Rozmowy pogonionych przez moderację i na każdy dowolny temat - OT nie istnieje

To moze byc Redlarska we wlasnej osobie.
Oczywiście, że nie. To jest Izabela Sz., a nie Izabela R.
[s]Jakie polecacie ubezpieczenie NNW na okres jednego miesiąca? W zasadzie wygodnie by było gdyby dało się załatwić to online oraz było dosyć tanie. Bez szaleństw, bo będzie potrzebne tylko do "odbywania" praktyk.[/s]


nieaktualne
desire   Druhu nieoceniony...
22 lipca 2020 10:53
Dziś rozprawa o ubezwlasnowolnienie, Dzidzia zamiast się stawić wstawia posty... Potwierdzona jest również informacja, że padł jej pies, jeden z tych, które oddał wójt..
Kolejna rozprawa o owce i kozy ma termin 29.07 o konie póki co cisza.
I jej zdrowe śniadanie z rancza, czyli koperek, nasturcja i groszek zielony  😂

A jak się mają konie, coś można o nich napisać?
desire   Druhu nieoceniony...
22 lipca 2020 11:16
budyń, jak widzialam ostatnio zdjęcia to wyglądały bardzo dobrze 🙂
desire, dzięki za info. Pisz, jak będzie coś nowego.  Wiadomo, dlaczego pies padł?

Ja przestałam wchodzić na bloga, bo babie już tak szajba odbija, że nie da się tego przetrawić.  Już nie pamiętam, jaka katastrofa miała na nas spaść, że należało wodę w wannie magazynować  🤔wirek: - to było chyba ostatnie, co mnie przekonało, że jej się pogarsza. Ciekawe czy jej wielbiciele nadal wodę trzymają w wannach i wzorem kreatywnej przestali się myć.  😂
desire fajnie, że się odezwałaś w tym temacie  :kwiatek:
ja szczerze mówiąc też już nie wchodzę na bloga, bo nie jestem w stanie czytać nawet nagłówków postów 😵
I jej zdrowe śniadanie z rancza, czyli koperek, nasturcja i groszek zielony  😂
Ekologiczne, zdrowe, bez glifosatu. Mniam, mniam.
vissenna   Turecki niewolnik
23 lipca 2020 11:03
Olaboga!
Przypomniałyście mi o tym blogasku  🤣

Weszłam i mam niezły ubaw ze śniadanka.
Świetne jest też ogłoszenie o możliwości nocowania na kwietnych łąkach w swoim namiocie za 100zl od osoby  😎 😎 😎

A najlepsze - pszczół mało, zwierzaki chorują - wszystko przez 5G. Teraz już wiemy jaka będzie linia obrony, że pies zdechł...  😤
Świetne jest też ogłoszenie o możliwości nocowania na kwietnych łąkach w swoim namiocie za 100zl od osoby  😎 😎 😎

Co prawda za te 100 PLN to az 2 dni mozna u Izki spedzic. Trzeba miec tylko szpadel/saperke celem uzycia toalety.
W tamtejszej okolicy chyba za 40 PLN mozna zanocowac w pensjonacie. Wiec cena Izki nie jest wcaaale wygorowana.
A najlepsze - pszczół mało, zwierzaki chorują - wszystko przez 5G. Teraz już wiemy jaka będzie linia obrony, że pies zdechł...  😤


Co tam pszczoły i chore zwierzaki - jakiś czas temu zdiagnozowała u siebie raka mózgu, naturalnie wywołanego przez 5G.
Czytałam na fcb że jedna z suczek nie żyje, po cholerę oddawali jej te sunie?  👿. Znowu skądś zdobyła koziołka, ona tak będzie brała te zwierzaki, a one znowu będą zdychać... Niech to się w końcu skończy!.
Izka powinna byc leczona. Inaczej - TO sie nigdy nie skonczy.
MoniMoni, powinna być leczona, tylko co się musi wydarzyć, żeby to się stało...
Czytałam na fcb że jedna z suczek nie żyje, po cholerę oddawali jej te sunie?  👿. Znowu skądś zdobyła koziołka, ona tak będzie brała te zwierzaki, a one znowu będą zdychać... Niech to się w końcu skończy!.


W tym schronisku akurat pewnie by dłużej nie pożyła
desire   Druhu nieoceniony...
27 lipca 2020 13:02
marysia550, jakoś ponad rok żyła i źle nie wyglądała... 🙄 skoro w tym schronisku jest, ja jest i tak uważasz to jak musiało być u Indiany.....
A co się stało w ogóle z Anją, bo nie kojarzę ?
To sprawdzona informacja, że sadystka znowu zaczyna kolekcjonować zwierzęta?  Celowo użyłam słowa kolekcjonować, bo ona traktuje zwierzęta jak przedmioty martwe. 
borkowa.   silesian team
27 lipca 2020 15:07
na instagramie i blogu pojawiły się zdjęcia koziołka 🙁
ale właśnie odpaliłam bloga i... "W związku z tym, iż demokratyczne rządy Prawa i Sprawiedliwości doprowadziły Polskę i jej naród do utraty suwerenności, z dniem dzisiejszym zostałam monarchistką. Uważam, że tylko monarchia jest w stanie zabezpieczyć należycie interesy kraju i narodu."  🤔wirek:
Rany boskie... Izka jeszcze bardziej oszalala?
desire   Druhu nieoceniony...
27 lipca 2020 15:58
trusia, sprawdzona.
kolebka, z Anja nic. Zyje. Chodzi tam wciąż.
Czyli horror znowu się zaczyna. Ile ma tych kóz? Nie wierzę w jednego koziołka. Po co jej jeden kozioł? Punkt kopulacyjny otworzy? Nasienie będzie wysyłać? (czy w hodowli kóz tak się robi?)
desire   Druhu nieoceniony...
27 lipca 2020 20:47
trusia, wiadomość.
Koziołki ludzie często oddają za darmo lub za parę złotych
Biedny koziołek, sadystka nie potrafi żyć, jeśli nie ma nad kim swoich sadystycznych tendencji realizować.  Albo zagłodzić, albo nie leczyć, ale jaki by koniec nie był, żródło mięska jest.



"W związku z tym, iż demokratyczne rządy Prawa i Sprawiedliwości doprowadziły Polskę i jej naród do utraty suwerenności, z dniem dzisiejszym zostałam monarchistką. Uważam, że tylko monarchia jest w stanie zabezpieczyć należycie interesy kraju i narodu."  🤔wirek:

borkowa, nie ona jedna, na forum ma pokrewną dusze, która też twierdziła, że jest zwolenniczką monarchii. Co prawda nie uzasadniła, na czym polega przewaga monarchii nad innymi systemami i jej dobrodziejstwo dla Polski. 

desire   Druhu nieoceniony...
28 lipca 2020 11:37
Termin sprawy o owoce i kozy przeniesiony na wrzesień. Dzidzia gra na czas. Zmienia obrońcę.. konie również rozpoczynają się dopiero w wrześniu... Po ponad roku...
desire a to Anja tam nie mieszka na stałe, tylko przychodzi ?
desire   Druhu nieoceniony...
28 lipca 2020 18:16
kolebka, Anja po którymś wyrzuceniu pomieszkiwała na strychu w stajni i u sąsiada.
marysia550, jakoś ponad rok żyła i źle nie wyglądała... 🙄 skoro w tym schronisku jest, ja jest i tak uważasz to jak musiało być u Indiany.....
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się