KOWALE

Ratujcie! Dobry kowal poszukiwany. Śląsk, a dokładniej Jastrzębie-Zdrój. Większość których znałam albo się przeprowadziło albo już ma full klientów. NA PW jak ktoś kogoś nie poleca to też chętnie się doinformuje w kogo nie celować.
kare_szczescie, nieodmiennie Lucyna Gawron:
https://www.facebook.com/LG.Osiodlaj.Marzenia/
A dobry podkuwacz na Podlasiu? Białystok i okolice? Koń znajomych musi być podkuwany ortopedycznie ...
Hejka! Zna ktoś kowala z Radomia lub okolic godnego polecenia?
Czy ktoś ma kontakt z Tomkiem Glińskim?
Kogo aktualnie polecacie do kucia na 4, woj. mazowieckie okolice Otwocka.
Potrzebujemy solidnego i terminowego kowala.
poszukuję kowala w okolicach Ciechanowa i Mławy około 17 koni do werkowania 1-2 do kucia
Kowal Pan A. Brzeziński (mazowieckie) czy są jakieś świeże opinie? Wszystko na r-v stare, a chciałabym czegoś więcej się dowiedzieć.  🙂
Pilnie poszukuję kowala ortopedy ze Śląska.
Koń chodzi boso już 10 lat, średnio raz w miesiącu ma ropę, decyduję się go podkuć, ale on ma bardzo nietypowe kopyto  🤔
Sztorc, zrośnięty staw kopytowy, śruba i tendencja do tzw. łódki  smutek
Pomocy
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
15 stycznia 2021 19:30
Może Ada Majocha? jest mega dociekliwa, jak trzeba to konsultuje się z kimś innym, ma RTG więc sprawdza kopyto z każdej strony 😉 Przykleja podkowy i chyba kuje też. Ja bardzo polecam, kawał dobrej roboty zrobiła z problematycznymi kopytkami mojego kucyka.
A skąd jest ta pani? Nie umiem się doszukać  🙁
Azbuka okolice Bielska/Oświęcimia. Również polecam Adę  😉 porobi fotki, posprawdza, doradzi jednocześnie suplementacje czy zmianę żywienia jeśli zajdzie taka potrzeba
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
15 stycznia 2021 21:02
Ada bywa chyba w różnych częściach Polski, warto zapytać 🙂
Dodatkowym mega plusem jest to, że pilnuje terminów i daje znać kiedy będzie, ja mam wieczną sklerozę więc mnie ratuje  😁
Bardzo dziękuję, już napisałam do tej pani  :kwiatek:
Poszukuję kowala do werkowania 3 koni w okolicach Kościerzyny, będę wdzięczna za polecenia.  :kwiatek:
Szukam kowala który dojedzie do dwóch koni z woj.śląskiego okolice Zawiercia. Dotychczasowy radził sobie bardzo dobrze z jednym koniem z bezproblemowymi kopytami, natomiast zupełnie poległ przy naszym nowym nabytku i dlatego musimy zmienić.
Madzuaa   optymizm przede wszystkim :)
12 kwietnia 2021 09:45
Nie umiem znaleć  🙄 Szukam ogarniętego kowala/strugacza z okolic Brzegu, Namysłowa - województwo opolskie. Dwa bose konie. dobrze wychowane, stajnia przydomowa 🙂 Jesteśmy tu od niedawna i nie znam zupełnie nikogo z tej "branży" :P
Będę bardzo wdzięczna za namiar!  :kwiatek:
Cześć , szukam DOBREGO kowala który dojedzie w okolice Mszczonowa ( jakieś 50 km od Warszawy ) 🙂
Cześć czy ktoś może podać nr telefonu do Janka Ciołka 🙂
Post został usunięty przez moderatora
Możesz podać nr do Janka ciołka ? Niuniowa,
Za ten post użytkownik otrzymał: Ostrzeżenie
Komentarz moderatora: Prosze edytowac posty.
BUCK   buttermilk buckskin
26 kwietnia 2021 23:25
Karooliii jeśli Mszczonów, to Chrzanowski "junior" , bo ma i blisko, i ma terminy krótkie i jest naprawdę dobry 🙂
Czy w okolicach Warszawy jest kowal który dysponuje poskromem ?
Czy ktoś wie co się dzieje z Lucyną Gawron? Nie mogę się z nią skontaktować 😐
BUCK   buttermilk buckskin
26 maja 2021 14:23
Madox 🙂 na FB jest wątek o koniach zimnokrwistych, okazuje się (ja nie wiedziałam) że kowale z poskromami to powszechność i tam bym szukała np.wedle województwa 🙂
diabeli   Jak idziesz na szczyt to nigdy nie jest z górki!
28 maja 2021 14:54
Czy ktoś się orientuje jaki kowal dojedzie w okolice Budzynia (wielkopolska) do 3 grzecznych sportowych bosych koni? Wlkp jest spora i wiem, że jest z tym spory problem. Będe bardzo wdzięczna za pomoc 🐴!
Adam Malicki, Agnieszka Paszkiet.
Poszukuje dobrego kowala (śląskie) który dojedzie do stajni w Pilchowicach (obok Gliwic). Ktoś może kogoś polecić?
fisherprice,
Spytaj na FB RobErt.
Napisałam w wątku o naturalnej pielęgnacji kopyt, ale ponieważ zależy mi na czasie to piszę i tu: potrzebuję namiar na dobrego werkowacza, który dojedzie i będzie regularnie dojeżdżać w okolice Kwidzyna.
Ktoś coś? Plizzz...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się