Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

Powiem Ci, że też jestem zaskoczona pomysłem. :/
Gillian   four letter word
21 czerwca 2020 11:27
E tam, w sąsiedniej stajni dziewczyna tak jeździ i upiera się, że jest dobrze 😀
Dal mnie to też żadna nowość 😉
Dla mnie nie nowość, że do góry nogami, nawet na zdjęciach z jakiegoś "kursu instruktorskiego" widziałam, ale umiejscowienie wodzy przy takim wpięciu już tak, no i gdzie wędruje łańcuszek na przedostatnim zdjęciu?  🤔
Może paski policzkowe były za krótkie i to taki sposób na przedłużenie jest... chcę w to wierzyć  😉
Osobiście znam tę osobę, która przyjeła konia. Ma wieeeele takich rzeczy na swoim koncie. Podaje fałszywe dane. Myślę, że koń nie trafił do rzeźni, tylko albo za granicę, albo jako nn do kogoś jako zdrowy.
"I believe I can fly.....I believe I can touch the sky!"  🤣
Kadry wycięte z filmu. Widzę same pixele, chociaż zarys konia rozpoznaję.
Pro reklama.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
28 czerwca 2020 20:51
100% polskiego światka jeździeckiego. Stanówka za 2 tyś, skąpi na dobrą fotkę.
Nie no, czego chcecie... Widać, że skacze wysoko, napisane, że bardzo żeński  😁 Czego więcej chcieć od reproduktora???  🤣
vissenna   Turecki niewolnik
28 czerwca 2020 22:30
desire   Druhu nieoceniony...
28 czerwca 2020 23:12
vissenna, dobry opis 😁 nie jestes oczarowana? 😁
emptyline   Big Milk Straciatella
29 czerwca 2020 00:41
vissenna,desire, ja jestem bo to niezłe ciasteczko. 😍 🤣
dea   primum non nocere
29 czerwca 2020 06:34
Koń, jaki jest, każdy widzi  🤣
Gniadata   my own true love
29 czerwca 2020 06:43
Dżizas, z tą grzywką to biedne zwierze wyglada jak Gracjan Roztocki  😂
https://ogloszenia.re-volta.pl/duzy-bezpieczny-walach-kwpn/o/278721/
3 latek po Glock’s Zonik za 18k i jeszcze dla dziecka, nic tylko brać  😀iabeł:
Co tam sie odklania 🤔wirek: i zajezdzanie konia w bialych trampkach +10 do propsow 🤣
Tylko dzwoń rzadziej, częściej pisz. Swoją drogą ciekawe czy językiem końskim posługuje się lepiej niż polskim.
To chyba jeszcze ciekawsze:
https://www.olx.pl/oferta/ujezdzanie-kuca-klacze-CID103-IDFwFZK.html#2754962219
anp faktycznie przedziwne ogłoszenie, bo mimo ch*****go jeźdźca widać, że ten koń sroce spod ogona nie wypadł, a i charakteru nie może mieć złego przy założeniu, że jeździec przeżył. Ciekawe, co z nim nie tak 🙄
Jestemzlasu inne ogłoszenia ma lepsze, to jakieś dziecko..
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
29 czerwca 2020 15:13
anp faktycznie przedziwne ogłoszenie, bo mimo ch*****go jeźdźca widać, że ten koń sroce spod ogona nie wypadł, a i charakteru nie może mieć złego przy założeniu, że jeździec przeżył. Ciekawe, co z nim nie tak 🙄


Dokładnie, nasienie Zonika jest średnio (jeśli w ogóle) dostępne, być może było lepiej dostępne pare lat temu a nie jest to bylejaki ogier wiec tez się zastanawiałam dlaczego ktoś by go charytatywnie hodował i zajeżdżał ...
lillid na pierwszy rzut oka mega wychudzony, ale to się da odrobić, no i ten sztorc na prawym zadzie.
anp to nie uzasadnia sprzedaży konia w cenie nasienia... jeśli ktoś odrzuca konia z takich powodów, to ja nie mam pytań.
anp, gdzie ty widzisz sztorc na tak rozpikselowanych zdjeciach i z kopytami w stoj po koronke w piachu?

Ten kon jest przychudy nawet jak na surowego trzylatka, ale nie w az tak zlej kondycji zeby go oddawac za poldarmo 🤔

lillid, stawiam na a) "czysty" tuv (cenowo pasuje na prospekt wybrakowany ze sportu ze wzgledu na zdrowie, takie konie chodza u nas po €3-4k pomimo super ruchu i papieru) albo b) ze dobry charakter konczy sie, jak sie temu koniowi da jesc 😁

Ale na oko to nieglupi kon moze byc, tylko jezdzony fatalnie.
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
29 czerwca 2020 15:41
anp, gdzie ty widzisz sztorc na tak rozpikselowanych zdjeciach i z kopytami w stoj po koronke w piachu?

Ten kon jest przychudy nawet jak na surowego trzylatka, ale nie w az tak zlej kondycji zeby go oddawac za poldarmo 🤔

lillid, stawiam na a) "czysty" tuv (cenowo pasuje na prospekt wybrakowany ze sportu ze wzgledu na zdrowie, takie konie chodza u nas po €3-4k pomimo super ruchu i papieru) albo b) ze dobry charakter konczy sie, jak sie temu koniowi da jesc 😁

Ale na oko to nieglupi kon moze byc, tylko jezdzony fatalnie.


Popieram, słaby tuv to była jedna z moich myśli.
Moja uwagę przykuwa to ze koń jest na żadnym kontakcie  (nawet jak na zajazdke) i zastanawiam się czy problemy się zaczynaja kiedy zaczyna się od niego wymagać. Bo papier nie wskazuje na konia dla amatora. A jak amator będzie kręcił baczki na luźnej wodzy przez pół h i karmił sieczką to może faktycznie grzeczniutki.
Wydaje mi się ze może ten styl jeźdźca i zdjęcie z dzieckiem to taka „stylowka” na misia do kochania

No nic, najwiecej można byłoby się dowiedzieć dzwoniąc bądź oglądając jegomościa
Siodło, jeździec i gumy - pakiet dla dwulatka? 👀

https://www.olx.pl/oferta/klacz-malopolska-CID103-IDFBcPH.html#0802227907
vissenna   Turecki niewolnik
03 lipca 2020 21:42
anp, gdzie ty widzisz sztorc na tak rozpikselowanych zdjeciach i z kopytami w stoj po koronke w piachu?

Ten kon jest przychudy nawet jak na surowego trzylatka, ale nie w az tak zlej kondycji zeby go oddawac za poldarmo 🤔

lillid, stawiam na a) "czysty" tuv (cenowo pasuje na prospekt wybrakowany ze sportu ze wzgledu na zdrowie, takie konie chodza u nas po €3-4k pomimo super ruchu i papieru) albo b) ze dobry charakter konczy sie, jak sie temu koniowi da jesc 😁

Ale na oko to nieglupi kon moze byc, tylko jezdzony fatalnie.


Taaa, kiedys sie z Quanta zgadalam co do jednego konia, jakosciowo swietny. Szkoda tylko, ze widzialam go jeszcze w DE, gdzie hodowca od razu zaznaczal, ze ma wade serca. W PL sprzedawany "okazyjnie" i oczywiscie zdrowy  🤔
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się