Operacje plastyczne

Horka 90, a szpital w Polanicy Zdrój?
Sanna dzięki za informację, właśnie wczoraj też się dowiedziałam o tym szpitalu w Polanicy. Nie wiem dlaczego ale do tej pory wydawało mi się że tam jest tylko prywatna klinika. W pon. będę tam dzwonić, mam nadzieję że nie mają  terminów na operację za 5 lat (w Sosnowcu znajoma czekała 3 lata)
Na oddziale laryngologicznym robiłaś?



Robiłam w Dolnośląskim Centrum Laryngologicznym Medicus. Jest to klinika prywatna, ale ma podpisaną umowę z NFZ.
Horka 90, dobrze gdybys miała skierowanie os lekarza, Polanica  zawsze miała dzikie kolejki bo mają dziesiątki powypadkowych pacjentów których 'robią' etapami, ale dzwoń i negocjuj termin, trzymam kciuki!
Mialam robic niewielka redukcje, ale z powodu komplikacji doktor musial wyciac mi 3/4 biustu. Nie zaluje ani kawalka. Z przysadzistej bufetowej zrobilam sie smukla i wysoka  😁 Zdjecia w tej samej bluzie.
Przed


po

bolało mega bardzo - ze nie wiem czy jeszcze kiedykolwiek zrobię
miałam znieczulenie emlą - leżałam w niej chyba z pół godziny - i miałam twarz"sparaliżowaną" - ale i tak bolało w ch.uj tak że prawie babę pobiłam
po zabiegu - zero śladu, zero siniaków - twarz lekko opuchnięta - można wyjść i iść do pracy bez problemu
twarz boli (minimalnie) 2-3 dni
POtwierdzam, że boli i odradzam klinike Medi Derm w Wesołej. Ty przynajmniej jesteś zadowolona z efektu. U mnie efekt 0 i kilka tysi w plecy. Doktor chciał poprawiać... Ale co poprawiać jak nic się nie udało ?!!!! Poprosiłam o zwrot kasy skoro usługa nieudana.Usługa bolesna i nie chce tego powtarzać. Usłyszałam cyt "to niech pani odda nici ".
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 czerwca 2017 08:26
Jestem zawiedziona, bo okazuje się ,że choroby autoimmunologiczne są przeciwwskazaniem do zabiegów typu mezoterapia, kwas, botox. Myślałam o mezo wokół oczu. No i d...
Domyślam się, ze zatem zrobienie sobie tatoo tez nie wchodzi w grę  😤 😤

W ramach pocieszenia kupiłam sobie serum LIQ cc recenzja tu -ostatni produkt:  http://kosmostolog.blogspot.com/2016/02/liq-cc-najlepsze-serum-z-witamina-c.html
I ja polecam!



Właśnie odkopałam Twój post.
To serum nakłada się bezpośrednio na twarz czy miesza się z kremem?
Wsiąka czy pozostawia tłusta powłokę jak olej ? I na jak długo starcza ?
cranberry   Fiśkowo-Klapouchowo
20 czerwca 2017 08:44
Serum nakładasz bezpośrednio na twarz. Stosuje na noc, bo po nałożeniu skóra jest przez chwile delikatnie lepka, ale raczej nie tłusta. Jest całkiem wydajne.  Od lutego zużyłam 3 buteleczki, bo czasem zdarzy mi się wklepać coś innego http://www.boots.com/indeed-labs-retinol-reface-retinol-skin-resurfacer-10163871 tez polecam 😉
Są dwie wersje tego serum i oba wypróbowałam. Bardziej podeszła mi wersja light, ale to kwestia cery. Ja mam mieszaną, naczynkową.
Jakoś operacje plastyczne w ostatnim czasie nie kręcą mnie jest wiele metod lepszych niż te operacje plastyczne.
Odgrzebuję staroć.

Kobitki, gdzie botoks w Wawie? 🙂
Po 3 miesiącach będziesz mogła jeździć konno w dobrej bieliźnie sportowej  😉


CIACH : ogłoszenie !!!


[center][img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Rejestracja po to by reklamować coś co nawet nie dotyczy tego postu... no proszę! Trochę więcej inteligencji!
I to reklama w pierwszym poście...

Prosze przeczytać regulamin forum + zastosować się i nie kasztanić!

DodoMod
[/center]
ROK TEMU I DZISIAJ ;-)



majek   zwykle sobie żartuję
17 czerwca 2020 14:16
Fiu fiu, Dodo, ślicznie wyglądasz 😉
busch   Mad god's blessing.
17 czerwca 2020 15:23
Dodofon, super wyglądasz, co to była za procedura/operacja? 🙂
Brwi też dużo zmieniły! 😍 Teraz są piękne, a były smutne i nijakie. Zawsze jestem pod wrażeniem, że dobrze wyrysowane brwi robią lifting!
Dodo super wyglądasz!
Dodofon.
Opadające powieki ??
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
17 czerwca 2020 21:03
Pięknie!
Z 10 lat do tyłu 🙂
Zacnie podciągnięte!
Jak powieki mogą wiele zmienić! Efekt wow!
1) zrobiłam - wycięłam POWIEKI,
2) zrobiłam prenamentny brwi
3) wstrzyknęłam kwas (powiększenie i ujędrnienie ) w usta.
żadnych liftingów, podciągnięć czy botoxów
🏇 🏇 🏇
Powieki i mnie czekają. Zaczynają mi przeszkadzać.
Muszą niestety poczekać bo z czasem jestem na bakier
Dodo, wygladasz przepieknie!!!  😍

Gdzie robilas plastyke powiek? Jak dlugo trzeba uwazac na oczy? Opisalabys swoje wrazenia, prooosim?  :kwiatek:
W Argentynie koszt takiej operacji to jakies 1500 dolcow 🙄
Myslalam, zeby sobie ogarnac powieki jak bede w Polsce na urlopie. Jednakze jak zobaczylam filmik z operacji to sobie odpuscilam  😂 😵
Buyaka, napisz do mnie na messengerze to Ci opowiem
Dodo genialny efekt! 😍
To ja się podczepię A propos korekt w okolicach oczu. Od zawsze mam kompleksy z powodu małych świńskich oczek - mam bardzo krótką szparę oka  🙁
Wiem że sama gałka oczna u ludzi jest mniej więcej tej samej wielkości, a wizualnie małe/duże oczy, to wyniki budowy tkanek do okoła oka. Ostatnio natknęłam się na podcast kryminalny gdzie facet naciął sobie zewnętrzny kącik żeby zmienić swój wygląd (był poszukiwany listem gończym) i podobno efekt był piorunujący
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
20 czerwca 2020 07:29
Dodo, pięknie! Bardzo szczerze zazdroszczę 🙂
moja partnerka bardzo chce sobie zrobić operację odsysania tłuszczu. Ale ja się na to absolutnie nie zgadzam- boje się, że z tego będzie więcej problemów niż pożytku.
Zarejestrowałeś się tylko po to, żeby nam o tym napisać? A może w kolejnym poście wkleisz reklamę kliniki  🤔
Ja poproszę reklamę kliniki która mi zrobi ładne podciągnięcie opadających kącików i wycięcie worków pod oczami.
I żebym nie musiała jechać przez pół Polski, bo zapewne potrzebne jest kilka wizyt
Ktoś się może orientuje jakie są koszta zrobienia cycków?
Dużo schudłam i wiszą mi tak, że zaraz zacznę się o nie potykać 🙁
Na NFZ jest możliwość usunąć nadmiar skóry i je podciągnąć, ale trochę temu nie ufam, bo w niewielu miejscach robi to chirurg plastyk, najczęściej po prostu zwykły chirurg, a czas oczekiwania na pierwszą wizytę konsultacyjną to ponad rok, nie mówiąc o terminie ewentualnej operacji, jeśli bym się "zakwalifikowała" na fundusz...

Któraś może robiła takie usunięcie nadmiaru skóry i modelowanie prywatnie i może podzielić się orientacyjnymi kosztami?
Czy polecacie może jakąś zaufaną klinikę, najlepiej w okolicach woj. opolskiego/śląskiego/dolnośląskiego?
Reyline, ja robilam. Zobacz wyżej.

Niestety z jakiegoś dziwnego powodu te operacje na NFZ wyglądają tak, ze najpierw robia jedna pierś, a po 6-8 miesiącach druga co jest zupełnie idiotyczne. Nie da sie wtedy uzyskać dobrej symetrii i kształtu... Plus to jest naprawdę ważne jaki lekarz to robi, bo to skomplikowany zabieg. Jak szukałam lekarza to widziałam sporo efektów-koszmarków.
A czy moze ktos robil sobie nici liftingujace i moze podzielic sie doswiadczeniem? :kwiatek: Moze byc na pw.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się