Końska Rewia Mody XIV (2020)

No i właśnie.... na zdjęciu Lusi wygląda to ok, ale też z tej perspektywy nie widzę siodła.
Natomiast u Moon zestawienie mi nie gra zupełnie, ale też i koń jest jasny jednak.
Opcja kolorowe ogłowie to nie, oj nie. Nie widzę tego przeabsolutnie. 😉
Ech.... pytam, bo moje siodło chyba mi sugeruje, że powinnam je zmienić, a wszelkie siodła które by mnie potencjalnie interesowały występują głównie w brązach na rynku wtórnym (CWD, Devo itd.) a cały sprzęt, totalnie wszystko mam czarne i jakos średnio uśmiecha mi się wymieniać. :/
wątek zamknięty
Też tak jeżdżę, siodlo brązowe reszta czarna, ale mam gniadego 😉

wątek zamknięty
Ja mam ciemnosiwą kobyłkę 😉 ogłowie (i cały osprzęt) czarne (ale z niebieskim podszyciem) i siodło brązowe (czarne puśliska). Na szybko mam tylko takie podwórkowe zdjęcie. Może pomoże.
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
10 lipca 2020 06:41
Klami, devo nie da rady uszyć czarnego?
CWD to faktycznie chyba deko lipa, ale może mieć ono czarne wstawki pewnie (chyba nawet widziałam takie gdzieś na fotach czy ogłoszeniach) - i też mym zdaniem nie wyglądałoby to źle 😉
wątek zamknięty
anai, martrix, dzięki za fotki. No na gniadym jasnym jeszcze mi się to tak w oczy nie rzuca, ale już na tym ciemnym siwym owszem. :/

Moon, uszyć na specjalne zamówienie uszyje, CWD także, ale chyba nie chcę czekać x miesięcy i wydawać ponad 20 tys (czy bliżej 30 nawet) na siodło. Już włożyłam kupę kasy w Rene. Także drugie za takie sumy... no nie chcę.
wątek zamknięty
mils   ig: milen.ju
10 lipca 2020 11:45
Klami to może totalnie durny pomysł 😡, ale jak trafisz pasujące brązowe, to może po prostu oddać do kogoś ogarniętego typu Horse_art, żeby zmienić kolor albo przyciemnić chociaż na tyle mocno, żeby brąz był bardzo ciemny? Horse_art ma w galerii u siebie zdjęcia siodeł, którym zmieniała kolor z brązu na czarny.
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
10 lipca 2020 12:02
Klami, aaa, założyłam z góry, że szyte na miarę.
Moim zdaniem nawet jak będzie ciemnobrązowe siodło, albo nawet, kurdę, brązowe, to nie będzie tragedii - ściemnisz je na bank olejem.
U mnie to jeszcze widać, że poduszki tylne są jaśniejsze, ale np u anai, to praktycznie nie ma różnicy ciemny brąz siodła - czarna reszta sprzętu.
wątek zamknięty
mils, oj nie, takich rzeczy nie biorę pod uwagę. Brąz wiem, ze ściemnieje. Miałam siodło red brown które ma zreszta teraz Anai. Jak do mnie przyjechało nowe, to byłam przerażona, bo ono było hmmmm pomarańczowe? No prawie. Ściemniało do bardzo ładnego brązu, ale to wciąż brąz.

Moon, haha.... No próbuje nie wydawac kolejny raz kupy kasy i jeździć w różnych tymczasowych testowkach przez pare miesięcy oczekiwania. Może i finalnie tak się skończy, bo większość siodeł na rynku wtórnym jest na jakieś strasznie wąskie konie.
wątek zamknięty
Klami, a jakbyś po prostu brązowy osprzęt kupiła? Taka wersja "na zawody", a w domu jeździj kolorowo... 🙂 Może wyjdzie taniej niż siodło na specjalne zamówienie... 🙂
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
12 lipca 2020 00:17
klami absolutnie olej kolory skór.  Możesz mieć wszystko z innej parafii, jak koń dobry nikt nie będzie na sprzęt patrzył 😁
A ja tymczasem zamówiłam uszka z Caballa i są obłędne, teraz kombinuje trzecie  😜
wątek zamknięty
Gniada w Eskadronie od Klawunde, darkgreen  chyba



Siwka też ma pomieszany sprzęt

Brązowe siodło i czarny popręg oraz napierśnik:

wątek zamknięty
Sankaritarina, myślałam o tym rozwiązaniu.

lusia722, oj tam.... ja wychodzę z założenia, że jestem w levelu tych co muszą "dowyglądać", bo "niedojadą". 😉
wątek zamknięty
Trochę zainspirowała mnie Donia Aleksandra i zakupiłam taki oto Czaprak PE.
Powiem Wam, że na pierwszy rzut oka wygląda super - gruby, porządny materiał i ładnie wygląda.
A ponieważ wyhaczylam go na promce za śmieszne 30GBP to już w ogóle jestem happy.
Już się nie mogę doczekać aż przetestujemy go pod siodłem🙂

I taka mała refleksja...
Kiedyś byłam wielką fanką Eskadrona, ale ostatnio jest tyle innych firm, które robią ładne i porządne czapraki, że
ciężko wybrać. Wprawdzie nadal mam kilka ich czapraków, ale wydaje mi się, że to już po prostu znana i popularna marka, która aż tak się nie wyróżnia względem cena vs jakość.No.moze oprócz cotton, fajna treningowa opcja. Ale dziwi mnie że ktoś za używanego, styranego życiem Eskadrona płaci 200zl  🤔
wątek zamknięty
jabooshko, noo u mnie też coraz częściej nie-eskadron, w pace mam Spooksy i Schockemohle (tych już całkiem sporo 😁 ), aktualne kolekcje Eskadrona są coraz częściej bez szału...


Stara perełka Toffee
wątek zamknięty
Donek w szarym  💘 W końcu coś co mi się podoba  🤣
wątek zamknięty
Protoniasta ale pięknie 😲
Nirv pasuje do konia i sprzętu jak ulał.
wątek zamknięty
Moja wiksa w Schockemohle zima 2019 i jakieś owijki eskadrona z platinum  😍

wątek zamknięty
dairoxroxi ona jest taka piękna, że włożyłabyś pod siodło jakąś wycioraną szmatę i też wyglądałaby sztos!  😍
wątek zamknięty
protoniasta, - piękny! Co to za kolekcja? 😀 Bardzo mu pasuje.
dairoxroxi, - o mamuniu! 😍 Ona jest jak z obrazka, a ten granacik to mega sztos.

Miałam wrzucić, a zapomniałam - mój caball pod siodłem. Jakościowo top, super się układa i szybciutko schnie. Coś czuję, że to nie ostatni 😁


wątek zamknięty
keirashara ale cudo 😍  ja czekam na jesienne kolekcje , jeśli nie znajdę nic dla siebie też chce zamówić Caballa.
https://www.instagram.com/p/CDcBO76gAsb/?igshid=15thdtols0xxs
Przez takie zdjęcia potem człowiek bankrutuje 😵
wątek zamknięty
Pomocy! Szukam uszu rosewood full na wczoraj . Może komus rzuciły się w oczy jakieś niedobitki?
wątek zamknięty
Ja jestem totalnym szmatocholikiem jeśli chodzi o granatowe/ciemnoniebieskie czapraki i ogólnie rzeczy. Więc ostatnio udało mi się wyszarpać granatowego eskadrona, z nowszej kolekcji, a o dziwo nie taki krzykliwy i tandetny. Bo niestety w tym kierunku nowe kolekcje zmierzają. I powiem wam, że jestem bardzo zadowolona z tego jak się układa pod siodłem. [zdj.2]
A z takich zupełnie innych firm to zakupiłam używany Aztec Diamond i polecam, na upalne dni idealny. [zdj. 1]

Pozdro dla wszystkich, którzy uwielbili granat <3
wątek zamknięty
keirashara, jest super 😍
wątek zamknięty
Sasini - gdzie dorwalas takiego Eskadrona? Uwielbiam takie
wątek zamknięty
keirashara to jest sonderdralon stone eskadrona, ale założony spodem na zewnątrz  😉
wątek zamknięty
Czy jeżeli mam czarny sprzęt i ciemnobrązowe siodło to lepiej zamówić czarny napierśnik czy brązowy? (koń też czarny).
wątek zamknięty
Sasini - gdzie dorwalas takiego Eskadrona? Uwielbiam takie


Zamawialam w sklepie jeździeckim. Chyba to był GNL ale teraz widzę że mało gdzie jest dostępny :/
wątek zamknięty
Meise, to kwestia gustu. Ja bym brała czarny, jak osprzęt.
wątek zamknięty
Meise, zdecydowanie czarny. Całośc czarną z innym kolorem siodła da się przeżyć. Natomiast bałagan kolorystyczny to już gorzej.
wątek zamknięty
Tak też myślałam, celuję w czarny  😉
Stopi się z koniem i w ogóle nie będzie bardzo widoczny  💃
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.