Stajnie w Warszawie i okolicach

Cześć,
czy jest na forum ktoś kto obecnie stoi w stajni Szwadron? Chciałabym zadać kilka pytań  🙂
Ja stoję
Ja stoję


Mogę zadać kilka pytań na priv?
Jasne 🙂
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
27 września 2020 10:36
Mam pytanko o Stajnię pod Zegarem - ostatnie posty są z początku 2019, wcześniej to był Dragon/Heartland i wtedy była masakra, ale zmienił się dzierżawce i po tym jedyną opinią jest to, że próbują odbudować wszystko - jak to tam teraz wygląda? Wiem, że mają halę, zewnętrzny plac, lonżownik, trochę padoków, a jak z opieką?  👀
Szukam stajni dla RAOwca w okolicach Piaseczna, Tarczyna.
Warunek to:
nieoszczędzanie na sianie i ścieleniu ( nie musi byc wybierane do zera codziennie, musi być warstwa i sucho) pellet, trociny byłyby gigantycznym plusem.
Przyzwoite warunki do jazdy. ( Nie musi być hali)
Padok do oporu. (Rozsądnie, jak upał czy ulewa to boks lepszy, ale jak kapuśniaczek z nieba leci to nie chce kisić konia w boksie)
Baaaardzo chciałabym zmieścic się w 1000zl bo mam 2 konie. Ale jeśli będzie coś top top i znajdzie się ktoś do wspoldzierzawy to też zmieszczę się w budżecie.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
30 września 2020 06:11
malinowaa, polecam odwiedzić, ale z obserwatora, który tam bywał czasami i mieszka mimo wszystko blisko to niestety, konia bym tam nie wstawiła 🙂
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
30 września 2020 10:50
malinowaa, polecam odwiedzić, ale z obserwatora, który tam bywał czasami i mieszka mimo wszystko blisko to niestety, konia bym tam nie wstawiła 🙂


Tak, byłam, nie wyglądało super tragicznie - niestety nigdzie indziej miejsca nie ma, a ja nie chcę mieć konia 160 km od siebie, więc będę pilnować. Jakoś przeżyjemy na jakiś czas, dopóki gdzie indziej miejsca nie będzie.
Hejo - czy ktoś z Was się orientuje może - czy jest jakaś halowa stajnia po zachodniej stronie wawy, w której konie schodzą z hali ok 20 max? tzn jeździ się tylko do 20 a potem już nie? (edit. -ew. do 21?)
Bobrowy Staw kiedyś miał ograniczenia czasowe co do pobytu na terenie stajni, więc może tam? W Mandrze można spytać.
Blueberry koło Teresina na pewno ma halę zajętą. Rzęszyce raczej też.
Hejo - czy ktoś z Was się orientuje może - czy jest jakaś halowa stajnia po zachodniej stronie wawy, w której konie schodzą z hali ok 20 max? tzn jeździ się tylko do 20 a potem już nie? (edit. -ew. do 21?)


napisałam CI PW
dzięki! 🙂
Anaa,
W zielonkach teraz jest hala, i stajnia czynna do 21.
Mam ciężki orzech do zgryzienia... Szukam stajni dla dwóch koni, jeden w treningu skokowym, druga w ciąży (na maj). Do 30km od południowej/zachodniej granicy Warszawy. Potrzebuję zielonych padoków, placu do jazdy (o zadbanym podłożu, nie koniecznie stajnia z halą, ale mile widziana), super opieki, nie oszczędzania na słomie i sianie, cena do 1000 (rozważę trochę więcej). Super by było, gdyby w stajni były inne kobyłki hodowlane lub młodzież, ale nie jest to wymóg. Może też być stajnia sportowa/handlowa (chętnie podejmę współpracę-mam dwójkę w skokach). Miejsca nie na już, bez problemu poczekam. Błagam, pomóżcie  🤔
Arimona, odezwę się na priv! 🙂
Cześć! Szukam stajni z dobrym (do 20 min) dojazdem z Wawra. Moje priorytety to: siano na padokach, możliwie długie padokowanie, dobre podłoże. Może być bez hali, ale chętnie chociaż kryty ring. Chętnie usłyszę info o stajni Aleksandrów (ona istnieje jeszcze?) i o stajni p. Aldony. Budżet - ok. 1000 zł. Dziękuję 🙂
[s]Napiszcie mi proszę do którego weterynarza mogę uderzać z przeziębionym koniem, który bez problemu dojedzie do Zaborowa?[/s]

Edit: nie ten wątek.
Jacky   ZAKŁADAJCIE KAMIZELKI ZAWSZE !!!
01 listopada 2020 18:21
Zna ktoś Stadninę w Hubertus w Skaryszewie ?

PS. Skaryszew to w tym wątku czy jest inny o okolicach Radomia ?
Witam, szukam w stajni w okolicach wawy, z dojazdem maks 50/60 km od białołęki.
Moje wymogi to duży nacisk na pastwiska/bardzo duże padoki, hala, lonżownik (super by był kryty), plac zewnętrzny, dobra ogarnięta opieka i możliwość pracowania z ziemi na placu/hali oraz możliwość skakania. Stajnia nie musi być ze złota, byle by była zadbana i nie wyżej niż 1700 zł.
Myślałam nad bobrowym stawem, ale super by było się dowiedzieć jak tam jest z bezpośredniej ręki pensjonariusza jak tam jest faktycznie, myślałam jeszcze nad Rzęszycami. Jednak za bardzo nie orientuje się w Warszawie ze stajniami i może ktoś mógłby pomóc  😕
Bored of Dreaming, Rzęszyce super, ale niestety daleeeeko. Jeździłam ze Śródmieścia średnio 1h15 min...
Bored of Dreaming. Od strony Białołęki masz niedaleko do Ojcowizny, ale cena trochę powyżej budżetu.
Czy jest jakiś dojazd do UP Ranch z Warszawy dla niezmotoryzowanych? Szukam w internetach i nic nie mogę znaleźć. Ktoś jeździł? Jakieś busy są może? W ogłoszeniu czytałam, że jest pociąg i następnie spacerek do stajni, ale mi ten spacerek pokazuje 4,5 km, to dość długi spacerek.. czy źle patrzę i jest jakaś stacja, którą mi internet nie wskazuje? Ktoś pomoże?  🏇  🙇
Niestety nic, dojeżdżam czasami do jednej ze stajni w bezpośredniej okolicy,  bez samochodu ciężko.
majeczka   Galopem przez życie!
16 listopada 2020 21:22
Czy to prawda ze Hubal sie zamyka czy plotka?
Coś jest na rzeczy... w weekend przyjechało od nich do nas 9 koni
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
20 listopada 2020 06:09
Wiem, ze nie dotyczy to stajni, ale potrzebuje pilnie jakiegoś super hiper szewca, który naprawi mi oficerki. W dwóch parach suwaki, a w jednych drobne naprawy :kwiatek:
Ja naprawiam w Falenicy w sklepie Fala. Pod schodami jest szewc, który mi wszywa suwaki w oficerkach
Wiem, ze nie dotyczy to stajni, ale potrzebuje pilnie jakiegoś super hiper szewca, który naprawi mi oficerki. W dwóch parach suwaki, a w jednych drobne naprawy :kwiatek:

W Warszawie nie daleko Pasi-konika na ulicy Grenadierów jest super szewc, ma niestety odległe terminy ale topowo robi swoją robotę i zrobi co chcesz. Ostrobramska 120a  :kwiatek:
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
20 listopada 2020 19:50
ja robię na ul.chmielnej 120 , zawsze płacze "ło pani ile to roboty w takich butach!"  bierze około 100zł od sztuki ale wymiennił mi nawet w moich ujeżdżeniowych z suwakiem z przodu. Naprawiam u niego moje wszystkie skórzane rzeczy, popręg, ogłowie.
Czy ktoś wie jakie są obecnie warunki w stajni u Zająca w Józefowie?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się