Końska Rewia Mody XIV (2020)

Czy tylko ja uważam, że te futrzaste kantary to okropne koszmarki? 🤣
takkkk
wątek zamknięty
wątek zamknięty
charlieee ojaaaa 🤣 😁 ja mam osobiście waterdroppa niebieskiego i go uwielbiam. Więc myślę że i te będą się fajnie prezentować
wątek zamknięty
anil22 ja tak średnio lubię takie wzorki/maziaje, ale na karym mogłoby fajnie wyglądać z tym czarnym printem
wątek zamknięty
O kolor, jest taki cudownie przesadzony w swojej cukierkowatości 😉 Futrzaki widziałam, ale nie taki pudrowy róż. Normalnie mnie nie ruszają też, ale ten jest boski 😀

dairoxroxi, - dzięki za trop :kwiatek:


Ale wiesz, że to jest kolor na kantarze z kategorii:
"Jestem jeszcze różowy przez... 10, 9, 8,7, 6, 5... o tarzanko!... Not anyyyy mooore🙂"  😂
wątek zamknięty
Ja mam czarny z futrem i właśnie na padok bo babkso się obciera od każdego innego, na szczęście mój koń jest upośledzony i na padoku w ogóle się nie tarza  🤣 W taki sposób futerkowy kantar wyglada jak nowy cały czas
wątek zamknięty
kotbury, - ale przecież to nie jest kantar na padok, tylko do nynania synka 😉 Synek jest grzeczny i nie odwala numeru tarzania w ręku, w zasadzie na padoku też nie specjalnie często się tarza, tylko jak jest nie wyczyszczony. Przesz on ma służbę od drapania plecków 😁
Na padoku wychodzi bez niczego, jak mam wybitnego lenia to nawet prowadzę i sprowadzam za grzywę.
wątek zamknięty
charlieeee o matko nigdy bym nie podejrzewała, że mi się spodoba!  😂 😵
Ale ten czarno biały fajnie wygląda.  😜 Muszę odlubić ten wątek normalnie.  🤣
wątek zamknięty
Czy tylko mnie bawi ten wzorek na dupie w nowych bryczesach ps of Sweden?
  😁  😜 😁

Foto z ich insta
wątek zamknięty
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
03 lipca 2020 14:50
Panterka Anky jest mega sztos!  😜

A ja dorobiłam się przyzwoitego zdjęcia Eskadrona Papaja:

wątek zamknięty
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
03 lipca 2020 15:13
jabooshko nie, nie tylko Ciebie  😁 😁 😁 chyba ktoś tego nie przemyślał  😜
Skoro już przy ps of Sweden toooo .... jarając się "w Czesiu" fokami z topiku, zwłaszcza kolorem Wine, wyhaczyłam na promce w pasi-koniku 😀
Bosh ten Wine ...  😍 ... jest tak śliczny, że aż szkoda brudzić, zostawię chyba tylko na gościnne występy  😜 😍 😜
wątek zamknięty
aniapa, wow, fantastycznie wygląda!
wątek zamknięty
Panterka Anky jest mega sztos!  😜

A ja dorobiłam się przyzwoitego zdjęcia Eskadrona Papaja:



O nieee, na katalogowych mi się wcale nie podobał!! Jejku śliczny komplet na siwe  😍
wątek zamknięty
Ktoś mnie prosił kiedyś o zdjęcia z owijkami amazonite, a ja totalnie zapomniałam  🤦 teraz mam i wrzucam może komus się przyda. Petrol i racinggreen, ogólnie to na każdym zdjęciu wychodzi ze to petrol jest dobrym wyborem ale szczerze na żywo racing wypada lepiej  🤔wirek: lepiej... nie jakoś idealnie, idealny kolor byłby pomiędzy tymi dwoma. Na zdjęciach katalogowych tez widać ze te ich owijki są ciemne, coś w stylu racinggreena


wątek zamknięty
Ktoś mnie prosił kiedyś o zdjęcia z owijkami amazonite, a ja totalnie zapomniałam  🤦 teraz mam i wrzucam może komus się przyda. Petrol i racinggreen, ogólnie to na każdym zdjęciu wychodzi ze to petrol jest dobrym wyborem ale szczerze na żywo racing wypada lepiej  🤔wirek: lepiej... nie jakoś idealnie, idealny kolor byłby pomiędzy tymi dwoma. Na zdjęciach katalogowych tez widać ze te ich owijki są ciemne, coś w stylu racinggreena



Jaa prosiłam a w międzyczasie wyprzedał się skokowy Amazonite  😵 Płaczę i czekam, aż ktoś mi będzie chciał odsprzedać 😀
wątek zamknięty
aniapa, ale ślicznie! Kolor mega ciekawy, na siwym koniu wygląda bajkowo 🙂
wątek zamknięty
wątek zamknięty
o, a ten mi się zupełnie nie podoba  😁
tamte w ciapki były ładniejsze  👀
wątek zamknięty
Ten to raczej nie jest specjalnie do wyglądania, tylko do bycia użytecznym i przewiewnym :P
wątek zamknięty
budyń no niby tak ale patrząc na nowość od Caball to może to ładnie wyglądać i być przewiewne.  😜
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
08 lipca 2020 11:04
Czy Anky występują w rozmiarze pony ujeżdżeniowym? Bo mam wszechstronny, zmieniłam siodło na juniorską ujeżdżeniówkę i jest za krótki, kupiłam uj i jest przeogromny! 😵 Jak derka :/ Myślałam, że on będzie dłuższy tylko w pionie, a jest dobre 5 cm dłuższy po grzbiecie też.
wątek zamknięty
zembria nie ma pony, pozostaje Ci szukać Anky ze starszych kolekcji, one wypadały małe- te bez sylikonowymi napisu.
Pod juniorskim siodłem:

wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
08 lipca 2020 11:57
Szkoda. Stare mnie nie interesują, bo ja tylko jeden kolor chciałam. Trudno.
wątek zamknięty
Ma ktoś fotki ciemnego konia w czarnym sprzęcie ogólnie, ale ciemnobrązowym siodle ? Moja wyobraźnia podpowiada mi, że to zdecydowanie "nie", a już tym bardziej dokładanie jeszcze innego koloru jak np. granatowego czapraka. No, ale może się mylę i jest to do przeżycia.
wątek zamknięty
Mam, tylko takie.
Nie wiem czy sie nie rozjedzie forum, ale galeria nie działa.
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
08 lipca 2020 16:07
O kolor, jest taki cudownie przesadzony w swojej cukierkowatości 😉 Futrzaki widziałam, ale nie taki pudrowy róż. Normalnie mnie nie ruszają też, ale ten jest boski 😀

dairoxroxi, - dzięki za trop :kwiatek:

Te różowe futerka są z Harry's horse
Klami jasnobrązowe siodło, redbrown popręg, ogłowie/napierśnik i ochraniacze czarne

klik
wątek zamknięty
Klami, a forumowa Moon czasem nie wozi się w takim zestawie...? Coś mi świta, że wstawiała zdjęcia z takiego zestawu kolorystycznego... 🤔 Coś mi świta...
Ale ja ogólnie podążam za Twoją wyobraźnią i też mówię "nie" xD
Chyba, że znajdziesz taki brązowy-ale-prawie-czarny.... brązowe siodło Equiline wygląda jak prawie czarne, o ile dobrze pamiętam.... albo może brązowe, ale ogłowie z elementami brązu w tym samym odcieniu (Stubben miał takie dwukolorowe ogłowia, całkiem fajne i estetyczne, jak dla mnie).
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
09 lipca 2020 07:13
Sankaritarina, się woziła, ale w końcu kupiła brązowy popręg i brązowe ogłowie :P No i Kulek jest gniady w dość ciepłym odcieniu w dodatku 😉
np. https://www.facebook.com/photo?fbid=10209926153950618&set=a.10209926153710612
Generalnie, moim zdaniem nie wyglądało to źle 😉
wątek zamknięty
Moon, Strona niedostępna 🙁 Chyba musiałabyś zmienić ustawienia prywatności.
Ale dobrze mi się wydawało, że to Ty 😀 🙂😉)
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
09 lipca 2020 08:03
Sankaritarina, a prosz, inne ujęcie ale te same zawody z voltowej galerii ;-)

wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.