AMP,MPSzW-wszystko o studenckich zawodach

Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
22 maja 2019 13:03
mindgame, chyba były podpisane już z tego co pamiętam 🙂
Uff, to dobrze 😉
Mam pytanie o przegląd weterynaryjny  - nigdy na takim przeglądzie nie byłam, a znalazłam informacje, że elegencki ubiór jest wymagany - marynarka i spódnica lub pełen strój jeździecki. Czy jest to takie restrykcyjne, ktoś przychodzi w marynarkach itd? I czy pełen strój jeździecki to taki na zawody (białe bryczesy itd.) czy mogę mieć taki raczej codzienny? Boję się że mi tych białych ciuchów nie starczy na tyle dni  😲
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
23 maja 2019 06:00
nasturcja, ja miałam na przegląd zwykle treningowe bryczesy czerwone, koszulkę zwykła biała. Bardziej ten strój musi być schludny i wystarczy 🙂
Hej, zapytam po raz pewnie setny, ale organizator nie chce mi udzielić konkretnej informacji - jeśli miałam kiedyś (zrobioną w 2015 r. ) II klasę, to mam dożywotnie uprawnienia i musze startować w tym roku w profi?

W regulaminie jest zapis:
Do kategorii amator zaliczani są:
• w konkurencji ujeżdżenia - wszyscy startujący, którzy nie uzyskali II
bądź wyższej klasy sportowej w roku 2018 i następnych
oraz nie posiadali uprawnień sportowych II stopnia w roku rozgrywania AMP
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
15 lipca 2020 13:49
dziunka, jeśli dobrze pamietam z zeszłego roku to możesz jechać amator, chyba ze startowalas w ostatnich dwóch latach wyższe konkursy. Jakoś tak 😁

A tak btw, mam dwa miejsca z Warszawy dla koni jakby ktoś był chętny.
Owszem, w zeszłym i dwa lata temu startowałam amator, ale to nie znaczy, że w tym musi być tak samo 😉 to sie czasem zmienia, stety niestety.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się