sklepy internetowe

Kingslanda widzialam na jakis zawodach na malym stoisku, wiem, ze przez net mozna bylo zamowic, ale nie pamietam nazwy sklepu
co do animalii- ja tez zamawialam najwieksze opakowania, a dzis oblukalam , ze przeplacilam
co do NAfu to horses i czesciowo animavet maja najnizsze ceny🙂
jak dla mnie minus dla gnl.pl Na ochraniacze i parę innych czekałam nie max 3 tygodnie a 4 lub nawet prawie 5. W dodatku przesyłka przyszła niepełna (nie było kantara, który zamówiłam koleżance) Stwierdziłam, że nie będę robić afery o jeden kantar, szczególnie, że koleżanka zrozumiała i nie było problemu. Ale odradzam...
za to dla amigo.pl + zamawiałam ochraniacze i doszły w terminowych 48 godzinach wszystko tak jak miało być 🙂
+ dla sklepu PODKOWA. Ochraniacze dostałam w ekspresowym czasie. Co prawda wciąż czekam na reszte zamówienia, ale jest bardzo miły kontakt i z powodu tych opóźnień przyślą mi paczkę kurierem (za darmo)
+++++ dla sklepu Ihaha.pl, bardzo miła obsługa telefoniczna, i Veredusy Pro Lighty rozm. L czarne już teraz dla mnie na wagę złota - ostatnia para!!! W całej tej euforii zamówiłam jeszcze czarny pad Anky i przesyłkę kurierem dostałam gratis
mega + dla sklepu kantarsklep.pl w końcu nic nie kupiłam , ale kontakt świetny i pieniążki bezproblemowo natychmiast zwrócili 🙂
ja kupuje zawsze w amigo-konie.pl i jest super 🙂
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
20 listopada 2008 21:49
Hahaha.
Niewytrzymam...
Nie wiem gdzie to napisać, więc napiszę tu .
Oto kartka zostawiona przez pana z GLS ;P
"Dziędobry mam dla pani paczkie
byłem dwa razy i nikogo nie zastałem.
Jeśli zadzwoni pani w ciągu 20 minut to przyjdą jeszcze w dniu dzisiaj telewon [...]"

Słownik nie gryzie...
Gillian   four letter word
20 listopada 2008 23:04
Zuziasta napisał: .
Nie wiem gdzie to napisać, więc napiszę tu .
Oto kartka zostawiona przez pana z GLS ;P
"Dziędobry mam dla pani paczkie
byłem dwa razy i nikogo nie zastałem.
Jeśli zadzwoni pani w ciągu 20 minut to przyjdą jeszcze w dniu dzisiaj telewon [...]"

Słownik nie gryzie...

brawo dla tego pana
heh 🙂
Powiedzcie co się dzieje ze sklepem Lorens, Pan miał się odezwać jak przyjdą sztylpy (miały być w poprzednim tygodniu), nic nie dostałam, zero odpowiedzi i czekam.
Czy ktoś zamawiał w tym sklepie?
Ada   harder. better. faster. stronger.
22 listopada 2008 00:57
Zuziasta napisał: Hahaha.
Niewytrzymam...
Nie wiem gdzie to napisać, więc napiszę tu .
Oto kartka zostawiona przez pana z GLS ;P
"Dziędobry mam dla pani paczkie
byłem dwa razy i nikogo nie zastałem.
Jeśli zadzwoni pani w ciągu 20 minut to przyjdą jeszcze w dniu dzisiaj telewon [...]"

Słownik nie gryzie...

Może to jakiś ruskyyyy czy łukrajniec
Duży plus dla okser.pl! Paczka wysłana na drugi dzień po wpłaceniu pieniędzy, wszystko jak należy a pad jeszcze ładniejszy niż na zdjęciu 🙂😉
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
22 listopada 2008 07:30
Mówiłam, że będziesz zadowolona
Oj jestem 🙂😉 Dzisiaj zrobię fotki na modelu 🙂
Znacie jakiś sklep jeździecki w NY(internetowy lub chętniej stacjonarny)gdzie można tanio kupić jakieś preparaty na stawy?
UWAGA!!
Wlasnie dostalam folder z INTER API!
W dniach 5-6 grudnia maja promocje 20% na niemalze calutki asortyment.
tylko przy zakupach w sklepie stacjonarnym
No, ale zawsze. 😉
Moze znajda sie mili warszawscy voltowicze, ktorzy zgodziliby sie podjechac i komus cos zakupic.
ja żałuje ze wczesniej kupiłam od nich niciaka
ale i tak chciałam jeszcze jeden czaprak z tej kolekcji wiec fajnie by było skorzystac
ooo no super promocja! ktos ma jakis katalog netowy zeby zobaczyc ich oferte?
mhm to co warsaffka? mozeby sie tak grupa wybrac?
Cenciakos   Koń z ADHD i złośliwa zołza ;)
22 listopada 2008 19:01
A orientujecie się może gdzie można kupić sprzęt firmy BLACKMOORE?
Szukam po sklepach netowych i nic.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
23 listopada 2008 07:13
Klami napisał: UWAGA!!
Wlasnie dostalam folder z INTER API!
W dniach 5-6 grudnia maja promocje 20% na niemalze calutki asortyment.

O kurde! A dlaczego akurat w tych dniach? No przecież ja będę w Katowicach
Ja sie tak nie bawię

Ktoś prosił o ich ofertę, tzn InterApi



to jest hurtownia sprzetu jezdzieckiego tam nie ma tylko tego co wstawiłas , w sklepie jest ogrom sprzętu
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
23 listopada 2008 11:50
ciska to co wstawiłam nie jest w sklepie?
To jest to, co mi przysłali na maila jako ofertę ze sklepu
Zdaję sobie sprawę, że tego mają o wiele więcej
Cenciakos ponoć BLACKMOORE się rozpadł już jakiś czas temu dlatego ich produktów w sprzedaży już nie ma chyba , że jakieś końcówki. Mogłabym spróbować skombinować Ci jakieś tam rzeczy , w zależności co byś chciała.
+ dla GNL. Szybko, fajnie, można było się spokojnie dogadać. Sprzęt przyszedł chyba po dwóch dniach.
jeszcze + dla sklepu El-Tan. Koleżanka robiła zakupy i wszystko przyszło bardzo szybko.
a kupował ktoś w Equiversum i Caprioli? Jak wrazenia?
Nasturcja-Renata napisałam ze NIE TYLKO to ,a tam ktos pytał o ich asortyment wiec napisałam ze to hurtownia wiec maja duzo sprzętu a nie jeden czy 2 katalogi z rzeczami
sankarita napisał:
a kupował ktoś w Equiversum i Caprioli? Jak wrazenia?
tak
nie bylo hiper szybko
ja kupowałam w Caprioli i było tak normalnie z wysyłką , nie jakos super szybko ale w normie
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
23 listopada 2008 12:12
ciska napisał: Nasturcja-Renata napisałam ze NIE TYLKO to ,a tam ktos pytał o ich asortyment wiec napisałam ze to hurtownia wiec maja duzo sprzętu a nie jeden czy 2 katalogi z rzeczami

Ups, czytanie ze zrozumieniem się kłania
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się