Bryczesy

Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
11 sierpnia 2020 10:05
Czy ktoś z Was może miał problem z nowymi modelami bryczesow Spooks? Dostałam na urodziny i po dosłownie 5 razach na koniu mam zmechacony materiał między udami plus wytarte już te silikonowe korony. Spotkał się ktoś z takim problemem czy jak zwykle trafiłam na wadliwy egzemplarz? 😁
Te nowe są chyba "letnie" ... czyli cienkie bardzo.
Porób zdjęcia i napisz do spooksa/ sklepu w którym kupione. Bo może one nie sa mistrzami niezdzieralności ale 5 razy w siodle to przesada.
Ja mam Spooks Carla i są super. Za to legginsy eskadrona to jakies nieporozumienie jeśli chodzi o jakość :/
A legginsy Spooksa ktoś ma ? Jak z ich jakością ?
Moon   #kulistyzajebisty
12 sierpnia 2020 16:48
A propos legginsów. Popełniłam dziś kolejną parę. Skusiłam się po naocznym pomacaniu i przymiarce - Busse, dokładnie tych: https://sklep.bergo.pl/bryczesy-legginsy-jezdzieckie-busse-active
Dla tych co nie lubią jak lej/grip za mocno trzyma i się lepi do siodła są bardzo git. Fajny materiał, zobaczymy jak będzie po kilku praniach. Możliwe że silikon pójdzie sobie precz, zobaczymy 😉
Wzięłam specjalnie jasny kolor, żeby mieć porównanie w upały. Już je oczywiście uświniłam i Kulisty pokazywał jak mu mesz smakuje  🤣
W regularnej cenie bym ich nie kupiła, w promce - grzech było nie wziąć i póki co nie żałuję  😁
Ja tez mam legginsy spooksa model carla, lej sie trzyma super - używam już od 3 miesięcy, bardzo wygodne i pupa się nie poci ale tak materiał jest mega cienki, wystarczy chwila nie uwagi i dziurka sie robi  🙁
Gdzie kupujecie Spooksa bryczesy/legginsy? Gdzieś są jakieś promocje? Albo kody? 600 zł zabójcza cena  😁 😁
Na spooks.de są teraz promocje
Polecicie jakieś bryczesy na tyłek ze standardowym 38, a łydki jak u dziesięcioletniego dziecka?
Taki wynalazek znacie?
https://www.euro-star.de/de/product/reithose-es-venti-6/
Ajminlow! 😍
paa, i jak się użytkuje takie 3/4 bryczesy? 😉
Widziałam je już kiedyś i mnie zastanowiło, przecież zawsze i tak ubieram skarpety więc why not..
Lol, kiedyś wszystkie takie były 🙂
Szukam białych bryczesów, raczej budżetowo. Najlepiej z wyższym stanem, cienkich, nie prześwitujących - jakieś tropy?  Chciałabym nie skończyć finalnie z kolejnymi gaciami za 500zł 😁 q
Moon   #kulistyzajebisty
22 sierpnia 2020 06:44
keirashara, o, chętnie i ja podłapię jakiś trop, bo wszystko budżetowe to mi się wydaje w necie cienkie jak i prześwitujące jak kalka. O.o
Ja zamówiłam z Eqst legginsy fajne na upały cieniutkie ale dobre jakościowo się wydają. Minus za rozmiar bo normalnie nosze XS i S skończyłam przed tyłkiem wiec musiałabym brać M.
Na Horze widziałam promocje na Spooks i jest dodatkowy kod rabatowy
Enduroboy, a jaki jest ten kod? Zdradzisz? 🙂
edit. dobra, widzę na stronie głównej  😉
Puma, one są po prostu fantastyczne. Aż się chce jeździć w upał 😉 Sam materiał też jest fantastyczny, przypomina jakiś ciuch na siłownię, plus sprytne wstawki z siateczki. Naprawdę w punkt.
keirashara, Moon, może Horze?


paa, materiał pewnie jak wszystkie "nowe letnie", ale normalnie skarpety na to i nie wyjeżdzają? 😉
Puma, - w horze są takie rozjazdy cenowe i jakościowe, że trochę boje się w ciemno model wybrać 😉 Jak mam dać z 400zł za ten lepszy, to już dorzucę 100zł i mam pewnego jakościowo Pikeura na lata.
Moon, - zerknij sobie full gripy z decathlona, ja jestem zakochana w swoich szarych i fajnie sylwetka wygląda. Mega cienkie, a gacie nie przebijają. Tylko trzeba raczej mniejsze brać. W białych przeszkadza mi lej wychodzący na kolano, on tak do dresiarstwa na zawody nie zbyt wygląda :/
keirashara, model Grand Prix kupisz za połowę Pikerów lub lepiej na Bergo-promkach 😉  a są na prawdę bardzo spoko.
paa, materiał pewnie jak wszystkie "nowe letnie", ale normalnie skarpety na to i nie wyjeżdzają? 😉

nic nie wyjeżdża
Czy ktoś pomoże z rozmiarówką BVertigo? Standardowo nosze 40/42, lepiej brać większe czy mniejsze?
mam jedne białe na zawody i są rozmiar mniejsze niż zazwyczaj. Wypadają podobnie jak Horze, bo to chyba w zasadzie ta sama firma produkuje... Pewnie celowałabym w 40 na twoim miejscu.
słuchajcie, czy ktoś może kupił, albo się orientuje w bryczesach ps of sweeden. Jak wygląda rozmiarówka, czy jak nosisz normalnie 36 to też będą 36 czy trzeba kombinować? :kwiatek:
Dziewczyny podpowiedzcie, które bryczesy z silikonowym lejem kupić?
Ktoś, coś ,kiedyś... mi mówił, że po praniu silikon mu stwardniał i stracił swoje właściwości. I były to bryczki z wyższej półki. Nie pamiętam niestety o której firmie i kto mi to mówił  😡
A nei chciałabym na ten egzemplarz trafić...
Kraja, - z pikeurami się nic nie dzieje 🙂 Są na prawdę super jeśli chodzi o silikon, jedne cioram niemal ciągle od ponad dwóch lat i nic, jak nówki. Budżetowo całkiem fajne są decathlonowe, super cienki materiał, prałam już kilka razy i jest ok.
Ważne jest też samo pranie - temperatura i absolutnie bez płynu do płukania.
A! Bez płynu.. dobrze, że piszesz keirashara , bo o tym bym nie pomyślała...
Kraja, Pikeury i Equiline sa trwałe. Natomiast w Animo lej znika cukcesywnie z każdym praniem.
Ważne jest też samo pranie - temperatura i absolutnie bez płynu do płukania.

I na lewej stronie!
Dzięki dziewczyny 🙂
Equiline mi sie podobaja baaardzo 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się