stajnie na Mazurach

Hej, gdzie można pojechac w fajny w teren w okolicach Giżycka?
Stajnia Gajrowskie 🙂. Rzeka, jeziora, Puszcza Borecka i tyyle ścieżek wkoło 🙂
Stajnia Gajrowskie 🙂. Rzeka, jeziora, Puszcza Borecka i tyyle ścieżek wkoło 🙂


POLECAM  🏇  byłam w zeszłym roku, tereny petarda, konie mega miłe i spokojnie, Karolina zna każdy zakamarek Puszczy  😍 :kwiatek:
Hej,

Czy ktos z Was może polecić stajnie na Mazurach w okolicy Ostródy? Najchętniej na północ od Ostródy.
Chodzi o wycieczkę w teren, nie pensjonat.

Z góry dziękuje 🙂
Tuffy stajni trochę jest, ale z takich godnych polecenia w okolicy to Orkiro, ewentualnie kawałek dalej w stronę Olsztynka Drwęck.
Szyszka   szczesliwa studentka HOPALu:)
15 lipca 2020 18:56
Od dawna tylko czytam forum, praktycznie się nie udzielam, ale nadszedł ten moment  😉 poszukuję pensjonatu całorocznego dla wałacha w okolicach Szczytna, ktoś coś?  👀
Od dawna tylko czytam forum, praktycznie się nie udzielam, ale nadszedł ten moment  😉 poszukuję pensjonatu całorocznego dla wałacha w okolicach Szczytna, ktoś coś?  👀


Zapytaj w Stajni Novum, w Kobyłosze.
Szyszka, polecam Sasek Mały 🙂 Blisko Szczytna właśnie. Pesjonat Sasek oni się zwą na facebooku.
Wybieram się na kilka dni do Giżycka. Mam nocleg w samym centrum miasta i jestem niezmotoryzowana. Szukam jakiejś fajnej stajni do wyjazdu w teren z dobrym dojazdem komunikacją miejską. Znacie takie miejsce?
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
23 lipca 2021 02:22
Widzę, że wątek dawno już umarł.. Ale spróbuję. Czy znajdę tu, na forum, osoby które jeździły/jeżdżą/stacjonują w Skj Revel? Chciałabym zadać kilka pytań. Może być na pw. 💐
Wiem, że pewnie zasłużę na złotą łopatę, ale... czy ktoś może polecić stajnię wolnowybiegową na Mazurach? Wymagania właścicielki konia sprowadzają się do 'wolny wybieg, im większe zadupie tym lepiej'.
Może Majdan k. Wojnowa u Państwa Niedbalkskich? Mają hodowlę koników polskich, czyli kilka tabunów na ogromnych hekatarch. Ja byłam bardzo zadowolona, tylko nie wiem czy dalej przyjmują konie do pensjonatu.
Dzięki, każdy trop cenny 😉
A kojarzycie jakieś stajnie na Mazurach lub Warmii, gdzie można przyjechać na 7-10 dni na wakacje z koniem? W pobliżu jeziora, fajne tereny, standard agroturystyki.
Aletra, musiała byś się zorientować czy jest taka opcja w Sząbruku w Stadninie Koni Trakeńskich
Aletra, taka opcja jest w Stajni Gajrowskie 🙂. Wszędzie dookoła można jeździć w tereny, domek na miejscu, pastwiska dla koni, rzeka 2 km dalej, sąsiedztwo Puszczy Boreckiej 🙂
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
04 maja 2023 18:57
DeJotka, napiszcie do kaloe, zdaje się, że miała ostatnio wolne miejsce. Sterławki Wielkie kilka km od Giżycka.
Odkopuję.
Godny polecenia pensjonat dla koni w okolicy Elbląga?
DeJotka, na złotą łopatę teraz sobie zasłużę, ale na mazurach wolny wybieg - zapraszam do siebie :P
Dzięki, ale temat już nieaktualny 😉
Nevermind   Tertium non datur
07 grudnia 2023 15:40
Aletra, Klonek w Zełwągach, ale daawno nie byłam więc szczegółów nie podam za dużo. Blisko do jeziora, tereny, były kiedyś takie historie że przyjmowali konie w pensjonat razem z pensjonariuszami, więc myślę że kwestia dogadania.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się