Końska Rewia Mody XIV (2020)

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=223087022568417&id=111620880381699
Róż plus brokat,  czyli coś dla każdego jednorożca 😁
Co byście mi doradziły na karusa  żółty typu Eskadron Mango ewentualnie nową żółć Anky czy nową czerwień Anky?
wątek zamknięty
anil22, - oesu, chce to 🤣 😍
Zdecydowanie nowy żółty Anky! Jak jesteś Instagramowa zerknij profil Elise Broche, ma tam karego w obu nowych anky i jak dla mnie żółty wygrywa. Ja mam Mango i go kocham 😉
wątek zamknięty
No jest cukiereczek 😁
Znalazłam zestaw Mango w bardzo fajnej cenie 😀
wątek zamknięty
anil22, - bierz! 😀 Polecamy z kluskiem:


wątek zamknięty
keirashara o mamo 😍 bosko ! Biere 😎
A tymczasem Anky Ruby , a kamizelka Felix Bühler Brommber
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
03 października 2020 19:28
keirashara, ależ pięknie ten żółty wygląda!
wątek zamknięty
Ogólnie nie lubię żółtego ale ten to jest wybitnie ładny! 😜
wątek zamknięty
anil22, choruję na ten kolor, jest cudny! Ale my skokowi, a Anky skokowe są malutkie 🙁

keirashara, mam to samo co Euphorycznie! Zdecydowanie nie jestem fanką żółtego, a tu szał!

Iceblue 2014


I przepiękny Spooksik 😍
wątek zamknięty
Poszukuję kolekcji, w której był granatowy (taki ciemny jeansowy) kantar z dużym pluszowym napisem eskadron. Mignął mi u kogoś w stajni, ale nie zdążyłam zapytać co to za kolekcja.
Szukam go już dłuższy czas i nie potrafię znaleźć...

Ozłocę za pomoc  :kwiatek:
wątek zamknięty
Szaaman, wydaje mi się, że możesz mówić o tym? Chociaż nie wiem czy ten napis był pluszowy. Jeszcze był gdzieś jakiś granat+delemnty pomarańczu, ale nie wiem w której to kolekcji.

https://pferdetrends.com/index.php/en/outfits/english-riding/outfits/englisch/eskadron/fruehjahr-sommer-2014/next-generation-baltic-neongreen-rose-neonpink-denim-navy-anthra-white/herstellerbilder#prettyPhoto[joomgallery]/3/

jeszcze taki znalazłam: https://pferdetrends.com/index.php/en/outfits/english-riding/outfits/englisch/eskadron/herbst-winter-2013/next-generation-lightviola-lilac-bluegrey-mango-olive-white/herstellerbilder#prettyPhoto[joomgallery]/16/
wątek zamknięty
Nirv ozłacam  😍
teraz tylko muszę spróbować go upolować  🤣

Właśnie o ten chodziło
[img]https://pferdetrends.com/index.php/en/outfits/english-riding/image?view=image&format=raw&type=orig&id=40005[/img]
wątek zamknięty
Widziałam go jakiś czas temu albo w naszych ogłoszeniach albo na olx w rozmiarze full i w całkiem fajnej cenie  😉
wątek zamknięty
dairoxroxi  😍

Dawno nie złapała mnie tak silna chęć posiadania czegoś  🤣
wątek zamknięty
Dzięki kobietki! :kwiatek: Nieskromnie przyznam, że też bardzo lubię ten komplet, idealny na karą maść, tylko muszę odświeżyć fotki w nim.

anil22, - będzie Pani zadowolona 😀 Bardzo fajny ten czerwony - przy okazji, jak Ci się trzymają anky? Nie robią się z nich zmemłane szmatki po praniu?
Nirv, - ten różowy to jest sztos 😍 Ojesu, chce taki, chce go! Gdzie dorwałaś?
Szaaman, - zerknij na Pegaz w Poznaniu i Konik.com, często mają niedobitki starszych serii 🙂
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
05 października 2020 15:53
keirashara mam swój pad ponad 2 lata i trzyma się super! Kolor caly czas taki sam i nadal jest mocno wypchany  😀
wątek zamknięty
Dzisiaj doszły nasze stajenne Mattesy  😍 rudy i biały materiał shine i czarny (dla daisy) welwet. Jaram się na maksa jakie są piękne  💘

wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
07 października 2020 17:44
dairoxroxi, o-muj-borzu... przepiękne!!!
wątek zamknięty
Ktoś tu miał PS of Sweden emerald czy mi się przyśniło? Nie umiem podjąć dojrzałej decyzji czy go chcę czy nie... 🙂
wątek zamknięty
Ktoś tu miał PS of Sweden emerald czy mi się przyśniło? Nie umiem podjąć dojrzałej decyzji czy go chcę czy nie... 🙂


PS of Sweden to nie wiem, ale obejrzyj zielony Back-on-track. Moim zdaniem na siwe konie jest super.
wątek zamknięty
Ktoś tu miał PS of Sweden emerald czy mi się przyśniło? Nie umiem podjąć dojrzałej decyzji czy go chcę czy nie... 🙂

Mam ten sam problem 😉 a ja jestem z gatunku, że jak zielone to "must have" (nawet ogłowie ostatnio dorwałam z zielonym odszyciem).
Póki co tyram neptuna i bardzo go wielbię. Z tym że moje siwe póki co jest bardziej kare niż siwe. Jak będę miała jakieś fotki to podrzucę.
wątek zamknięty
Siwaa, ja mam, ale chyba nie mam ładnych zdjęć



wątek zamknięty
Siwaa, ja mam, ale chyba nie mam ładnych zdjęć


A jak jakościowo? Jesteś zadowolona?

PS of Sweden to nie wiem, ale obejrzyj zielony Back-on-track. Moim zdaniem na siwe konie jest super.


Oooo piękny... Tylko ja bardzo się upieram na te błyszczące, genialnie się piorą i są kosmicznie wytrzymałe...
wątek zamknięty
keirashara, haha, na OLX :P jak go zobaczyłam to musiał być mój 😁
wątek zamknięty
[quote author=xxagaxx link=topic=102969.msg2947416#msg2947416 date=1602135939]
Siwaa, ja mam, ale chyba nie mam ładnych zdjęć


A jak jakościowo? Jesteś zadowolona?

PS of Sweden to nie wiem, ale obejrzyj zielony Back-on-track. Moim zdaniem na siwe konie jest super.


Oooo piękny... Tylko ja bardzo się upieram na te błyszczące, genialnie się piorą i są kosmicznie wytrzymałe...

[/quote]

Siwaa, on jest lekko błyszczący, plus złote wyszywki. Jest naprawdę niesamowitej jakości i kolor ma na żywo naprawdę super. W dodatku rewelacyjnie się pierze. Ja też już cottonów nie biorę bo przy naszym przerobie czapraków słabo się piorą i za szybko wycierają.
wątek zamknięty
Nie chcę nic mówić, ale wchodzi najnowsza kolekcja Heritage na sklep w gnlu 💘 💘
wątek zamknięty
Keirashara To Ruby i według ,mie jest bordowy 😁 a wychodzi czasem jak czerwień czasem jak róż 😉 Z Anek bardzo zadowolona, piorę a mimo to nadal są sztywne. Super się układają.
Nirv Sama się czaiłam na ten róż Spooksa ale skończyło się na bryczesach i ochraniaczach  😁
szachowa to się zacznie 😁
Mi trafiły się fotki z grubaskiem. Eskadron Cotton plum i kurtka Pikeur pod kolor 😁
wątek zamknięty
szachowa , w sensie do sprzedaży? Dziwne ponieważ dostałam informację że sklepom nie wolno sprzedawać przed 20 .10 tej kolekcji czyli przed oficjalną premierą.
wątek zamknięty
Siwaa, to moje ukochane czapraki, mam ich już łącznie 5 i naprawdę je uwielbiam
wątek zamknięty
Donia Aleksandra był wczoraj post na fb, że szykują kolekcję do sprzedaży. Później post zniknął, może przez to co piszesz. Żałuję,  że nie zrobiłam screena.  Ten fioletowy kantar ze sprzączkami rose gold jest obłędny,  ale czaprak ze złotym paskiem wymiata wszystko  🍴
wątek zamknięty
anil pięknie. 😍 Strasznie mnie wzięło na fiolety. 😜
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.