Stajnie w Warszawie i okolicach

Czy ktoś mógłby polecić dobrego kowala dojeżdżającego w okolice Piaseczna?
W wątkach kopytowych cisza, więc przyszłam tutaj.
Ozłocę za namiar na kogoś sensownego  :kwiatek:
Czy mogę prosić o opinie o stajni Krakowiany?
Ktoś ma doświadczenie?
Z góry dziękuję.
Czy ktoś mógłby polecić dobrego kowala dojeżdżającego w okolice Piaseczna?
W wątkach kopytowych cisza, więc przyszłam tutaj.
Ozłocę za namiar na kogoś sensownego  :kwiatek:


Damian Dziamba robi nas od prawie roku, bardzo polecam!
Mogę podać numer 🙂
[quote author=Fokusowa link=topic=46.msg2935435#msg2935435 date=1592665052]
Czy ktoś mógłby polecić dobrego kowala dojeżdżającego w okolice Piaseczna?
W wątkach kopytowych cisza, więc przyszłam tutaj.
Ozłocę za namiar na kogoś sensownego  :kwiatek:


Damian Dziamba robi nas od prawie roku, bardzo polecam!
Mogę podać numer 🙂
[/quote]

Bardzo bym poprosiła numer na pw  :kwiatek:
[quote author=Hekate1 link=topic=46.msg2931636#msg2931636 date=1590480520]
poszukuję stajni pensjonatowej w okolicy Łochowa/ Zawiszyna/Urli / Jadowa  Może ktoś coś zna? w necie znalazłam tylko jedno miejsce ..
Chciałbym zabrać konia na krótkie wakacje ze sobą a tam mamy działkę

Jest u nas kilka stajenek w okolicy. U Forumowej Fazy, Szafirowej, w Kaliskach, w Barchowie, Brzuza, jakaś wiocha koło Brzuzy, nie pamiętam nazwy, musiałabym na satelitę zerknąć. Na kilka dni to może i jakiś hodowca Cię przyjmie. Gdzie dokładnie masz tą działkę?
Edit: coś kojarzę, że Zawiszyn, to chyba najbliżej masz Szafirową wolnowybiegową. 😉 około 4 km. Fazę i Barchów też około 4, 5 km. W Urlach nic nie kojarzę. Ew. Jadów, mała stajenka przy Cioka stajni. U Cioka chyba nie wynajmują choć zaplecze maja, ale możesz zagadać jak wakacyjnie to wygląda...  konie tam są 😉
[/quote]

hej, dzięki 🙂 akurat tym razem zatrzymaliśmy się w tej małej stajence koło Cioka - pod Bocianim Gnizadem. Ale w przyszłym roku raczej poszukamy czegos innego...nastawiłam sie mocno na tereny bo w Warszawie mi tego brakuje a okazało się że bardzo słabiutko było w tym temacie 🙁
O właśnie, Bocianie Gniazdo 🙂 Nigdy nie pamiętam nazw 🙂 no tereny to u mnie piękne 🙂 lasy, lasy, lasy i jeszcze raz lasy a do tego rzeka Liwiec i Bug do pławienia  🙂 ale ciut dalej, do Zawiszyna mam z 8 km
Ja nie ta strona Warszawy - ale też zapraszam na wakacje. Pilica w zasięgu spokojnego spacerku, tak na 1,5 - 2 godziny.
Heej, stoi ktoś w Zaborowie 🙂?
Poleci ktoś pensjonat w okolicach Wołomina? Potrzebuje padoki i halę dla jednego konia 🤔wirek:
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
07 lipca 2020 17:25
BACM87, stajnia Goplana w Tłuszczu 🙂 chyba jeden boks wolny jeszcze mamy o ile dobrze pamietam. 🙂
w Fiord Ciopan też będzie teraz jeden wolny boks. Pojawił się własnie wielki, przepiękny plac kwarcowy z drenażem 🙂
Czy stajnia Bryt jeszcze istnieje? Ma ktoś może tel do nich?  🏇
Istnieje, istnieje. Choć numerem akurat nie poratuję, bo jeżdżę tam do pensjonariuszy...
Hej, czy ktoś mógłby mi, nawet na priv, podrzucić jakieś opinie o pensjonacie w Hubercie?  Czy wstawilibyście tam konia i dlaczego nie :P
Poleci ktoś pensjonat w okolicach Wołomina? Potrzebuje padoki i halę dla jednego konia 🤔wirek:


Fc-Dąbrowica ma wolny box.
edit  - zupełnie pomyliłam wątki  👀
Averis   Czarny charakter
16 lipca 2020 15:41
Czy dysponuje ktoś namiarami do stajni Luzak? Coś nie mogę znaleźć aktualnego kontaktu, a ten, który mam - nie odpowiada.
Martita   Martita & Orestes Company
17 lipca 2020 10:44
Averis a ten z ogłoszenia?  Ogłoszenie Właścicielem stajni jest kowal Maciek Koza, może kontakt do niego?
Cześć, czy poleci ktoś jakąś fajną stajnię w okolicach trasy Góra Kalwaria - Garwolin lub okolic Garwolina na odchów końskiego dziecka? Zależy mi na dobrej opiece „jak u mamy”  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Hej, szukam osób, które stały/stoją w JF Ranch i podzieliłyby sie opinią na priv 🙂
Dambala, ja byłam w JF Ranch szukając stajni niedawno, mogę napisać jakie wrażenia jak by co 🙂

Budyń, wyprowadziłam się z Huberta po chyba 7 latach łącznie, mogę odpowiedzieć na jakieś pytania!
Dambala, ja byłam w JF Ranch szukając stajni niedawno, mogę napisać jakie wrażenia jak by co 🙂


Napisz  :kwiatek:
trusia, napisałam już na priv do Dambali 🙂 Ale wiesz, to po 1 wizycie, więc mało ważna opinia 😉 Za to moga napisac moje wrażenia z Zaborowa, bo stoję już miesiąc.
- Bardzo czysto w boksach. Wszystko jest codziennie wywalane do zera i ścielone grubą warstwą słomy. Chyba Dzionek nigdy nie stał w tak wielkim i tak czystym boksie, więc tu mocno na plus 🙂
- Bardzo fajny stajenny. Można się z nim we wszystkim doagadać. Codziennie biedny zakłada i ściąga i potem znów zakłada i ściąga 😉 derkę z kapturem na owady Dzionkowi i nie narzeja, zdziwił sie, ze w ogóle o to pytam. Z tego co wiem, stajenni też szykują konią żarcie jak trzeba. Mam z nim kontakt na bieżąco czego strasznie brakowało mi w poprzedniej stajni.
- Tereny rewelacyjne, możne wyjechać prosto ze stajni i jechać ze dwie godziny i podziwiać, po prostu jest pięknie
- Trawa nie do zeżarcia na pastwiskach.
- Dobre podłoże na placu do jazdy. Dość szybko schnie. Mimo ulew nie było takiego dnia żeby stał nieczynny teraz w lipcu.
- Miła atmosfera, przynajmniej tak to odczuwam - zawsze jest z kim pogadać i się pośmiać
- fajny wysoki  i bezpieczny lonżownik

Na minus:
- brak hali - to będzie nasz 1 sezon bez hali, mam nadzieję, że wytrwamy
- dużo robali, choć czerwiec/lipiec była tragedia a teraz jest ok, więc mam nadzieję, że trafiłam tam w piku robalowym.

To chyba tyle 🙂
A możesz przesłać to, co wysłałaś do Dambali? Jestem ciekawa wrażenia po pierwszej wizycie, bo sama też takową zaliczyłam, jak tylko ta stajnia się otworzyła.
trusia, poszło 🙂 Daj znać jak Twoje wrażenia!
budyń, ale chodzi Ci o TKKF Hubert? Czy jest jakiś inny Hubert :P?
Gniadata   my own true love
23 lipca 2020 19:07
Cricetidae jeśli nic mi się w głowie nie uroiło to stajnia w Duchnicach się tez tak nazywa :p
Gniadata, o widzisz, to nie miałam pojęcia 🙂
Stajnia w Duchnicach to Hubertus 😉
Cześć, czy poleci ktoś jakąś fajną stajnię w okolicach trasy Góra Kalwaria - Garwolin lub okolic Garwolina na odchów końskiego dziecka? Zależy mi na dobrej opiece „jak u mamy”  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:


polecam Klub Jeździecki Dziecinów 🙂 bliziutko Góry Kalwarii
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się