KOCHAM KINO :)

Ja, pozostając w temacie epidemicznym, obejrzałam po raz kolejny Ostatnią miłość na Ziemi 💘
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
17 marca 2020 21:38
Kolebka tylko uprzedzam, że Eden Lake to bardziej thriller niż horror 😉 I może dlatego to mnie tak przeraża, że sytuacje z filmu naprawdę mogłyby mieć miejsce...
smartini   fb & insta: dokłaczone
17 marca 2020 21:40
CzarownicaSa, mam to samo z Nieznajomymi właśnie. Szczególnie, że jest to inspirowane prawdziwymi wydarzeniem. No wierzę, że kilku takich świrów mogłoby się zebrać i zrealizować D:
Pokochaj Poślub Powtórz - nastawiałam się na lekką, brytyjską komedię, ale tak w sumie - nuuuda... Po 40 min byłam bliska wyłączenia, ale dwie lampki wina sprawiły, że stał się znośniejszy :P Takie słabe 5/10.
Facella   Dawna re-volto wróć!
15 kwietnia 2020 07:10
Obejrzałam ostatnio dwa hiszpańskie netflixowe filmy i jestem pod wrażeniem.
Były Lokator i Platforma - serdecznie polecam, ale przy tym drugim lepiej nie jeść, jeśli ktoś jest wrażliwy na widoki.
Czy ktos moze wie gdzie w internetach obejrze "Dzentelmenow"? :kwiatek:
Na zalukaj chyba nie da sie juz ogladac bez placenia?
A to nie wiem, na szczęście zdążyłam w kinie zobaczyć 😉
ashtray, na e-kinie ostatnio widziałam🙂
Były Lokator słabizna, przewidywalny do bólu i z masą błędów logicznych. No... Contratiempo to to nie jest  🤣
Akselka dziekuje  😅 :kwiatek:
Bischa   TAFC Polska :)
08 maja 2020 01:26
Nie wiem gdzie zapytać, czy tu czy na movie.
Ma ktoś pomysł, gdzie dorwe wszystkie części Harrego Pottera- nie dubbing i nie z lektorem. Mogą być napisy. W oryginalnej wersji,  nie dubbingi z innych krajów.
emptyline   Big Milk Straciatella
08 maja 2020 02:22
Bischa, ale w jakiej formie? Na DVD, online do ściągięcia?
Nie wiem gdzie zapytać, czy tu czy na movie.
Ma ktoś pomysł, gdzie dorwe wszystkie części Harrego Pottera- nie dubbing i nie z lektorem. Mogą być napisy. W oryginalnej wersji,  nie dubbingi z innych krajów.



Z tego co kojarzę, to na HBO GO są dostępne wszystkie części również z samymi napisami, które można wyłączyć.
Bischa   TAFC Polska :)
08 maja 2020 12:15
Emptyline online.
macbeth, mam HBO Go, ale rzadko korzystam, wiesz może jak zmienić z dubbingu na inną formę? Niestety to co mi się wyświetla, to z polskim dubbingiem.
smartini   fb & insta: dokłaczone
08 maja 2020 12:19
Bischa, wchodzisz w ustawienia napisów 😉 już oglądając film, tam możesz zmienić wersje językowe i napisy i sobie dobrać jak Ci pasuje. A gdzie ta funkcja to zależy na czym oglądasz, www na komputerze, w aplikacji mobilnej, na konsolę.
Bischa   TAFC Polska :)
08 maja 2020 12:21
Zdążyłam już ogarnąć 😁 Ale dziękuję :kwiatek:
Bischa, hmm jestem teraz w pracy, więc mogę tylko wrzucić screena z wersji przeglądarkowej HBO GO, jeżeli oglądasz przez aplikację na TV/PS/czymkolwiek innym to mogę to zrobić dopiero w domu. Przez przeglądarkę wygląda to tak:




Po prawej na dole masz taki hmm chmurkę, jak na to najedziesz to się otworzy "okienko" z wyborem napisy/dźwięk.
W aplikacji jak mam na PlayStation to jak dżojstikiem zjadę w dół to wyświetli mi się opcja napisy i dźwięk, jak na to klikam to wyświetlają mi się opcje, jakie mogę zmienić.



EDIT: Ok dużo nas pisało jednocześnie  🤣

Czy ktos moglby podrzucic pelen adres strony e-kino?  :kwiatek:
Probowalam wyguglac, ale duzo mi wyskoczylo roznych stron i nie wiem ktora to ta wlasciwa  😂  👀
buyaka, ekino-tv.pl
dzieki! Niestety to jest jedna ze stron, ktore otworzylam i mi nie dziala  😕
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
17 czerwca 2020 19:35
Czy ktoś dotrwał do końca najnowszej, Disneyowskiej( :emot4🙂 adaptacji "Zewu krwi"?
Ja wyłączyłam po chyba 20 minutach, no cukierkowość w przypadku tego typu opowieści przyprawia mnie o mdłości. Ale jestem ciekawa, czy zakończenie jest choć trochę związane z książkowym 😉
W ogóle kto wpadł na ten pomysł...? 😵
Widziałam tylko zwiastun i byłam w szoku, że ktoś robi psa w CGI 😲 Wyglądało to okropnie. Zakładam, że zwierzak w tym filmie nie mówi ani nie tańczy w balecie, więc chyba można było zatrudnić prawdziwego psiego aktora...
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
18 czerwca 2020 20:33
A daj spokoj... I najgorzej, że to jest jeszcze kompletnie nie udane CGI :/ bo serio można było zrobić to ladnie i dobrze, ale kurde... Ja rozumiem, że to jest tańsze niż wziecie psiego aktora, ale zawsze warto tak lecieć po kosztach 🙁
Platforma  netflixowa, bardzo mi się ten film podobał - brudny, brutalny, taka smutna metafora naszych czasów.

Midsommar  ten film jest chory na maxa, oglądałam zafascynowana  😂
Ja właśnie skończyłam oglądać CIACH Gra aktorska to geniusz! Polecam każdemu, nawet jesli film juz ma rok

za to spam na pewno nie geniusza.
Viss

[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] Spamowanie
Facella   Dawna re-volto wróć!
06 lipca 2020 09:51
Ja obejrzałam ostatnio Lavender na Netflixie, poza paroma idiotyzmami dla mnie na plus.
Obejrzałam tez The Red Pill, jest dostępne na cda z napisami. Feministka nagrywa dokument o ruchu walczącym o prawa mężczyzn. Daje do myślenia.
Dzisiaj o 20:35 na TVP Kultura Kochankowie z księżyca w reżyserii Wesa Andersona.
Jest zwiastun Diuny i wygląda pięknie 😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się