Końska Rewia Mody XIV (2020)

Dziewczyny dzisiaj na stronie Spooks czapraki po 35e
wątek zamknięty
Klami ja widze czarny czaprak z czerwona lamowką ale nie z tych szerokich a raczej cienki sznurek i/lub frak z czerwonymi detalami. To by wystarczyło i byłby sztos. 😀
wątek zamknięty
Nirv, - na siwej jest szał 💘
Pati2012, - siwy w granacie to zawsze super połączenie 😀
Klami, - może coś w tym stylu? I np z czerwienią zamiast sreberka? Granat nie bardzo, za dużo się tego zrobi imo.

wątek zamknięty
Heritage rosewood:

Jakoś nie mogę się przekonać  😉
wątek zamknięty
wątek zamknięty
protoniasta, daj Pani spokój, mam dralona teal blue, on bardzo podobny, kolejny nie potrzebny 😁  zacnie w Hortensji! i fakt - ciężko o szmatę w podobnym kolorze, a szkoda! Ej! Ten Rosewood zacny! ładnie się komponuje na takim ciemnym podpalańcu 😍

Klami, zdecydowanie za czarno! na Smoku czerwone dodatki robiłyby robotę!

keirashara, na niej to większość szmat w kontrastowych kolorach robi szał 😁 a jak coś jest samego w sobie ładnego to już w ogóle 😀

anil22, widziałam go, fujka! Jestem na nie - znów granat (ok, granaty kocham, ale są w każdej kolekcji + w tej po prostu nie widzę nic ładnego pod względem lamówek/kształtu), szary też co i rusz się przeplata, no i kolejny jakiś nenowo-oczojebny kolor (ostatnio pomarańczowa papaya, nie tak dawno temu fusion coral...)

Tu jakieś fotosy na Klawunde:

https://www.reitsport-klawunde.de/marke/eskadron/reflexx-summer-2020/?fbclid=IwAR17W7hjtGS3Fs2dFKB9hCJPcMQoIFjjsCF5qAfQShuO7isgafPMhXlqYuM
wątek zamknięty
nirv A mi się podoba . Typowo robocza kolekcja. I stypowa jak lubię.
wątek zamknięty
Ooo - piękne te szmaty! I jakieś nowe materiały i wzory cottona. Szary cottonik - super.

Czy jest już gdzieś w sklepach w pl?
wątek zamknięty
Dziewczyny co to może  być za kolor? Freshberry?
wątek zamknięty
Zgadza się  to Freshberry  🙂
[quote author=anil22 link=topic=102969.msg2934362#msg2934362 date=1591990279]
Dziewczyny co to może  być za kolor? Freshberry?
wątek zamknięty
Gniada w Schocke Sapphire 🙂


wątek zamknięty
Gniada w Schocke Sapphire 🙂


Oo jak jej ładnie!

Bacardi w rozdziewiczonym Seapine Green, mi się baaardzo podoba, zielenie to jednak nasze kolory  💘 💘 💘
Wczoraj koń powiedział zdecydowane NIE jeśli chodzi o pozowanie... No nic pan nie zrobisz 😀



Swoją drogą owijki eskadrona bardzo różnią się jakością w zależności od koloru, nowe heritage ekstra a te są okropne  😫
wątek zamknięty
Meise, emptyline, flygirl, keirashara, Nirv, czyli chyba nikt tu nie popiera mojego granatowego pomysłu. No to myślę dalej. 😉 Może faktycznie po prostu jakoś do strzemion czerwonych nawiązać i zostać w czerni ogólnie.
wątek zamknięty
Premier Equine Italia.
Zaskoczył mnie dwiema rzeczami na plus. Jakością - jest naprawdę mięsisty i wydaje się bardzo mocny, ale to wyjdzie, nomen omen, w praniu oraz... Alkantarą. Ni cholery się nie domyśliłam po zdjęciach katalogowych, że ten pikowany fragment to alkantara. Ale jako że kocham wszystko, co zamszopodobne, to uwielbiam ten pad jeszcze bardziej. 😀

wątek zamknięty
W którym sklepie internetowym w dystrybucji są czapraki SD Design brokatowe? Rzuciły mi się w oczy na Instagramie i wowowowow. Szeństwo.
wątek zamknięty
Gniadata   my own true love
17 czerwca 2020 08:50
mój karaczan w cottonie skyblue 😀 tak jak normalnie raczej nie zbieram szmat to ta mnie złapała za serce 😍
btw, ja nie wiem jak Wy robicie takie ładne szmatofotki, im bardziej się starałam tym bardziej mój koń wyglądał jak pokraka jeszcze większa niż w rzeczywistości 😂 to wstawię chociaż takie śmieszne 😉
wątek zamknięty
czy ja gdzies jeszcze znajde komplet ochraniaczy rosewood? wszedzie sa tylko XL, a nam trzeba M/L
wątek zamknięty
protoniasta a mnie się meega podoba!  😜 😍
wątek zamknięty
A tutaj mój Premier Equine :

wątek zamknięty
Gniadata, - kwestia wprawy, mój już ładnie pozuje sam. Ja go tylko stawiam na jakimś tle i można cykać 😀 Cudowny jest ten skyblue, ubolewam okropnie, że na moim karym wygląda słabo.
Donia Aleksandra, - bardzo fajna szmatka 🙂
wątek zamknięty
Donia Aleksandra w PE mieli wczoraj na promce ten Czaprak za jakoś 32£ kusiło mnie czy by go nie wziąć ale kurde akurat zostało mi za dużo miesiąca do końca pieniędzy i odpuściłam  😁
wątek zamknięty
Czy ktoś wie może, gdzie dostanę takie futro/kantar? No przepadłam  💘 Człowiek na starość to głupieje  😜

https://www.instagram.com/p/B_y1JZLJw3h/?igshid=xbva4mfgg7i0
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
01 lipca 2020 18:41
keirashara, ale że kolor, czy ogólnie, taki ofutrzony kantar? :P
Bo takich kantarów to jest na pączki, jako transportowe opisywane są. A kolorek... myślę że np. Mattes mógłby Ci tu pomóc np 😉
wątek zamknięty
To jest chyba Mattes, mają całka sporą bazę kolorystyczną swoich futerek i między innymi widziałam również taki jasny róż  🙂
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Widziały insta story  Anky 🤣 jakaś panterka czy coś.
wątek zamknięty
anil22 widziałam  👀  😲
wątek zamknięty
Czy tylko ja uważam, że te futrzaste kantary to okropne koszmarki? 🤣
wątek zamknięty
O kolor, jest taki cudownie przesadzony w swojej cukierkowatości 😉 Futrzaki widziałam, ale nie taki pudrowy róż. Normalnie mnie nie ruszają też, ale ten jest boski 😀

dairoxroxi, - dzięki za trop :kwiatek:
wątek zamknięty
flygirl zależy w jakim kolorze , ale generalnie mi się podobają  😜 różne są gusta, wszyscy nie mogą mieć tych samych rzeczy  🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.