Wybory 2019/2020 i co dalej ...

Smok10, odpowiedziałabym, że jest mi z tego powodu bardzo wszystko jedno.
Bo mam dość.



Jak ma się dość to z założenia nie może być wszystko jedno  🙄
Strzyga - Obrażasz wyborców jedynie słusznej partii.


Jeśli do tej pory nie obraził ich Duda, Kaczyński, Macierewicz, Ziobro i cała ta mafia to na pewno jedna mała Strzyga nie ma takiej siły sprawczej  🍴
[quote author=Smok10 link=topic=102903.msg2938207#msg2938207 date=1594640769]
Strzyga - Obrażasz wyborców jedynie słusznej partii.


Jeśli do tej pory nie obraził ich Duda, Kaczyński, Macierewicz, Ziobro i cała ta mafia to na pewno jedna mała Strzyga nie ma takiej siły sprawczej  🍴
[/quote]

Jak mieli obrażać samych siebie , nie łapię  🙄
Nazywając swoich wyborców mniej inteligentnymi - to wprost, a pośrednio poprzez kłamstwa, rozdawnictwo, przyznawanie sobie nagród, segregację i wszystkie inne sytuacje, które obrażają normalnego człowieka, czyli Ciebie i mnie.
Nazywając swoich wyborców mniej inteligentnymi - to wprost, a pośrednio poprzez kłamstwa, rozdawnictwo, przyznawanie sobie nagród, segregację i wszystkie inne sytuacje, które obrażają normalnego człowieka, czyli Ciebie i mnie.


A aa no chyba że tak  🤣
Ciemny lud wszystko kupi, ma zapier*alać za miskę ryżu - nie obrażają się a głosują aż miło  😁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
13 lipca 2020 13:45
Oczywscie. Mi nie wolno obrażać. Ja patologie mam niuniać i zanosić pół mojej wypłaty Zenkowi spod sklepu, co książki od początku do końca nigdy w życiu nie przeczytał. On jest ważniejszy w tym kraju. On dostaje hajsy, dla niego jest telewizja, on jest tym najważniejszym wyborcą.  Natomiast ja, bez żadnych ulg, płacę za to, jestem obrażana, wyśmiewana, zabierane mi są prawa i jeszcze mam ich kurna nie obrażać. Naprawdę, ja mam już dość.
Ale po co wyjeżdżać ? Rejestrujesz firmę w Czechach albo Estonii i wali ciebie co oni wymyślą .  😁


Smok10, a znasz kogoś komu to w praktyce przeszło bez problemu przy działanośći a nie spółce zoo (może być na priv)? Chciałam zarejestrować firmę w UK ale żeby być tam rezydentem podatkowym musisz być tam pół roku. Jeden donos "życzliwej" osoby, a takich nie brakuje i można mieć problem.

Może podział na Polske wschodnią i zachodnią coraz szerzej proponowany w mediach społecznościowych nie byłby taki zły, tylko co mnie pokusiło kupić nieruchomość na wschodzie  😵
Zgadzam się z Tobą Strzyga w 200%
Karolina - znam i wiem że działają i to bezstresowo ale sam takiej sytuacji nie rozpatrywałem , gdybym rozpatrywał to temat do ogarnięcia w jeden dzień . Tyle że jako uczciwy obywatel wynajął bym tam mieszkanie i z bananem na twarzy jeździł bym sobie np : do Czech. Co za różnica czy mieszkasz w Popradzie czy Krakowie a nawet w Londynie czy Berlinie . Samolot kosztuje grosze a do Popradu czy Czeskiego Cieszyna wyjazd autem to raptem kilka godzin. Wszak PO zostawiło nam autostrady jako element państwa w ruinie 😀

P.S Bardzo mi się podoba twój pomysł z tą granicą , załóż partie a ja na ciebie oddam głos.  😀 Wschód będzie szczęśliwy a i zachód chyba też .  😉
Smok10, UK jest poza strefą Schengen a już niedługo poza Unią, więc to inna bajka, natomiast Czechy i Estonia chyba naprawdę byłyby trudne do zweryfikowania. Chętnie poczytam więcej na priv jak masz chwilę
Musisz poszukać sobie w necie , na YT sa filmy firm które zajmują się zakładaniem firm na terytorium Czech czy Estonii.
Interesowałam się tą kwestią (zakładania firmy w Czechach, która swoją działalność wykonuje w głównej mierze w Polsce). Niestety podchodzi to pod optymalizację podatkową w zasadzie w większości przypadków. Już pis o to zadbał, żeby żadna złotóweczka na plusy nie uciekła z kraju.
EDIT: Znaczy oczywiście jeśli Cię "złapią".
Ale też trzeba bardzo uważać . Posłuchajcie tego
bardzo mi się ten człowiek podoba .

A propo"s podziału Polski https://wiadomosci.wp.pl/rfn-i-nrd-na-grafice-po-wyborach-woda-na-mlyn-kaczynskiego-6385504432674945a
To nie jest takie proste wziąć i wyjechać. Jeśli ktoś tak tęskni, ze przy każdych wyborach siedzi na walizkach i ma nadzieje, ze coś sie zmieni to dla mnie dosc smutne. Nie ma sensu marnować sobie życia na mieszkanie gdzies, gdzie człowiek czuje sie obco, nie podoba mu sie i tęskni za domem.

Ja mam dusze włóczykija i bardzo lubie mieszkać zagranica.
Do Czech ? Jaka to zagranica  😀 Godzinę dłużej drogi niż z Krakowa  😀

Proszę obejrzyjcie p. Slawka . Ten człowiek powinien być premierem
espana, wycięte, ale bluzgi pozostały. Ascai widocznie bluzgi nie przeszkadzają, ale przeszkadza, że komuś przeszkadzają.


[quote author=bulion link=topic=102903.msg2938106#msg2938106 date=1594594521]
Ale tak, zgadzam się z tym, że powinniśmy się wzajemnie szanować. Właśnie dlatego ostro krytykuję kandydata i reprezentowaną przez niego ideologię, a nie jego wyborców.


Pozdrawiam.


Nie pozdrawiam, bo niby piękne poglądy, tyle że obłudą ciekną:

Andrzejowi Dudzie należy życzyć udanej drugiej kadencji a warszawskiemu szambu... A niech narobi takiego smrodu, żeby nawet lemingom coś w ich pustych łbach zaświtało 😉
EDIT: Ostrzeżenie przyjmuję z pokorą, choć nie uważam, żeby słowo, którego użyłem było wulgarne. Jest co najwyżej grubiańskie. I podzielam życzenia moderatora. Życzę dużo tolerancji. Użytkownikom tego forum w szczególności do ludzi o konserwatywnych poglądach 😉

W ten sposób bulion wyraża szacunek.

bulion, zamiast innym życzyć tolerancji, zastanów się, czy wiesz, co to jest tolerancja.  Reklamować możesz siebie ile chcesz, ale wyobraź sobie, że te „puste łby” potrafią wyciągać wnioski na podstawie tego, co mówisz, a nie tego, jak siebie przedstawiasz.   Natomiast emotka  😉  trafiona, jeśli ludzie o konserwatywnych poglądach to zwolennicy Konferderacji.  



[/quote]

No muszę posypać się popiołem po moim durnym łbie, bo wczoraj lekko podpity i lekko rozentuzjazmowany dałem jakiś upust emocjom 😉 Cóż, może się nalezało, bo hejt z lewej strony był ostry i co widać jest. Nie chciałem nikogo tu osobiście obrazić ale tak, nie szanuję lewackich poglądów, nie szanuję też Pana, nazwijmy go pieszczotliwie już, Czajkowskiego 😉 On jest osobą publiczną. Zresztą, większość z was Prezydenta Dudy też nie szanuje. Natomiast staram się szanować ludzi i nie chciałbym wojny domowej. Jeśli ktoś się poczuł tym moim pijackim bełkotem urażony to serio szczerze, przepraszam. Słusznie dostałem ostrzeżenie. Choć prawdę mówiąc gwoli takich standardów należałoby się też komuś kto ślicznie wplótł w pewne normalne słowo ewidentny wulgaryzm, imitując zaciętego Caps Locka. Słabe to to. Dyskutujmy, spierajmy się, wk..my się, czasem wyśmiewajmy ale bez wrogości. Szanuję to, że ktoś może mieć inne poglądy, to podstawa wolności. Ale z radykalnie sprzecznymi z moimi poglądami po prostu walczę.

Dlatego szacunek szacunkiem ale wygraliśmy jako opcja konserwatywna i:
- dekomunizacja sądownictwa
- repolonizacja mediów, banków, handlu
- zakaz propagandy LGBT w szkołach
- wsparcie schronisk dla zwierząt na poziomie centralnym
- wsparcie niepełnosprawnych
- rozbudowa infrastruktury, CPK, przekop, ekspresówki, nowe linie kolejowe
- zakaz aborcji eugenicznej
- budowa silnej prawicowej przeciwwagi w UE na osi Warszawa-Rzym lub polexit

To musi nastąpić. 3 lata bez żadnych wyborów. Historia oceni. Nie ma na co czekać, trzeba działać. Innych rzeczy od Dudy i PiS nie oczekuję, oby zrobili chociaż to minimum to będzie przepięknie, będzie normalnie 🙂
Sumarycznie to przykre że tacy ludzie mają głos. Cóz , demokracja  😵

Rozwiń każdy z tych punktów > I nie pij tyle . Pijany naród jest łatwy do sterowania .  🙄
bulion to nie była imitacja zaciętego Capsa tylko świadome działanie, na tyle prymitywne, żebyś zrozumiał. Twój prezydent Lech Kaczyński zwlekał z podpisaniem umów dotyczących Czajki, czym bezpośrednio doprowadził do późniejszych awarii, dlatego jego powinieneś nazywać Czajkowski. A wymienione przez Ciebie punkty, które miałyby być realizowane przez opcję "konserwatywną" to nawet nie obietnice  👀 (może poza szykaną środowisk LGBT i aborcji eugenicznej). Szkoda klawiatury.
Bulion wsparcie niepełnosprawnych? Ciebie to chyba jeszcze kac trzyma. I to mocny
Jak widać pijany elektorat dał radę  😂
Wg buliona jestem lewackim lemingiem, a Hołownia dzisiaj nazwał mnie hunwejbinem. Ciekawe, czy zna znaczenie tego słowa. Do Mao Zedonga to chyba bliżej PiSowi, który inteligencję traktuje jako wrogów ludu. Zachował się jak obrażony smarkacz. Do dudy z taką opozycją.
Moon   #kulistyzajebisty
14 lipca 2020 08:37
wsparcie schronisk dla zwierząt na poziomie centralnym

Też ciekawe  🤣
Smok10 - o matko jak by było wspaniale jakbyśmy mieli premiera, który umie myśleć i liczyć...  😍

Co do zmiany rezydencji podatkowej temat jest wart rozważenia od pewnego poziomu zarobków/kapitału.

Z mojego doświadczenia lepiej wynająć firmę, która zajmię się taką spółką, będzie reprezentowała przed US itd. Przedsiebiorca śpi spokojnie, dokumenty ma załatwione, wirtualne biuro w Estonii założone, nie trzeba nawet tam jechać. A zapewniam, że kontroli z US będziecie MNÓSTWO, wciąż jednak uważam, że warto.
Ha, ha, to chyba już wiem, dlaczego buliona tak zachwycił Marsz Niepodległości 2018  :pijacy:    Są sytuacje, kiedy wszystko wydaje się piękne  😂


A tymczasem PiS przymierza się do likwidacji wolnych mediów.

– Nie powinno być tak, że część mediów staje się tak naprawdę sztabem wyborczym jednego z konkurentów; nie możemy udawać, że tego nie widzimy - mówił Ziobro. Jak podkreślał, trzeba "zadbać o podstawowe mechanizmy działania demokracji, do nich należy na pewno rzetelne informowanie o tym, co dzieje się realnie w obszarze władzy publicznej w Polsce."

Naturalnie nie miał na myśli TVPiS.
Moon   #kulistyzajebisty
14 lipca 2020 09:46
KonieAMI, dokładnie tak. Sama zaczęłam mocniej zgłębiać temat, bo naprawdę, wolę więcej zapłacić firmie za ogarnięcie wszystkiego od a do z, niż łożyć na nierobów i ich sryliard plusy. A tfu!
Nie wiem czy mi się uda, póki co rozeznaję się i coraz bardziej mnie to przekonuje.
dekomunizacja sądownictwa

Dekomunizacja ? A może właśnie pozbawienie niezawisłości sędziów ? Upolitycznienie tej władzy, która NIGDY nie powinna być związana z jakąkolwiek partią a stać na straży prawa ?
Wiesz, że to właśnie za kadencji Twoich ulubieńców Polska została uznana za NIEPEŁNĄ demokrację ?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
14 lipca 2020 10:02
kolebka, dekomunizacja przez Piotrowicza 😀
To ja celem uzupełnienia dorzucę jeszcze:

- rozbudowa infrastruktury, CPK, przekop, ekspresówki, nowe linie kolejowe

😂 😂 😂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
14 lipca 2020 10:12
Jako, że jesteśmy potęgą gospodarczą, to na pewno taki polexit znacząco poprawi sytuację w kraju.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się