Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Czy ma ktoś kod do jakiegokolwiek sklepu gdzie są kaski Samshield?
Czy ktoś natrafił na jakąś promocję na oficerki Petrie? 🤔 :kwiatek:
Jest teraz jakiś kod do horseTown?
Czy do Bergo jest obecnie jakiś kod ?
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
19 lipca 2020 17:31
xxagaxx - jest do 31.07.2020 na 10% taniej za każde zakupy do 299 zł - summer10, i na 15% taniej na zakupy od 300 zł - summer15 😉
kody nie łaczą się z innymi promocjami i nie dotyczą produktów Pro Linen, Nuba i Eggersmann
Czy jest teraz jakiś kod do Kawal?  👀
Aleks, dzięki wielkie!
gnl -30% na Pikeur i Eskadron (z kolekcji 2020?)
Moon   #kulistyzajebisty
20 lipca 2020 10:09
martrix, z tego co widzę, to tylko na Pikeura jest promocja.
Moon wiosna - lato 2020 w gnl -30% tez jest, wiem bo sama już zamówiłam kilka rzeczy  😁
martrix, z tego co widzę, to tylko na Pikeura jest promocja.

A ja widzę jeszcze takie coś?
Moon   #kulistyzajebisty
20 lipca 2020 12:20
martrix, a sorry, zwracam honor 😉 Strona gnl w ogóle mi jakoś kalecznie chodzi i strasznie wolno się ładuje O.o
No właśnie ja też mam od czasu do czasu ten sam problem - działa gorzej niż czołg :/ a łącze mam nad wyraz dobre, bo służbowe  😁
Czy ktoś natrafił na rozsądna cenę Pronutrinu?
Ewentualnie posiada jakiś kod rabatowy w sklepie z suplementami gdzie go znajde ❓ :kwiatek:
Do horsetown ktoś coś?  😡
Jakaś wyprz  na lato na pasi-konik 😉
[quote author=kakaCzy ktoś natrafił na rozsądna cenę Pronutrinu?
Ewentualnie posiada jakiś kod rabatowy w sklepie z suplementami gdzie go znajde ❓ :kwiatek:

Czy ktoś natrafił na rozsądna cenę Pronutrinu?
Ewentualnie posiada jakiś kod rabatowy w sklepie z suplementami gdzie go znajde ❓ :kwiatek:
[/quote]

Pronutrin wycofany z produkcji jakieś 2 lata temu. Jeśli jakiś sklep ma w ofercie to....go fizycznie nie ma i mieć raczej nie będzie.
Boehringer wycofał wszystkie produkty dla koni z oferty.
Do horsetown ktoś coś?   😡


Zobacz AKSA10
szemrana, czyli Myoplastu tez już nie będzie?
dobry koń jakiś kod? :kwiatek: :kwiatek:
szemrana, czyli Myoplastu tez już nie będzie?

Nie będzie.
szemrana, oj.... to mnie teraz zasmuciłaś. Top rzecz na mięśnie. :/
Jakiś kod rabatowy do https://sklep.pokusa.org ? 🙂
Jakiś kod rabatowy do https://sklep.pokusa.org ? 🙂


A co potrzebujesz? Bo produkty z linii Horseline PRO (nie wszystkie, ale znaczna większość) są dostępne np. w Bergo, gdzie masz rabat 15% przy zakupach powyżej 300 zł i 10% przy mniejszych zakupach.
Odpowiednio: summer15 i summer10 do 31.07
Po 31.07 też mam kody zniżkowe, ale kartka została w stajni i musiałabym w poniedziałek zerknąć 😉
casssia Chciałam również kilka rzeczy dla psa wziąć dlatego mi zależy na jakimś kodzie u nich na stronie  :kwiatek:
Jakiś kod do konik.com.pl ?  :kwiatek:
Ratunku! Jakiś kod do GNL? Potrzebuje na cito  😵
casssia Chciałam również kilka rzeczy dla psa wziąć dlatego mi zależy na jakimś kodzie u nich na stronie  :kwiatek:


JS10 - 10% do https://sklep.pokusa.org/
Jakiś rabat do Bergo?  :kwiatek:
Bergo15  znizka na 15%
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się