Wybory 2019/2020 i co dalej ...

Najlepiej, że z jednej strony polexit, ale z drugiej gdzieś w jakiejś wersji programu Bosaka był punkt o zrównaniu dopłat dla naszych rolników z dopłatami dla “lepszych rolników”. Nie ma to jak konsekwencja.
Rolnicy jako najwięksi beneficjenci Unii - polexit + podwyżka stawki VAT na środki ochrony roślin + podwyżka stawki VAT na leki i usługi weterynaryjne = 81% głosów na Dudę
😂
A kiedy nastąpi dekomunizacja PiSu drogi bulionie?
Dekomunizaję prowadzi p. Piotrowicz i sędzia Kryże  😵 Jakby ktoś niewiedział niech sprawdzi w wikipedii  🤣
Moon - i bardzo dobrze. Bo skoro o życiu w kraju decyduje słabo rozeznana część narodu, łasa na plusiki, to co mądrzejsi muszą sobie radzić. Mi się czara goryczy przelała z dwa lata temu, postanowiłam działać, a nie czekać aż społeczeństwo zmądrzeje. I chyba dobrze zrobiłam, bo jak widać wyszło jak wyszło 😀 Oby nie było tak, że "Wam się oczy otworzą jak mnie się zamkną".
Smok10 no w końcu to kryształowy Marian  😁
Ale masz rację - wykończą się od środka. Tam każdy na każdego ma haki.
W mojej ocenie , każdy Polak przed głosowaniem powinien się obowiązkowo dokształcić . Wystarczy posłuchać tego chłopaka  albo przeczytać jego książki. Pisane i mówione prostym językiem.

Ja zawsze chętnie wysłucham Hartmana
Wiesz jak to jest . Samemu możesz kraść miliardy ale jak dasz elektoratowi parę pustych groszy ( które najpierw musisz im zabrać ) to jesteś dobry i bezkarny.

Żeby dać 500 rząd musi zabrać 1000 . I tak jest z każdą pseudo pomocą .  🙄 Jedyne pieniądze jakie ma rząd z których może coś dać to są nasze podatki .  😕
Smok10 - nieprawda, mogą jeszcze uruchomić "drukarkę" i w ten sposób okraść inflacją obywateli tylnymi drzwiami. No ale jak już kiedyś pisałam, nie uda się zdewaluować zadłużenia w inny sposób... więc niech już im będzie.
A Czarek (Trader21) zawsze spoko  😎

Jedyne o czym mądrzy obywatele muszą teraz pamiętać to, że "Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby skądinąd łagodny i liberalny rząd, kiedy zabraknie mu pieniędzy."  ( i szukać dobrego sposobu na zachowanie wartości swoich oszczędności )
W zeszłym roku wydrukowali 40 mld teraz już jada podobno na 3 zmiany , 😵
Drukują, drukują a i złoto spieniężyli  😫
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
14 lipca 2020 20:17
Już po emeryturkach 😀 a nawet mu się kadencja nie skończyła 😀
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
14 lipca 2020 21:00
Strzyga, jesteś kolejną osobą, która to pisze a ja poza spekulacjami na jednym portalu nie potrafię nic znaleźć  - masz jakiś link  👀
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
14 lipca 2020 21:42
Emeryci też już nie dostaną bonu na wakacje czy co to tam miało być - zagubiłam się już w tych obietnicach.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
15 lipca 2020 06:57
Bony mają być dzisiaj przegłosowane, albo raczej odrzucone, bo emerytów dodał senat.
Bony mają być dzisiaj przegłosowane, albo raczej odrzucone, bo emerytów dodał senat.


Ciekawe skąd na to wezmą ?

https://tvn24.pl/biznes/z-kraju/nbp-prognozuje-jeszcze-wiekszy-spadek-pkb-4638259

Jest tak wspaniale że róbcie zapasy , ograniczajcie koszty i zbędne zakupy a broń boże kredytów. 🙄
Smok10 zapasy trzeba mieć robić z czego, jak ograniczać koszty jak ceny galopują - serio co tydzień nowe ceny tych samych produktów  🤔, na kredyt mnie nie stać, nic tylko się pochlastać  🙁

A swoją drogą jaka byłaby prognoza gdyby NBP nie był w łapskach pisiorów?
Teraz to już nie ma znaczenia. Jest po wyborach i pozamiatane więc pewno niedługo dowiemy się co jest w kasie państwa. Tzn . czy tylko myszy harcują czy została może jakaś złotówka. Nie chcę być złośliwy ale mam nadzieję że najbardziej to dotknie zwolenników rozdawnictwa i życia za plusy.  🙄 Każdy z osobna musi brać odpowiedzialność za swoje wybory.  🤔

Właśnie oglądałem stand up z naszym p. Prezydentem  😵 😵 😵 😵

https://tvn24.pl/polska/andrzej-duda-i-rosyjski-youtuber-cala-rozmowa-tlumaczenie-4638500

Ale żeby to tylko to  😵 😵 😵

https://tvn24.pl/polska/skandaliczny-wpis-na-profilu-kancelarii-sejmu-w-odpowiedzi-na-tweet-georgette-mosbacher-wyjasnia-andrzej-grzegrzolka-4638506


Właśnie oglądałem stand up z naszym p. Prezydentem  😵 😵 😵 😵


Trzeba przyznać, udał nam się prezydent. Ten jego chichot bardzo pasuje do tematu pytań.  Dzieci w szkole średniej lepiej mówią po angielsku niż pan doktor. Ani prawa nie zna, ani mówić nie potrafi.

A na początku zaprzeczyli, że taka rozmowa w ogóle się odbyła. Niestety, jak to mówią, kłamstwo ma krótkie nogi, tyle że elektorat Dudo-PiSu faktów nie kojarzy. 
Projekt obywatelski, dodatkowo autor anonim się nie podpisał (wstydzi się?), pewnie zostanie odrzucony. Ale sam fakt, że posłowie się nad tym pochylą za nasze pieniądze  👿 Państwo wyznaniowe.
Wlasnie o to mi chodz, ze w ogole sejm sie nad tym w jakikolwiek sposob pochyli inny niz wrzucenie do niszczarki na papier...
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
16 lipca 2020 09:10
Sami takie przepisy uchwalili, że tej petycji nie można odrzucić, więc życzę im ich jak najwięcej  😂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
16 lipca 2020 09:17
Ludzie, w jakim kraju my żyjemy? Cyrk z siebie robi prezydent, cyrk z Sejmu robi marszałek sejmu, a my to fundujemy, dodatkowo dorzucając się nierobom-dzieciorobom.

Dzieci najlepiej do pierdla za proszenie o cukierki, Harry Pottera spalić na stosie, imiona Jaś i Małgosia wykreślić z listy dozwolonych imion, bo miały pecha i spotkały czarownicę i w ogóle zrobić przegląd wszystkich bajek, bo może wrogie idee dzieci podłapią.

Następny projekt będzie dotyczył Walentynek, bo pewnie ten dzień obchodzą też pary jednopłciowe, a to jest takie fe, demoralizujące i krzywdzące dobrze myślących Polaków i cały nasz dzielny naród, pod dowództwem PiSu niepozwalający Europie stoczyć się na dno. 


Edit:
"Kto w dniu 31 października chodzi i puka po mieszkaniach, prosząc o cukierki... ".  Mam nadzieję, że czujni posłowie PiSu uzupełnią to o dzwonienie, bo wygląda na to, że tylko chodzenie i pukanie ma być karane, a to jest przecież niedopuszczalne, nie traktuje równo wszystkich obywateli, a PiS to partia, dla której równość to najważniejsza wartość.   
wygląda na to, że tylko chodzenie i pukanie ma być karane

Ciekawe co świadkowie Jehowy na to  😂
"Kto w dniu 31 października..." - rozumiem, że w pozostałe 364 dni roku można chodzić, pukać i przebierać się za czarownice  🤔wirek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się