Weterynarze- opinie o wetach, do kogo w potrzebie

Potrzebuję dobrego ortopedy do zdiagnozowania kulawizny, który dojedzie na Śląsk i nie będzie to trwało pół roku.
Czy jedyna opcja to dr Henklewski, czy może mamy jakiegoś fajnego, ambitnego weta, który lubi się doszukiwać ?

-edit-
problem w obrębie kopyta


lek. wet. Marta Rykała  😉
efeemeryda   no fate but what we make.
06 lipca 2020 11:21
Miałam to samo powiedzieć. To moja koleżanka z roku, zawsze dokładna, skrupulatna i rzetelna. Jak nie będzie potrafiła pomoc to tez powie. Ja dawno wypadłam z końskiego obiegu, ale ostatnio spotkałyśmy się i jak mi zaczęła tłumaczyć biomechanike kopyta to zazdroszczę jej studentom  🏇
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
06 lipca 2020 19:35
Również polecam, najbardziej dokładny wet jakiego spotkałam 🙂
agull   Dążąc do celu
09 lipca 2020 11:16
Pomocy - potrzebuję zbadać czy kobyła źrebna, a dwóch moich lekarzy (xx, xx) od rozrodu uległo wypadkom w pracy i na obecną chwilę żadne z nich nie bada  🙁 Kobyła stoi niedaleko Kozienic (mazowieckie) - ozłocę za jakiś namiar na lekarza, który zbada mi Rudą i nie będzie jechał przez pół Polski  😵

Edit: "wyiksowałam" nazwiska bo wychodzi, że chyba jeden wet po prostu nasz troszkę oszukuje co do swojego stanu zdrowia.
Agull - http://www.monvet.pl/ może tu?
Nie korzystałam ale ta okolica.
agull   Dążąc do celu
09 lipca 2020 12:05
Agull - http://www.monvet.pl/ może tu?
Nie korzystałam ale ta okolica.


[s]Tu też chwilowo (a może dłużej) nie da rady 🙁[/s]

Edit: to właśnie mój drugi wet
Edit: Pani doktor na "chodzie", jeździ już do klientów 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 lipca 2020 19:08
W któryms wątku, prawdopodobnie ciążowy ktos polecal wetke spod Opola. Nie mogę znaleźć nazwiska i telefonu, ktoś prostuje?


Edit

Podbijam, szukam namiaru do lek. wet. Monika Sikora 🙂
Poszukuję weterynarza, który ostrzyka małżowinę nosową. Czy ktoś się z tym spotkał i może polecić lekarza?
rox   ogony trzy
30 lipca 2020 09:43
Szukam fizjo/weta, który posiada sprzęt do zabiegów shock waves lub kogoś, kto taki sprzęt wypożycza. Na cito..
Mieszkam na granicy woj.śląskiego i opolskiego.
Ktoś coś?
Rox, nie jestem pewna czy dokładnie o to Ci chodzi, ale kolezanka korzystala z leczenia prądem tutaj:
https://www.facebook.com/Equirelax-Fizjoterapia-Koni-1155177971199716/
i była zadowolona.
rox   ogony trzy
30 lipca 2020 14:57
Marzena, Equirelax zajmuje się moimi końmi cały czas. Niestety ma wszystko oprócz fali uderzeniowej 🙁
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
07 sierpnia 2020 11:02
Czy polecacie do zrobienia TUV Antczaka? Będę wdzięczna za opinie.
Czy polecacie do zrobienia TUV Antczaka? Będę wdzięczna za opinie.


Tak
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
10 sierpnia 2020 20:37
Polecany, dokladny i slowny wet , ktory dojedzie nie za pol roku ? Kulawizna, usg , rtg itd? Grudziądz i okolice
Nojec   dom na skraju niczego
10 sierpnia 2020 21:11
Czy polecacie do zrobienia TUV Antczaka? Będę wdzięczna za opinie.


Jak najbardziej
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
11 sierpnia 2020 06:30
Dzięki dziewczyny za opinie 🙂
domiwa Kacprzyński?
domiwa, Kujawski? Ale będzie jechał 2 lata xD ostatnio wlasnei sporo chwali Antczaka ale ja mam bardzo źle doświadczenia.
dea   primum non nocere
11 sierpnia 2020 08:22
domiwa, Kujawski? Ale będzie jechał 2 lata xD ostatnio wlasnei sporo chwali Antczaka ale ja mam bardzo źle doświadczenia.

Jeśli Kujawski, to na pewno nie do ochwatu.
dea, masz napisane w jakiej sprawie wet 😉
Gillian   four letter word
11 sierpnia 2020 08:39
Jeżeli Kujawski, to zarezerwuj sobie bardzo dużo czasu i przełóż wizytę 8 razy, ale będzie dobrze zrobione 🙂
domiwa, hmm.... Kujawski albo Kacprzyński, ale dojazd może trochę potrwać. Nikt inny bardziej okoliczny nie przychodzi mi do głowy z szansą na konkretne badanie, diagnoze itd.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
11 sierpnia 2020 09:25
Kujawskiego też mogę polecić jeśli chodzi o diagnostykę, ale umówienie się z nim to droga prze mękę, trzeba mieć z miesiąc urlopu, żeby warować i czekać na niego przez wszystkie dni w które nie dojedzie i nie da znać, że go nie będzie, ani nie odbierze telefonu 😉
Gillian   four letter word
11 sierpnia 2020 09:27
Dokładnie. Idealny opis! 🙂
Kujawskiego też mogę polecić jeśli chodzi o diagnostykę, ale umówienie się z nim to droga prze mękę, trzeba mieć z miesiąc urlopu, żeby warować i czekać na niego przez wszystkie dni w które nie dojedzie i nie da znać, że go nie będzie, ani nie odbierze telefonu 😉


Ja się nie doczekałam doktora na kastrację. Żenada 😉 bukowanie terminu w stajni (trzeba było zająć hale) a dr nawet nie zadzwonił ze nie przyjedzie.. No cóż.
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
11 sierpnia 2020 09:58
Dzięki. Właśnie myślałam, że może na kogoś innego można liczyć.
Dzięki. Właśnie myślałam, że może na kogoś innego można liczyć.


Ja mogę polecić dr Antczaka, wiem ze dr Henklewski tez jest dobry... dr Rojek tez słowny
Gillian   four letter word
11 sierpnia 2020 11:23
Ja nie warowałam bo nie mogłam, był konia zbadał po miesiącu czekania i w sumie do teraz nie wiem co mu jest ponieważ ani nie odbiera ani nie odpisuje ani nie oddzwania  😂  😂
Czy możecie kogoś polecić kto ma doświadczenie w postępowaniu z czerniakami ? Ktoś leczył / wycinał ? Najlepiej wet, który dojedzie na Śląsk, ale za każdy namiar będę wdzięczna, choćby w celu konsultacji.
Ja nie warowałam bo nie mogłam, był konia zbadał po miesiącu czekania i w sumie do teraz nie wiem co mu jest ponieważ ani nie odbiera ani nie odpisuje ani nie oddzwania  😂   😂

A zapłaciłaś w ogóle? 😀 Ja kiedyś miałam takiego kowala. Przekładał 3 razy aż spóźnił się o ponad 4 godziny, zrobił 2 konie w nocy po czym nie odbierał, nie odpowiadał na SMS-y ani więcej nie pojawił się w tej stajni. A dobijałam się o numer konta trzy razy.
Za pierwszym razem się dodzwoniłam, to obiecał wysłać numer konta SMS-em, a potem słuch zaginął. A wiem, że odbierał od innych i nadal robi konie. Oo
Gillian   four letter word
11 sierpnia 2020 22:01
Nie zapłaciłam jeszcze ale doczekałam się oddzwonienia więc to plus. Jak dobry, to zalatany.
Potrzebuję zaś drugiej opinii - ortopeda z top sprzętem, który dojedzie szybko do Kołobrzegu. Pomysły? Ze względu na stan nogi nie chce wozić konia.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się