazwa stajni w Dąbrówce i na pewno w pelni hala jest blaszana.
Lov   all my life is changin' every day.
09 czerwca 2020 21:17
Ta w Pępowie to żalesie 😉
tak, Stadnina Zalesie dokładnie, mogłam coś wcześniej pomylić. Tokary niestety poza moim zasięgiem finansowym 🙁, ale wygląda bardzo fajnie.
Lov   all my life is changin' every day.
10 czerwca 2020 08:12
Rudzielc_23, ja jak weszłam do Tokar to się zakochałam, byłam gotowa jeść makaron z cukrem 😁 Na razie rozsądek wygrał, ale może kiedyś... 😉
Tokary mają jakąś stronę? Bo widzę tylko jakąś starą szkółkę...
FerventAxis, nie mają. Stajnia nie ma w planach póki co się reklamować.
A jak można sie z nimi skontaktować, bo tez szukałam jakiegos kontaktu i nic.
Moge prosic o podeslanie?
Czy ktoś zna stajnię Equesria Star (nie pensjonat, tylko rekreacja)?
Lov jak się już zadomowisz w Zalesiu to daj znać co i jak 😀
Lov   all my life is changin' every day.
19 czerwca 2020 07:11
Byłam dzisiaj w Zalesiu jeszcze na zwiadach, i mi się bardzo podoba 😁 Wiadomo, wyjdzie w praniu, ale właścicielka wydała mi się dość sympatyczna. Konie cały dzień na łące, nie ma problemu żeby moje dwa chodziły osobno, obiad będą miały zaniesiony na pastwisko. W stajni ładnie, czysto, pilnują porządku z tego co widać 😉 Faktycznie właścicielka dwa dni w tygodniu chce halę dla siebie, ale mówiła że jak ona ma treningj ujeżdżeniowe, to jak się zagada też nie ma wielkiego problemu, żeby wtedy wsiąść. Dla mnie pozytywnie, pod względem mojego kaszlaka, boks z balkonem i łąka all day, plus jest gdzie pojeździć 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się