Bryczesy

mils   ig: milen.ju
02 lipca 2020 11:35
Puma ja byłam bardzo zadowolona z Animo, Equiline i Spooksa. Niestety nie pamiętam modeli. 😡 Spooks ma (reki sobie uciąć nie dam) z niższym stanem modele Leena, Ricarda i jeszcze Sue chyba. Equiline to np. model Cedar czy Dionne.
Puma, A w jakim zakresie cenowym? Z tych tańszych, Elt na pewno ma bryczesy z niskim stanem, tylko, nooo, jakość trochę "niedzielna" tj. mogą nie wytrzymać zbyt długo. Busse Sevilla też miały niski stan... O, właśnie, Spooks. Tylko nie kojarzę, które modele dokładnie, ale widziałam na ludziach xD że stan typu biodrówki. 🙂
Nie droższe niż Pikeura, bo i tak pewnie kupie kolejne  😁
Właśnie Equiline mam i to dla mnie nie to. Zobacze Spooksa, dzięki  :kwiatek:
Puma Schockemole Electra ma niższy stan i są przewygodne 😉
Puma,też mam pikeur lugany i mają wysoki stan.sa to moje ulubione letnie bryczki,mają parę ładnych lat, może w nowszych modelach jest inaczej?
w tym momencie nie są dostępne, ale jakby wróciły do oferty to polecam te jeansowe bryczki z Horze na lato jak ktoś nie lubi legginsów.

jeans jest cieniutki, ale się nie szmacą ani nie wyciągają na kolanach, są bardzo wygodne i super się dopasowują (nie mają tego klasycznego porblemu Horze z kilometrami za dużo w pasie) - generalnie bardzo ładnie siię prezentują. Używan od wiosny i na razie jestem bardzo zadowolona.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
02 lipca 2020 13:29
A czy miała może któraś z Was te bryczesy Lauria Garelli GLORENZA PAM ? Szukam od dawna bryczesów w takim właśnie ciemnozielonym kolorze i nigdzie nie ma. Pytanie mam dotyczące rozmiarówki, jak wypada?
Albo może widziałyście gdzieś ciemnozielone bryczesy?
Miałam te Horze Joanna ale się utopiłam i musiałam sprzedać :/
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
02 lipca 2020 13:44
zembria - ja mam LG, nie ten konkretny model. Mam soft shell Moena i rozmiar 38 wypada jak 38 z tym, że krój na osoby posiadające biodra 😉
https://www.amigo-konie.pl/hkm-bryczesy-lauria-garrelli-moena-softshell-kolekcja-moena-lauria-garelli-107266.html
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
02 lipca 2020 13:48
Też mam jedne LG z innego modelu, ale 32... a ten model co podlinkowałam robią tylko do 34. Niektóre modele mają ten 34 taki mniejszy i są ok, a niektóre jak 36 wypadają, dlatego o konkretny model pytam, bo to bardzo różnie bywa nawet w obrębie jednej firmy.
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
02 lipca 2020 13:57
azzawa - a rozmiar ewentualnie jaki brać ? Standardowo jak dla Horze czyli mniejszy ? Bo mi Horze 38 to nie tylko w pasie wisi, tylko po całości.

zembria -  🙄 masakra z tą rozmiarówką  🤔
azzawa - a rozmiar ewentualnie jaki brać ? Standardowo jak dla Horze czyli mniejszy ? Bo mi Horze 38 to nie tylko w pasie wisi, tylko po całości.


dokładnie tak - ja noszę 38 a w tych Horzowych sę topiłam, 36 leży jak ulał
Ma ktos moze doswiadczenie z marka John Whitaker? Zastanawiam sie, jak wypada rozmiarowka ich bryczesow i czy sa wzgledne jakosciowo.
Puma mam Lucinda grip i są z niskim stanem. Zerknij tez na Euro-Stary w Horse-Trade- większość z nich jest z niskim stanem.
Czy ktoś zna modele bryczesów z bardzo wąską nogawką? Zawsze mam problem z luzem w łydkach i pod kolanem, a mniejsze niż 36 nie wchodzą w grę.
Może ktoś poleci mi coś ciekawego, bo już tracę nadzieję. Poszukuję konkretny model (nie firmę) czarnych bryczesów/leginsów z silikonowym pełnym lejem-który mocno trzyma, wysoki stan, najlepiej Pikeura, fajnie byłoby do 600zl
rhinoe, z pewnością  bardzo wąskie są Kentucky.
Czy znajdę, jakieś budżetowe bryczesy w takim kolorze:

Taki zgniło-mchowy zielony to moje marzenie 😍, ale że bryczków kolejnych nie potrzebuję to może jest sposób żeby zagłuszyć wyrzuty sumienia niską ceną  😁
Jak nie ma budżetowych, to za normalne też ozłocę  :kwiatek:
azzawa nie bryczesy a legginsy, ja też poszukuję takiego koloru już od dawna i znalazłam takie w GNL
https://www.gnl.pl/legginsy-harry-s-horse-equitights-cullinan-wiosna-lato-2020.html?fbclid=IwAR1vlQLtmr8jejymrMIfhct5FXBslAC6YqjgXy2cm7u1kOYbXqQfLXxbUcY
azzawa, a te ze zdjecia to jaka firma?
kurde, odpalilłam watek na kompie i kolor tych wklejonych przez mnie zielonych bryczkó jest zupełnie inny niż ten co mi sie sopdobał 🙁 (posta dodawałam z telefonu). Taki szarobury-zielony. Podobnie z tymi z linku draskaeb  - saute ma zupełnie inny kolor niz na modelce (chyba, że to dwa różne kolory).
Zielony to chyba najgorszyz kolorów do odwzorowania cyfrowego :/.

xxagaxx zdjęcie jest niestety z Aliexpress - nawet z ciekawosci weszłam w opinie klientów - i to co widać na real photo ni jak sie nie ma do zdjeć z ogłoszenia więc pewnie skądś ukradzione :/ 🙄


Edit: wyszukiwarka grafiki znalazła: to HKM Lauria Garelli Moena May piping  😎
Czy ktoś może wie gdzie znajdę (i czy w ogóle jest sens szukać czy to jakaś staroć) bryczesy Mountain Horse Jamie - one są jeansowe.
O te, ale w wersji dla osoby dorosłej, a nie juniorskie🙂
kotbury, chyba juz nie produkuja. Tez wszedzie szukalam i wkoncu udalo mi sie upolowac uzywki na FB. Szkoda, bo fajny kroj i super jakosciowo.
Możecie polecić jakieś wygodne legginsowe bryczesy z pełnym lejem chętnie silikonowym, chętnie 'na gumce' (bez rozporka), średnia półka cenowa?
uszatkowa   Insta: kingaielif
10 sierpnia 2020 20:39
Chciałabym kupić pierwszy raz w życiu porządne bryczesy bez oszczędzania... Tylko do tej pory wszystkie spooksy, pikeury itp co mierzyłam jeśli byly dobre w biodrach to byly za luźne w pasie. Za jakim modelem polecacie się rozejrzeć, który będzie miał wyższy stan i niezniszczalny lej silikonowy?
uszatkowa, no to zobacz Pikeury z wysokim stanem 🙂
Ja za to chcialam kolejny raz pochwalić Covalliero. Dorwałam Detorit z tegorocznej kolekcji na duzej przecenie, sa absolutnie fantastyczne.
Wygodne, nic sie nie ciagnie, lej sie klei idealnie (po horze ktore mi zostaja przyklejone do siodła przy anglezowaniu :/ ) w te upaly sprawdzaja sie idealnie, przez to ze od skory jest taka jakby siateczka to czlowiek nie czuje sie "oblepiony".

Szczerze przyznaje ze nie mialam nowych modeli pikeurów czy bryczesów tej klasy (zostałam przy modelach ze skórzanym lejem i rzepem w kostce)
ale z niskiej/sredniej półlki to jest moja ukochana marka.

Mam 3 rożne modele Horze, nie lubie żadnych. Mam 4 modele Covalliero (Detroit, 2x Patina, zimowe Ancelle) i uwielbiam wszystkie <3
Moon   #kulistyzajebisty
11 sierpnia 2020 08:37
Marzena, potwierdzam. Kupiłam kolejne Covalliero i jestem w nich totalnie zakochana. Moim zdaniem wygodą, designem i wytrzymałością dorównują Pikeurom. (Zarówno stare gripy Pikeura jak i stare lejowe Covalliero poszły mi w kroku, nie na szwach - po X latach materiał po prostu miał dość życia 😉 )
Ja kupiłam Horze Abrielle i powiem, że jestem mile zaskoczona. Cienkie, lekkie, przewiewne, materiał jakościowo jak w Pikeurach, a cena w promocji była baaardzo atrakcyjna. No i ma super kieszonkę na telefon w idealnym miejscu. Byłam sceptycznie nastawiona do tego pasa jeansowego, ale w kolorze dark navy nie jest tak bardzo widoczny i nawet nie razi.
Lej dość mocno trzymał przed pierwszym praniem, po praniu jest ok.
Nie wiedziałam, który rozmiar kupić, bo były opinie że są większe. No, nie wiem, ja noszę 40 i takie są dla mnie idealne.
Wzięłam do przymierzenia 38 i 40, więc może ktoś chce 38. Nie żebym chciała komuś upchnąć, bo mam darmowy zwrot, ale w tej cenie już nigdzie nie ma.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się