Napierśniki

Moon   #kulistyzajebisty
01 lipca 2020 10:25
Kentaur Napoli Classic.
Proszę, powiedzcie, że jest z kiepskiej skóry, rozpada się w rękach i że w ogóle jest brzydki...?  😵 🤔wirek:

Widział ktoś, żeby jakiś sklep miał wersję full w brązie (+ złote okucia) na stanie? :kwiatek:
mils   ig: milen.ju
01 lipca 2020 10:41
Moon w GNL 14-21 oczekiwania, Equirex 10 dni, w Equi Fashion niby 5-10 dni, Arcus 7-10 dni. 👀
Moon   #kulistyzajebisty
01 lipca 2020 10:45
mils, to wiem, dzięki, ale wiem też, że Kentaur lubi iść... dłuuuugo, więc liczyłam, że komuś się o oczy obiło coś dostępnego od ręki 😉
Moon, ja mam używany, albo Classic albo ten z przeszyciami, nawet nie pamiętam 😁 kupiłam go jako mocno używany, wiem, że osoba od której go kupiłam ma go dłuugo. ALE po wyczyszczeniu i nasmarowaniu wygląda super 😉 Skóra top 😁
Moon, miałam ten napierśnik swego czasu, jest całkiem ok.
Moon   #kulistyzajebisty
01 lipca 2020 18:27
Ehhh, miałyście napisać że to bubel...  🤣 😁 Nic to, niedość że będę musiała zamówić to jeszcze poczekać na przesyłkę z Czech  👀
mils   ig: milen.ju
02 lipca 2020 09:03
Moon ale za to jak pięknie Kuli będzie się prezentował. 😎
Moon, 😁 nie będziesz żałować :P

A ja w prawie napierśnikowym temacie - potrzebuje wytoczków, brązowych, komuś się rzuciły nie drogo w oczy? 🙂
Ehhh, miałyście napisać że to bubel...  🤣 😁 Nic to, niedość że będę musiała zamówić to jeszcze poczekać na przesyłkę z Czech  👀



Niestety, jest piękny 😀 Mam dokładnie ten, którego szukasz 😀 Walczę jeszcze czy wymienić gumę miedzy ramionami czy sprzedać i zamówić na wymiar większy, bo Bacardi mimo dorobienia dziurek na max ma przymały 🙁

Pytanie trochę głupie ale zupełnie nie znam się na napierśnikach. Czy napierśniki z kumkami dobrze trzymają siodło na swoim miejscu?
https://www.stajniasklep.pl/product/Napiersnik-2-braz-Double--s21921

Czy ktoś może podzielić się opinią na temat tego napierśnika?
Lub zaproponować jakiś o przyzwoitej jakości skóry brąz plus srebrne sprzączki? 😉
Poszukuje prostego napierśnika, do jazdy na co dzień, na skoki raczej będe ubierała ten co mam, Kavalkade 5 punktowy.

Kiedyś miałam taki prostu, guma + skóra stubbena, ale nie zapinany do góry do siodła, ale do przystuł. Dzięki czemu nie ciągnął siodła do góry. I chyba już go nie produkują 🙁
Coś podobne do tego, ale bez paska na szyję:
https://loft-hr.pl/home/3166-napiersnik-premier-equine-zimella.html

Ma ktoś może jakiś pomysł ? Im mniej do zapinania tym lepiej :P

To jest dokładnie ten co na zdjęciu
11807133_874813355899825_7744791286668393522_o.jpg 11807133_874813355899825_7744791286668393522_o.jpg
Znalazłam cos takiego:

[[a]]https://www.pegazshop.pl/napier%C5%9Bnik-parkur-2-punktowy-sk%C3%B3rzany-z-szerok%C4%85-gum%C4%85-brazowy-13757.html[[a]]

Czy jakas jeszcze inna firma coś podobnego produkuje? Parkur nie brzmi dla mnie dobrze, ale może się mylę.
Moon   #kulistyzajebisty
26 maja 2021 10:10
xxagaxx, a Equipe nie miał czegoś takiego?
Moon, equipe ma zwykłą gumkę, czyli taką co zapinasz do góry siodła. Ja szukam tak jak tu, do przystuł.
Macie do polecenia jakiś niezabijający cenowo napierśnik trzypunktowy? Z tym dynksem na kark, bo widzę, że są też takie bez (jak to się trzyma? 😅😉. Chciałabym sam napierśnik, bez wytoczku i ze sprzączką do popręgu. I może bez gum, bo te gumy upocone są nie do domycia...

A, te bez dynksa na karku to taki, jak Aga szukała, widzę. Do przystuł, nie do kółek.
Sivrite, kavalkade może?
Aga, znasz coś bez wytoku? Bo widzę tylko z wytokami Kavalkade.
Sivrite, na wypinam wytok po prostu, drażni ciebie to kółeczko gdzie się go wpina ?
Nieee, chciałam dopiąć swój kolorowy, biothanowy i bez sensu, żeby mi się to potem walało latami. 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się