Intercom-zestaw słuchawkowy w treningu jeźdzca

Niestety, również próbowałam poszukać zastępców i słabo. U mnie słuchawki rozwalały się jeszcze szybciej niż u Ciebie :P
Raz kupiłam fajne douszne, pojedyncze, tanio w jakiejś hurtowni ale miały jeden minus: meeeega za długi kabelek, który musiałam gumka wiązać, żeby ludziom nie zwisał.
Ale nie podam linka bo nie pamiętam kompletnie skąd je zamawiałam.
Cześć 🙂 stanęłam przed wyborem zestawu i dajcie proszę rekomendacje i opinię pomiędzy whis a ceecoach ?? Który lepiej działa? Testowaliście opcję bezprzewodową dla jeźdźca? a może odkryliście coś nowego??
Ja jeżdżę na Ceecoach 1 i jest bardzo spoko, dla siebie chcę kupić Ceecoach 2. Z Whis nie korzystałam.
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
13 sierpnia 2020 18:54
Moja trenerka korzysta z Ceecoach a ja właśnie nabyłam Wish. Aczkolwiek ta decyzja była trudna bo rozważałam początkowo wersję z krótkofalówkami ze słuchawkami, nie wiem jeszcze czy to była dobra decyzja ale jeśli chodzi o różnice to: Mi zdecydowanie bardziej pasują słuchawki które się zawiesza na uchu, a Wish nawet w tym podstawowym zestawie "orginal" ma 4. Nie korzystałam z Wisha jako jeździec jeszcze, myślę, że w przyszłym tygodniu to zrobię.

Wish na raczej niskiej jakości wyświetlacz jednak Ceecoach nie ma w ogóle. Ceecoach na trochę nowocześniejszy design, za to wish bardzo prosty i przy tym łatwy w obsłudze.

Jeśli chodzi o działanie to w zasadzie podobnie, jednak to co mnie denerwowało w Ceecoach to łapał mi mój głos jak przejeżdzałam koło trenerki, nie zauważyłam tego zjawiska w Wish.

W Wishu orginal jest opcja komunikacji jednokierunkowej, tylko w wersji competition dwu kierunkowej. W Ceecoach jest opcja dwukierunkowej we wszystkich wersjach.

różnią się też ceną, Wish to około 2/3 ceny Ceecoach. czyli około 500zł mniej.
My długo się zastanawialiśmy i w końcu zaryzykowaliśmy i kupiliśmy tour guide firmy Intek Polska, kosztował poniżej 400,00. Działa bardzo dobrze, nie ma zastrzeżeń jeśli chodzi o jakość odbioru i zasięg więc jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Mamy go od 3 miesięcy, używany jest regularnie.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
13 sierpnia 2020 19:20
Miałam Whisa i był baaaardzo awaryjny, przerzuciłam się po kolejnej awarii na Ceecoacha i po ponad roku działa dalej bez zarzutu. Whis w tym czasie już był 2 albo 3 razy na reklamacji...
Dziękuję  😀 czyli zapewne będzie ceecoach. Macie przecieki gdzie najlepiej i najtaniej go kupić?
My długo się zastanawialiśmy i w końcu zaryzykowaliśmy i kupiliśmy tour guide firmy Intek Polska, kosztował poniżej 400,00. Działa bardzo dobrze, nie ma zastrzeżeń jeśli chodzi o jakość odbioru i zasięg więc jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Mamy go od 3 miesięcy, używany jest regularnie.


MarianM
czy możesz podlinkować, który dokładnie model ?
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
19 sierpnia 2020 19:05
Czy ceecoach 2 działa w obie strony? Czyli, że uczeń może rozmawiać z trenerem?

Jasnowata, tak. Plusem jest też możliwość kupna kilku pojedynczych urządzeń i podlaczenia kilku jeźdźców na raz
Dziękuję.
A wersja 1 różni się tylko brakiem podłączenia słuchawek bloutooth?
Czy Whis ma jakiś zaczep z tyłu by założyć o pasek od spodni czy tylko do futerału lub kieszeni? 🤔
Ma zaczep.
Dziekuje  :kwiatek:
Czy ktoś wymieniał baterie w Ceecoach albo wysyłał gdzieś do serwisu?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się