sklepy internetowe

Macie jakieś wieści odnośnie Podkowy? Wróciło wszystko do normy z zamówieniami czy dalej coś nie gra?


Zamawiałam u nich na początku lipca i wszystko Ok, przesyłka jakoś po kilku dniach u mnie była 🙂
Jest sens kupować w equiversum? Jako jedyni maja chyba opcje rat. W innych sklepach gdzie są raty nie ma tego co chce kupić 🙁
azazu93, Equishop ma raty. Konik ma raty...
_Gaga konik nie posiada w sprzedaży tego co chce, a "promocja" na raty w equishopie wiem że była ograniczona czasowo, ale dopytam  :kwiatek:

edit, jednak w equishopie dalej są raty  💘 💘
Moon   #kulistyzajebisty
11 sierpnia 2020 12:31
Kolejny, nudny plus dla Bergo  😍
Zamówienie zrobiłam w niedzielę wieczorem, a dziś paczka u mnie  😜
Duży plus dla konika  :kwiatek: super kontakt i szybka dostawa, z reszta jak zwykle  😀
Czy w bergo mają teraz urlop?
Od zeszłego tygodnia czekam na odpowiedź na maila.
FB milczy, a przy telefonicznym kontakcie wita mnie cały czas poczta głosowa  🤔
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
19 sierpnia 2020 21:17
Dzwonilam do Bergo dwa dni temu odebrali od razu. Zamowienia tez przychodza.
Moon   #kulistyzajebisty
20 sierpnia 2020 06:21
Na maile od Bergo faktycznie się czeka trochę. Od kiedy się przenieśli do Redy, mają tam naprawdę spory sklep i jeszcze większy magazyn, sporo się tam dzieje Milla, może akurat im gdzieś ten Twój mail uciekł.
Kupowałam ostatnio trochę rzeczy i zawsze wysyłka super ekspres.
Na maile od Bergo faktycznie się czeka trochę. Od kiedy się przenieśli do Redy, mają tam naprawdę spory sklep i jeszcze większy magazyn, sporo się tam dzieje Milla, może akurat im gdzieś ten Twój mail uciekł.

Maila rozumiem, ale pisałam też na FB i dzwoniłam wczoraj kilka razy w ciągu dnia i zawsze była poczta 😉
Stąd moje pytanie czy nie mają urlopu.
Nudne plusy dla Domy i Konika, paczki u mnie w dobę od zamówienia. 🏇
Gillian   four letter word
20 sierpnia 2020 09:50
Horse Trade, największy plus ever - od zamówienia do odebrania z paczkomatu mniej niż 24h. Rewelacja.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
20 sierpnia 2020 09:52
+ dla Bergo szybko i sprawnie jak zawsze
- dla Konika za wystawianie w sklepie rzeczy których fizycznie nie ma, wysyłka niby 24h a kontakt po 3 dniach dopiero, sms że nie ma i nie będzie :/
Ja z całym sercem mogę polecić sklep Bajlo  🙂 z tego co patrzyłam to nowy sklep, ale zrobiłam juz drugie zamówienie i jeszcze załapałam się na promki 🙂 zamówienia szybko dotarły więc duży plus
Moon   #kulistyzajebisty
21 sierpnia 2020 16:00
Giga plus dla Premier Equine - zamówiłam we wtorek, dziś przed południem zamówienie miałam w domu  😲
Takiej szybkości to niektóre polskie sklepy nie mają, z towarem dostępnym na magazynie!  🤔
Giga plus dla Premier Equine - zamówiłam we wtorek, dziś przed południem zamówienie miałam w domu  😲
Takiej szybkości to niektóre polskie sklepy nie mają, z towarem dostępnym na magazynie!  🤔

U nich to standard. :P Z tylko jednego sklepu w Polsce mam paczki tak szybko jak od nich, mimo odległości. Paczki wysyłają następnego dnia do południa, są mistrzowscy.
mils   ig: milen.ju
24 sierpnia 2020 10:48
Czy jakiś sklep u nas ma w ofercie produkty firmy Equestro?
NIE POLECAM Amareequipment - dzisiaj dostałam swoje puśliska zamówione 01.06.2020  😲 15 maili, 8 wiadomości itp... ogólnie bardzo grzecznie i milo spławiali i jeszcze mieli pretensje, że ja mam pretensje, że jest 3 sierpień a nie ma u mnie paczki wysłanej 9 czerwca  👀 no bo przecież oni swoje zrobili wysłali i to ja mam problem ... masakra  😤 No ale puśliska z kryształkami ładne ładne ...
Gdzie dorwę bauchera ze sprengera w dobrej cenie? Potrzebuję 13.5 cm. Nie musi być sklep w PL ale Europa albo US, żadne Chiny ani Indie
edit: nie ma pytania.
Wielki minus dla agrogate.pl
na allegro: www-agrogate-pl (P.H.U MODENA MATEUSZ SURY, Ząbkowice Śląskie)
15.07.20, przed zawodami, kupiłam u nich uwiąz - prezenterkę. Niestety część łańcuszka była czarna (brak niklu) W rozmowie telefonicznej z dnia 17.07 sprzedający zobowiązał się do zwrotu mojej wpłaty oraz kosztów odesłania wadliwego towaru. Towar otrzymał 21.07.20, jednak dopiero 17.08.2020 (czyli po 3 tyg.) zwrócił niepełną kwotę (bez kosztów przesyłki zwrotnej) i to DOPIERO po interwencji allegro. Nie odbiera telefonów i nie odpowiada na wiadomości.
Do tego ma pretensje do klienta, bo towar rzekomo nie był wadliwy, a ponieważ wystawiłam negatywny komentarz, biedactwo nie dostało prowizji. Poprostu ręce opadają....
Moon   #kulistyzajebisty
26 sierpnia 2020 15:33
Sivrite, naprawdę byłam w szoku  😲 I mój portfel bardzo hejtuje ideę newlettera, bo ciągle dostaję jakieś info o kuszących promkach...  😁

Kolejny, nudny plus dla Bergo  😜 za sprawną podmiankę rozmiaru Mattesa i Animalii 💘
Sivrite, naprawdę byłam w szoku  😲 I mój portfel bardzo hejtuje ideę newlettera, bo ciągle dostaję jakieś info o kuszących promkach...  😁

Nic nie mów, właśnie się wpatruję w ochraniaczki na -20% i próbuję je sobie wybić z głowy. 😀 Ale mają tak idealną cenę! 54, akurat żeby użyć -10! 😀 A w pralce właśnie kręcą się 4 koszulki techniczne w różnych kolorach... Jestem fan girl PE. 😀
[quote author=karolina_ link=topic=81.msg2942595#msg2942595 date=1598305380]
Gdzie dorwę bauchera ze sprengera w dobrej cenie? Potrzebuję 13.5 cm. Nie musi być sklep w PL ale Europa albo US, żadne Chiny ani Indie
[/quote]

Proszę bardzo, nie wiem czy cena dobra

[url=https://www.amazon.de/Sprenger-4108111578-Ultra-Fillistrense-Sensogan/dp/B01KXF4VX8/ref=sr_1_3?dchild=1&keywords=Sprenger+baucher&qid=1598465331&sr=8-3]link[/url]
Moon   #kulistyzajebisty
15 września 2020 07:15
Plus dla Equi-Fashion za extra szybką przesyłkę  😜
Wyszukiwarka nic nie znalazła, także spróbuję tutaj  :kwiatek:
Czy zamawiając z Kraemera można płacić PayPalem?  👀
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
22 września 2020 15:31
Horse town  -zamówienie skaldane w niedzielę, dziś rano juz było u mnie 😀 i gratis katalogi-bardzo duży plus mają i trafiają na liste moich top sklepów, bo stronę tez mają fajną
Mam problem z jednym ze sklepów internetowych. Zamówiłam wcierkę Absorbine. Wcierka dotarła z uszkodzoną nakrętką. Butelka była bardzo dobrze zastreczowana grubą warstwą streczu, aż nie było widać kształtu, do tego karton był dobrze wypełniony, a z wierzchu nie było widać żadnych oznak uszkodzenia paczki, karton był w stanie nienaruszonym. Jednak nawet gdyby ktoś po nim skakał butelka była tak dobrze zabezpieczona, że nie można by tak uszkodzić nakrętki. Kurier dostarczył mi paczkę pod drzwi w firmie, w dobie COVID-19 preferujemy bezkontaktową dostawę. Zdejmując strecz okazało się, że nakrętka jest uszkodzona, część jest odłamana a górne wieczko pęknięte. Po wytrzepaniu streczu ta wolna część wypadła.
Nakrętka wyglądała tak:





Zdjęcia wraz z opisem wysłałam do sklepu z prośbą o rozwiązanie tej sytuacji. Odpisali, że mogą mi wysłać pasującą nakrętkę. Odesłali, owszem, ale nakrętka nie do końca pasuje do butelki. Płyn przedostaje się szczelinami między nakrętką i szyjką, dodatkowo otwór jest dwukrotnie większy niż w oryginalnej nakrętce, więc dużo płynu ucieka mi i zamiast trafić na wcierane miejsce trafia wszędzie obok. Wieczko też nie działa na klik i mam wrażenie, ze odstaje, wcierka jest z acetonem, więc będzie parować.





Napisałam do sklepu, że nakrętka nie pasuje, że marnuje się dużo płynu, że zapłaciłam za pełnowartościowy produkt i chciałabym go otrzymać. Na to sklep odpisał, że oni w ramach dobrej współpracy odesłali mi nakrętkę i że mogłam otworzyć paczkę przy kurierze. Czy mogę coś jeszcze zrobić, żeby dochodzić swoich praw konsumenckich? Krew mnie zaleje, jak za każdym razem będę rozlewać tę wcierkę.
vissenna   Turecki niewolnik
25 września 2020 21:16
Ze sklepem nie pomogę, ale na butelkę (wyczyszczoną do sucha) nałóż strecz spożywczy, załóż nakrętkę i grubą igłą przedziuraw folię w miejscu dziurki.
Powinno uszczelnić nakrętkę i zapobiec wylewaniu się za dużej ilości.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się