Bryczesy

Moon   #kulistyzajebisty
13 maja 2020 10:46
keirashara, ehh no właśnie tego dresowego materiału się obawiam, bo on też się strasznie wypycha, a mam kościste kolana :P Bergo to niby "moje rejony" ale jak mam dygać 30km w jedną stronę przymierzyć bryki to mi się nie chce :P
Biorę Covalliero! :P
Moon, Od niedawna mam Horze Daniela. Materiał jest taki... jeansowo-streaczowo-spodniowy? 🤔 Nie jest to sztywny materiał "techniczny" (jak np. niektóre FP albo Busse), ale piżamą czy dresem też bym tego nie nazwała. Czy się powyciąga - nie wiem. Po jednym praniu wyglądają dość normalnie.... Są bardzo wygodne, lubię je.
No właśnie ja przed chwilą dostałam te bryczesy Horze Grand Prix z Bergo https://sklep.bergo.pl/p/280/27324/horze-grand-prix-bryczesy-jezdzieckie-z-lejem-silikonowym-r-34-24h-rozmiar-34-bryczesy-jezdzieckie-jezdziec-24-express-szybka-wysylka.html

Do tej pory używałam tylko Pikeur Laguna, jakichś Euro Starów i Cavallo i ten materiał w Horze jest dla mnie strasznie gruby. Pochodziłam chwilę w mieszkaniu to już się upociłam, więc muszę je odesłać  🙁 Ten materiał przypomina mi bardziej softshell. Ogólnie bryczesy fajne, lej wygląda porządnie, wszystko dopracowane. Krój też mi za bardzo nie odpowiada, bo w kroku trochę odstają i są luźniejsze.

Czy modele Siena i Tara są bardziej z tych cieńszych?  🙂
też mam bryczki horze daniela i to są moje ulubione bryczesy. Jeżdżę w nich ponad rok prawie codziennie i są dalej super.

edit. Horze Tara też mam. Lubię w nich wysoką talię. Są zdecydowanie cieńsze niż Daniela i dopiero niedawno wyciągnęłam je z szafy na sezon letni.
keirashara, mindgame, a model Tara jest bardziej z takiego technicznego materiału, czy bardziej bawełna?
Klolcia, na metce jest napisane 68% Rayon, 27%Polyamid, 5%Elastan. Materiał jest rozciągliwy. Jak dla mnie też są całkiem wygodne.
edit: ten materiał jest miękki, nie sztywny.
Klolcia, - Tara to miękki dres 😉 Zdecydownie nie techniczny i nie cienki imo, takie bawełniaki. Wygodne, ale takie mało eleganckie w odczuciu. Plus za lej, bo dobrze trzyma.
Jak lubisz Pikeury to nie polecam, Tarze daleko do nich 😉
mindgame, - omg, dla mnie Tara są grube, wyleczyłaś mnie z Danieli zdecydowanie 😁
Moon, - po moich zużycia jeszcze nie widać, a już z 3x prałam. Też mam kościte kolana i obecnie brzuszysko do kompletu :P I w nich jest całkiem ok. Długie nogawki, wygodne, lej fajny. Za 170zł nie żałuję jakoś strasznie, ale drugi raz bym nie kupiła.
Te Micro FS wyglądają dużo lepiej i materiał jest cieńszy, bardziej techniczny. Niestety na wyprzy na mój upasiony tyłek już nie było rozmiarów, a gaci za małych to ja mam w chusteczkę... nie tracę wiary, że jeszcze wcisnę 😁
Skusiłam się na Horze Desiree i jak przyszły to miałam trochę mieszane uczucia, bo nie do końca spodobał mi się materiał, ale teraz, po czasie, jestem bardzo zadowolona - są mega wygodne, faktycznie dobrze oddychają, nie mają szwów od wewnątrz, więc też nie ma szans, żeby cokolwiek się źle ułożyło, ten wysoki stan to szeroki, wygodny, elastyczny pas, dzięki któremu spodnie trzymają się tam, gdzie powinny i nie muszę zakładać paska jak w innych bryczesach. 
Słuchajcie A jak rozmiarowka w Horze? 38 to tak jak Piekura?
Jakies opinie o modelu Abrielle

Edit. Ciągle mi ucina część wiadomości jak pisze z tel xD
xxagaxx, - mniejsze bierz zdecydowanie 😉
keirashara, dzięki.
Dziewczyny, polecicie mi białe bryczesy z pełnym lejem silikonowym z wysokim stanem? W cenie tak najlepiej do 200 zł, jeżeli to możliwe. Chociaż im mniej, tym lepiej. 😀 Ogłoszenia przeglądnęłam, ale bieda. 🙁
Haha a patrzyłam na nie, patrzyłam. 😀

No Horze to znam i pewnie ostatecznie stanie na Danieli, ale liczyłam na to, że jest jakaś tania firma, która by mi nawet do głowy nie przyszła i bryczków na co dzień bym z niej nie kupiła. 🤣
flygirl, - decathol z silikonem? Albo leginsy od true rider?
Słuchajcie A jak rozmiarowka w Horze? 38 to tak jak Piekura?
Jakies opinie o modelu Abrielle

Edit. Ciągle mi ucina część wiadomości jak pisze z tel xD



Słuchajcie przyszły bryczesy Horze i jestem w szoku.  Nie wiem jak z trwałością ale są genialne. Leżą pięknie, lej fajnie się klei ale nie przesadnie. Nie ciągną mnie nigdzie. No tak tanie a komfort jak w Equiline.  Ale fakt, musiałam wziąć 36, a wszystko inne mam 38.
xxagaxx, a jaki model?
epk, ten z mojego cytatu.  Abrielle
xxagaxx, ach, nie zauważyłam. A jaki materiał? Taki bardziej niebrudzący?
Czy ma ktoś może bryczesy Fair Play pamela i może pokazać jak leżą na żywo ?
xxagaxx, ach, nie zauważyłam. A jaki materiał? Taki bardziej niebrudzący?


Taki się wydaje bo są ogólnie dość śliskie. Naprawdę szok. Niespodziewałam się takich wrażeń po Horze xD ja mam tylko Pikeury, Equiline i Cavallo po kilku bardzo nietrafionych próbach z innymi markami dałam sobie spokój. A że były na takiej promocji i są bardzo cienkie to postanowiłam spróbować.
Proszę Was o poradę, przymierzam się do zakupu bryczesów. Problem mam głownie z rozmiarówkami. Sklepowo jestem rozmiarem 32/34 plus karakan (160cm w kapeluszu), więc bryczesy nie mogą mieć zbyt długich nogawek. Plus, większości modeli rozmiarówka kończy się na rozmiarze 34, więc musiałby być prawdziwym lub mniejszym 34 żebym się nie utopiła. Koniecznie aby były cienkie i wygodne, z pełnym lejem (mogą być więc też legginsy/bregginsy). No i oczywiście im tańsze, tym lepsze 😉.
Czytałam, że polecane było tutaj ostatnio Horze, ale chyba większość modeli jest zawyżona? Czy może któreś spełniałyby jednak te wymagania? Będę bardzo wdzięczna za pomoc :kwiatek:.
xymena, - horze są długie i zawyżone, będzie problem raczej. Może legginsy od True Rider (są ultra cieniutkie, mega wygodne), albo młodzieżowe Pikeury? Młodzieżowe Pikeury wyrwać na fajnej promce, wygodniejszych ciągle nie trafiłam 😉
Małe rozmiary ma też kingsland, spooks. Całkiem spoko są te full grip Decathlonowe, ja się czaje, ale jak na złość nie ma szarych M, a niebieskości to nie moja bajka. Moja przyjaciółka ma od nich dwie pary z zeszłego roku i są mega fajne.
A w te młodzieżowe Pikeury to mam szansę się zmieścić z rozmiarem 36/38? Zastanawiam się nad drugim podejściem do Pikeurów, ale koniecznie muszą być z wysokim stanem.
vissenna   Turecki niewolnik
27 czerwca 2020 18:36
A w te młodzieżowe Pikeury to mam szansę się zmieścić z rozmiarem 36/38? Zastanawiam się nad drugim podejściem do Pikeurów, ale koniecznie muszą być z wysokim stanem.


Jest szansa się zmieścić w 172, ale pod warunkiem wąskich bioder i że nie jesteś.. dupiata 🙂 W sensie masz figurę bardziej nastolatki niż kobiety. One są dużo węższe w biodrach, szyte na prosto jak męskie bryczesy.
A to chyba nie, bo niby tyłka nie mam, ale bioder wąskimi bym nie nazwała. 😀
flygirl, - ja nie mam bioder, a mam tyłek. Nawet teraz, mocno utyta (72kg/171cm) spokojnie wchodzę w 176.  I je uwielbiam, bo mi właśnie w biodrach nie wiszą, nogawki mają węższe. Jak masz okazję to spróbuj 🙂 Noszę tak właśnie 36/38.
Jak chcesz turbo lux, to zerknij te letnie, jeansowe legginsy. One są boskie, mega wygodne, gacie po pachy, fajnie modelują moją miłość do ciastek i co najważniejsze - nie wyglądają jak legginsy 💘 Dzięki temu mam wygodę legginsów, a nie czuje się nieubrana 😁
keirashara, dziękuję za pomoc :kwiatek:. Te TR patrzyłam, ale cena trochę wysoka i ciężko dostępne. Kingslandy i Spooks nawet używki wypadają zaporowo z ceną z tego co się na szybko zorientowałam a Decathlonowe chyba mają niski stan. Pozostaje mi chyba polować na Pikeury w młodzieżówce 😉

Może ktoś jeszcze ma jakieś pomysły?
keirashara zarzucisz mi nazwą tych jeansowych? :kwiatek:
flygirl, - one są co roku z inną nazwą 😉 Ja mam Gwen, a teraz widzę jest Ivana. Te Ivana wydają się być takie same, tylko detale inne. Mega mnie kusi zamówić sobie szare Ivany na urodziny, bo Gwen zajeżdżam od dwóch lat niemal non-stop, uwielbiam te gacie. Przez nie co ubieram inne, to "nie takie" 😂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się