wasze ulubione seriale

Wielka - świetna 🙂 Nie jest to absolutnie serial historyczny, raczej satyra i czarna komedia - sporo w niej obrzydliwości i brutalności. Elle Fanning i Nicolas Hoult stworzyli świetny duet, aż szkoda cara Piotra :P Bardzo się cieszę, że będzie drugi sezon.
Facella   Dawna re-volto wróć!
15 sierpnia 2020 16:22
Obejrzałam trzeci sezon The Rain. Co za brednie  😵 szkoda czasu na ten serial, pierwszy sezon był ok, ale im dalej tym gorzej.
Kiedy będą dalsze odcinki Lucyfera? Netflix na razie wypuścił 8 i piszą "następne odcinki wkrótce". Czyli kiedy? Dobry ten sezon jest według mnie, chcę więcej!
Zdaje się, że pandemia przerwała im kręcenie 😉
Achaja myślałam, że już tam wznowili kręcenie i skoro wypuszczają to mają cały sezon gotowy. Ehhh  🙄
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 sierpnia 2020 00:09
A dzisiaj przypadkiem nie pojawiły się jakieś nowe?
emptyline   Big Milk Straciatella
26 sierpnia 2020 05:41
Też czekam na nowe odcinki, Ellis w tym sezonie był fantastyczny. Swoją drogą wciągnęłam całą serię w 4 noce. 😁
Ja też zaczelam ogladac Lucinde, ale dozuje sobie przyjemnosc po 1 odcineczku dziennie 😀

I skonczylam wreszcie Wikingow! Chryste jak mi sie wlokl ten 6sty sezon... pierwsze 4 na medal, ale potem to juz bida z nedza bardziej...
Też czekam na nowe odcinki, Ellis w tym sezonie był fantastyczny. Swoją drogą wciągnęłam całą serię w 4 noce. 😁


emptyline fajnie, że trochę więcej masy nabrał, bo w poprzednim sezonie to już nie był taki ciastek jak jest teraz  💘

No nic, trzeba czekać. Swoją drogą googlałam ostatnio Lauren German (serialowa Chloe) i laska jest rocznik 1978! W życiu bym jej nie dała tylu lat ile ma  😲
emptyline   Big Milk Straciatella
26 sierpnia 2020 16:54
Fokusowa, oczywiście Tom jest bardzo przystojny ale miałam na myśli grę aktorską, szczególnie, że zagrał dwie postaci i każdą zupełnie inaczej, ale tak samo świetnie. :kwiatek:
emptyline tak, tak, to taki mój komentarz poboczny był  😁

Wszyscy grają inaczej, tak... świeżo?
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
26 sierpnia 2020 20:22
Ostatni odcinek Lucyfera - absolutny sztos!!! Q ogole ten sezon trzyma super poziom!
I podbijam pytanie o sezon 5.2 i 6  👀
emptyline   Big Milk Straciatella
28 sierpnia 2020 01:11
Pati2012, nie ma jeszcze podanej daty, pandemia pokrzyżowała plany z tego co czytałam.
Wlasnie skonczylam ogladac ostatni dotepny odcinek wiec zaczelam guglac. 😁
Gdyyybyyyy wrocili na plan jeszcze w tym miesiacu, a takie sa zalozenia (poki co) to byc moooooze na poczatku 2021 udostepnia kolejnych 8 odcinkow.
Niestety, jedynym pewnikiem aktualnie jest to, ze w tym roku wiecej Lucka nie bedzie  🙁

Wielka - świetna 🙂 Nie jest to absolutnie serial historyczny, raczej satyra i czarna komedia - sporo w niej obrzydliwości i brutalności. Elle Fanning i Nicolas Hoult stworzyli świetny duet, aż szkoda cara Piotra :P Bardzo się cieszę, że będzie drugi sezon.


Oj tak! Na prawdę dobry serial, choć tematyka mnie nie pociągała jakoś szczególnie, to od 1szego odcinka wciągnął.

Polecicie coś jeszcze godnego obejrzenie na HBOGo?
emptyline   Big Milk Straciatella
06 września 2020 21:16
buyaka, gdzieś czytałam, że większość sezonu jest już nakręcona, ale też nie spodziewam się powrotu w tym roku. 🙁
A tak jeszcze a'propos wieku aktorów z Lucyfera, to pal sześć, że Lauren German i Tom Ellis są z rocznika '78, Aimee Garcia (serialowa Ella) też urodziła się w 1978...  😲 Jak dla mnie wygląda na jakieś 28 lat.  🤣
Kraina Lovecrafta i Szkoła zabójców - moje ostatnie dwa odkrycia na HBO 🙂 Dość krótkie niestety. Zaczęliśmy też Westworld, ale jakoś tak... bez szału.
Dzięki keirashara   :kwiatek: Będe próbować. 🙂
Mnie Westworld się podobał. Ale chyba niekoniecznie od 1szego odcinka..
A ten Lucyfer bardzo korci - tak chwalicie... szkoda, że nie mam Netfliksa 😕
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
07 września 2020 08:20
A nikt nie pisze o Cobra Kai - wielbicielką Karate Kid nie jestem, zaapelował ten serial to sztos - musiałam sobie dawkować odcinki  😍

Lucyfer jakoś mi nie wszedł, ale w poprzednim sezonie też początek był taki se, a od połowy się rozkręcił
Facella   Dawna re-volto wróć!
12 września 2020 15:53
Obejrzałam sobie wczoraj po południu w tle do pracy Biohakerow, nie polecam. Poza paroma ładnymi wizualnie scenami strasznie denne.

Polecicie jakieś seriale na Netflix bądź HBO, które można właśnie w taki sposób obejrzeć? Tj. pracując sobie przy komputerze, a to leci w tle. Raczej krótkie, żeby całość ciągiem obejrzeć w max 10 godzin.
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
12 września 2020 20:33
bardzo wciągnęło nas "co robimy w ukryciu" na HBO  🤣 🤣
czy ktoś ma informację o kolejnym sezonie?  😍
Moon   #kulistyzajebisty
13 września 2020 17:40
Odgrzewam kotleta - zachęcona przez siorkę, ale w sumie nie nastawiając się na nic szczególnego odpaliłam Lucyfera... No i poległam!  🤣 😜

Swoją drogą, wczoraj po powrocie ze stajni, włączyłam i zaległam na kanapie. Przysnęłam i obudziłam się akurat na dość "newralgiczny" moment 2 sezonu 🤔 (rozumicie: półmrok, tylko światło tv, spory ekran a na nim... ) - Chwilę ogarniałam czy mi się to śniło, czy to było naprawdę w fabule  👀 🤣
Ja Lucyfera widzialam pol odcinka i omujbosze jak mi glowny bohater nie lezy, sama nie wiem dlaczego 🤔wirek:

Za to odnosnie Dark - 1 i 2 sezon to petardy, 9/10, ten klimat, historia, postaci, potencjal tego swiata  😍 za to 3 sezon to cuchnacy kupsztal 😤 i po 5 odcinku? dalam sobie siana i tylko przeczytalam spojlery i masakra, w jakim kierunku to wszystko poszlo... Caly motyw z cliffhangera S2E8 jest niedopracowany, motywacje postaci opieraja sie na soczystym "bo tak", sporo detali z S1 i 2 okazuje sie bezcelowych i jest ot tak porzuconych. Do tego Martha to najbardziej bezplciowa i mialka protagonistka ever 🙄
Pati2012, będzie, ale chyba nie ma ma jeszcze konkretnej daty 🙂
kokosnuss, ta recenzja Dark to jakbym sama ją pisałam. 1 sezon pochłonęliśmy z chłopem w jeden dzień, drugi już trochę gorzej nam poszedł, ale nadal jeszcze było ok, a ten trzeci męczyliśmy strasznie, przysypialismy, wyłączaliśmy w połowie, bo nam się nie chciało oglądać. Wymęczyliśmy w końcu, ale szczerze mówiąc, żałuję, że obejrzałam ten trzeci sezon, zepsuł mi opinię o całym serialu.
Moon   #kulistyzajebisty
16 września 2020 08:13
Btw. Jak ktoś nie oglądał i tęskno mu do Lucyfera, to polecam "The Blacklist" - w sumie podobne klimaty - deko śmieszno, deko creepy, deko rozczulająco  😁 😉
Im co prawda pandemia też pokrzyżowała plany, ale jest tego aż 7 pełnych sezonów (ósmy niedokończony)  😉

Jest jeszcze "Homeland" (8 sezonów) ale to już takie typowo amerykańskie serialowe kino o CIA  😉
zachęcona przez opinie zaczełam Lucyfera , ale po 3 odcinkach zrezygnowałam, w ogóle mi nie podszedł 🙁

ostatnio brniemy z facetem przez Raised by wolves to zdrowo pogrzane - nie potrafie powiedzieć czy mi się podoba, czy oglądam po to zeby dowiedzieć się o co chodzi w tej pokręconej historii

właśnie skończyłam też (na razie 2 sezony, nie wiem czy będzie więcej) The Politician (Wybory Paytona Hobarta) nie jest wybitny, ale ciekawy pastiż na politykę 🙂
Ja myśle, że na Lucyfera trzeba mieć ochotę bo fabuła jest jaka jest 😀 Sama miałam kilka podejść, ale ostatecznie mnie wciągnęło  😀

Z netflixa polecam aktualnie Snowpiercer i Młody Wallander, nie są to jakieś hity ale z nudów można włączyć i nie jest tak źle 😉
Moon   #kulistyzajebisty
17 września 2020 07:26
kortina, jak do każdego filmu/serialu, umówmy się - nie są to kasowe produkcje wysokich lotów 😉 Swoją drogą, jak to jest, że w samym Lucyferze grafika momentami jest całkiem git, a momentami taka, że zgrzytam zębami i mój graficzny mózg krwawi :P

Snowpiercer też spoko, chociaż pierwszy sezon się kończy mocno kwaśno i czekam aż dadzą w końcu drugi :P
emptyline   Big Milk Straciatella
25 września 2020 00:36
Do Lucyfera to trzeba z mocnym przymrużeniem oka. 🤣 Specyficzny serial, zdecydowanie. 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się