Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

[quote author=_kate link=topic=120.msg2925757#msg2925757 date=1587976738]
Pikeur ma fajne rzeczy, ale na zawody, bardzo oficjalne i eleganckie, jeszcze nie nasz etap. Ja bardziej szukam codziennych. Ala ma 4 lata, jest chuda i niewiele rzeczy widzé. Chcialam jakies leggings z pelnym lejem, jakies polo.
[/quote]

Polecam dla dzieci legginsy z nowej kolekcji BR  super materiał , pełen lej silikonowy. Fajną rzeczą jest to że posiadają szlufki na pasek🙂
https://horseandpony.pl/pelny-lej/1279-2909-legginsy-mlodziezowe-orion-br.html#/5-kolor-szary/175-rozmiar-134
[quote author=_kate link=topic=120.msg2925757#msg2925757 date=1587976738]
Pikeur ma fajne rzeczy, ale na zawody, bardzo oficjalne i eleganckie, jeszcze nie nasz etap. Ja bardziej szukam codziennych. Ala ma 4 lata, jest chuda i niewiele rzeczy widzé. Chcialam jakies leggings z pelnym lejem, jakies polo.
[/quote]

Tchibo wypuściło kolekcję dla dzieci, słyszałam że mają całkiem fajne końskie rzeczy (i przyjemne ceny): https://www.tchibo.pl/odziez-i-dodatki-jezdzieckie-t400114061.html

Edit: ceny jednak są nie AŻ tak przyjemne, jak myślałam  🤣
hej, poszukuję granatowych, lakierowanych pasków do ostróg, przekopałam internety, ale nic sensownego nie znalazłam, może znacie kogoś kto np. może zrobić na zamówienie? będę wdzięczna za pomoc!  :kwiatek:
Jest gdzieś jeszcze do dostania koszulka Pikeur Rina w wersji granatowej ? S / M
Taka: https://www.equishop.com/pl/koszulka-polo-damska-do-jazdy-konnej/16568-pikeur-t-shirt-rina-damski.html

Klami, - trok.pl z tego co widzę ma.
ententa, - daw-mag ma granatową skórę, może by uszyli?

Szukam ładnej, czarnej koszulki/polówki z jakimiś akcentami, najlepiej srebrnymi. Rzuciło się może komuś coś w oczy? 🙂
keirashara, dzieki. Zapytam ich czy faktycznie maja.
larabarson, - dzięki! Nawet cena przyjemna 😀
Szukam granatowej koszuli na zawody, z elementami koronki i najlepiej długim rękawem. Widziałam z fair-playa i design by Dalia, będę wdzięczna za inne namiary :kwiatek:
keirashara fleur de lys, mi się marzy, ale hajsów mi brak na razie  👀
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
04 sierpnia 2020 08:41
Szukam bluzy ciepłej ze stójką, polarowej lub innej ale ciepłej, dopasowanej, na suwak. Takiej żeby pod cienką kurtkę włożyć, najchętniej jak najprostszy krój, bez udziwnień. No i nic ciekawego nie znalazłam, wszystko cienkie raczej z takich krojów. Widziałyście coś w ten deseń może? 👀
A, kolory wszystkie poza wszelkimi odcieniami niebieskich 😉
Hej,
Szukam sztybletów i sztylpów dla siebie. Ostatnie kupowałam Horze (chyba) z takim zameczkiem na boku, bardzo delikatne, lata temu. Były ok, ale podeszwa zdecydowanie bardzo cienka. Potrzebuję czegoś do codziennego użytku, wytrzymałego, ale też ładnego 🙂 Teraz wykańczam jakieś niemieckie noname.
Może coś poradzicie, bo zupełnie wypadłam z obiegu co teraz się sprawdza.
Polecam tą Schockemohle jest świetna!!! Po praniu dalej jak nowa, wersja
z kapturem i bez teraz na Summer sale 30%

https://horseandpony.pl/bluzy-i-polary/1264-2861-bluza-rhianna-style-schockemohle-moonlight-blue.html#/1-rozmiar-s/223-kolor-ciemny_granat


Szukam bluzy ciepłej ze stójką, polarowej lub innej ale ciepłej, dopasowanej, na suwak. Takiej żeby pod cienką kurtkę włożyć, najchętniej jak najprostszy krój, bez udziwnień. No i nic ciekawego nie znalazłam, wszystko cienkie raczej z takich krojów. Widziałyście coś w ten deseń może? 👀
A, kolory wszystkie poza wszelkimi odcieniami niebieskich 😉
Zet, - jeżdżę w oficerkach od lat, ale sztyblety niezmiennie kupuję od Pana Łągiewki z Cwału - mam też od niego sztylpy (fakt, że tylko na wypadek awarii oficerek), ale moja mamcia śmiga w takim zestawie rekreacyjnie od paru ładnych lat. Uważam, że na prawdę świetny stosunek jakości do ceny i sztyblety są przyjemnie wąskie, nie takie niezgrabne człapaki szerokie, co lecą z nóg 😉 Każdą parę cioram kilka lat, a wersję zimową mam od... 2008. I się nie chcą popsuć upierdliwie 😉 Letnie zwykle kupuje najpierw do chodzenia po "cywilu", a potem dopiero kończą jako stajenne.
Piękne komplety ma też hippika, ale to już drożej wypada i swojego czasu mieli problemy z trwałością podeszwy, nie wiem jak teraz.
zembria, - True Rider? Mają chyba dwa modele ze stójką.
charlieeee, - śliczne! Wiesz jak jakościowo? Te od Dali są piękne, ale totalnie mnie nie przekonują jakością koronek, a już szczególnie za swoją cenę.
mindgame, - dzięki 🙂 ale szukam czegoś bardziej elegancko koronkowego, niż samego tiulu.
Dzieki! Ja właśnie w Hippoca się lubowałam, nie Horze  😵 i potwierdzam, ze podeszwa szybko się kończyła. Dobrze coś poszukam, może ta Hippica, ale grubszą podeszwą. Cwał też sobie sprawdzę.
edit: jednka Hippica nic nie zmieniła w sprawie podeszwy, jeśli chodzi o grubość, za to czapsy piękne. Cwał, nie jestem przekonana. Eh...

[quote author=keirashara link=topic=120.msg2940426#msg2940426 date=1596558119]
Zet, - jeżdżę w oficerkach od lat, ale sztyblety niezmiennie kupuję od Pana Łągiewki z Cwału - mam też od niego sztylpy (fakt, że tylko na wypadek awarii oficerek), ale moja mamcia śmiga w takim zestawie rekreacyjnie od paru ładnych lat. Uważam, że na prawdę świetny stosunek jakości do ceny i sztyblety są przyjemnie wąskie, nie takie niezgrabne człapaki szerokie, co lecą z nóg 😉 Każdą parę cioram kilka lat, a wersję zimową mam od... 2008. I się nie chcą popsuć upierdliwie 😉 Letnie zwykle kupuje najpierw do chodzenia po "cywilu", a potem dopiero kończą jako stajenne.
Piękne komplety ma też hippika, ale to już drożej wypada i swojego czasu mieli problemy z trwałością podeszwy, nie wiem jak teraz.
keirashara na żywo niestety nie miałam okazji zobaczyc, ale koleżanka ma właśnie koronkowa i mówiła ze jest super  😀
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
05 sierpnia 2020 12:20
sanapogromca A jak z grubością tej bluzy? Na zdjeciach wygląda na taką cienką raczej, a ja szuk czegoś ciepłego,  co będzie pasowało pod cienką kurtke lub kamizelkę.

Keirashara True rider ma cienkie tylko :/
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
06 sierpnia 2020 21:41
Jak rozmiarowo wypada odzież spooks?? Szczególnie kurtki??
Pati2012, niestety bardzo różnie.
Pati2012, przewaznie zanizona i malo miejsca na biust.
Hej, czy to możliwe, ze przy wzroście 177 mogę mieć rozmiar czapsów  Hippica Windsor xxs ?
Zet, - wzrost nie określa sylwetki ani długości łydki 😉 Zmierz sobie łydkę.
Zmierzyłam i jak byk długość 40 obwód 39 i nadal nie wierzę, że to xxs 🙂
Zet, tak, bo S to wysokość a X lub XX z przodu albo z tyłu określają szerokość. Co w tym dziwnego?
One ogólnie są robione tylko od tych 40cm, bo siedzą niżej na bucie, inaczej już Romy na przykład. Zawsze tez bez problemu zrobią na miarę 🙂
No ja się sobie słabo kojarzę z jakimkolwiek s 😉
Moon   #kulistyzajebisty
10 sierpnia 2020 09:48
Temat: letnia kurtka przeciwdeszczowa.
Niekoniecznie z jeździeckiej firmy, patrzyłam pobieżnie na kurtki z Decathlona - warte coś? Na co zwrócić uwagę?
Chętnie nie kurtka-worek - taliowana, krótka - do jazdy.
Moon zwróć koniecznie uwagę żeby kurtka nie miała takiej gumy/podgumowania od wewnętrznej strony, bo można się ugotować i znieść jajo.
Moon, całkiem fajne są Spooksy. Tyle, że one mają lekko bomberkowaty krój, także nie wiem czy Ci się wpasują w to czego szukasz.
Moon   #kulistyzajebisty
10 sierpnia 2020 21:09
Bomberki spoko. Bardziej mi chodziło żeby to nie była peleryną/worek taki typowy w którym wygląda się jak u fryzjera na fotelu ;p dzięki, polukam 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się