prawko

amnestria, dzieki! :kwiatek: Jak na poczatek to super ci idzie 😀 tylko wlasnej fury zazdroszcze 😉

Prawko odebralam 2 tygodnie temu i narazie najdluzsza trase zrobilam ledwie z Amsterdamu (tj na warunki lokalne to 100km autostrada to duzo, kwestia skali 😉 ), troche dupereli do stajni, po miescie, nad morze etc. Niestety samochod mamy jeden a chlop potrzebuje do dojazdow do pracy i pipa blada. Tj na samochod to mnie nawet byloby stac, na utrzymanie juz nie 🤣 Samych podatkow bulimy za nasza primere 70ojro miesiecznie, do tego bena, naprawy, ubezpieczenie, oplata parkingowa (za drugie auto 400 euro rocznie platne ofc jednorazowo z gory,  kocham nasza gmine 😤 ). No nic, i tak jestem z siebie dumna ze mi tak dobrze idzie parkowanie rownolegle tylem nasza krowiasta fura 🙂 😉
Bischa   TAFC Polska :)
02 lipca 2020 17:27
Możecie polecić jakąś szkołę nauki jazdy w Warszawie? Dobra, ale gdzie kasy nie zedrą i fajnie by było gdyby można było rozłożyć na raty. Nie mam szczerze mówiąc pojęcia ile taki kurs teraz kosztuje, a stwierdziłam że trzeba w końcu prawko zrobić.
Ja polecam szkołę jazdy Linia, byłam bardzo zadowolona.
Ja polecam Gazelkę przy Odlewniczej. Co prawda miałam tam tylko jazdy doszkalające, ale w 10 godzin nauczyłam się 3 razy więcej niż na kursie
Polecam OSK IntroHL w Białołęce. Instruktorami są byli egzaminatorzy WORD, którzy w 100% angażują się w szkolenie. Mam same pozytywne wspomnienia związane z tym miejscem. Polecam kurs na prawo jazdy w Warszawie w IntroHL.

Tutaj znajdziecie więcej informacji https://introhl.pl/nasza-oferta/kurs-na-prawo-jazdy-kat-b-u-egzaminatorow/
Czy ktoś z forumowiczów robił prawko C+E+kwalifikacja zawodowa i chciałby opisać jak było, tzn. ile czasu zajęło mu od zapisania sie na kurs do samodzielnej jazdy lub pracy w zawodzie? Chciałabym się zapisać, chociaz tanio nie jest tylko zastanawiam się czy robić kurs jeszcze we Wrocku czy po przeprowadzce w Dąbrowie Górniczej...Wolałabym Wrocław, ale boję się że nie zdążę skończyć, a w nowym miejscu może być trudno. Może ktoś podzieli się swoimi doświadczeniami i doradzi? 🌷🌷🌷
Halo, halo robi ktoś prawko w te wakacje? Ja się w końcu skusiłam to oczym pisałam wyżej, dzisiaj idę na pierwsze zajęcia. Prawko robię we Wrocławiu bo nie kupiłam żadnej nieruchomości ( na razie) tam gdzie bym chciała docelowo mieszkać, a po drugie to znam WORD, znam strefę egzaminacyjną i mam swoją ulubioną szkółkę jazdy gdzie będę robić już 4 uprawnienia 😉 Chętnie poczytam jak innym idą zmagania z robieniem prawka, kategoria nie ma znaczenia 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się