Howrse gra :)

Odkopię trochę temat 🙂
Muszę dostać jakiś przedmiot od innego gracza (codzienny cel). Może mi ktoś coś wysłać, proszę?  :kwiatek: Oddam!
Nick mam taki sam jak tutaj - Fatalita
Hej 😉
Od dłuższego czasu nie gram w grę. Może ktoś chce konto oddam za coś dla konia.
StajniaMarzeń95



Opcja dalej aktualna? 😀 naszła mnie ochota na powrót do gry, a stare konto mam usunięte (aż mi się smutno zrobiło, tyle przedmiotów i boskich 🙁 )
[s] jekaterina00 ja też mam do oddania konto z ponad 4 mln eq, ponad 600 kuponów, 7 boskich koni i sporo przedmiotów z CR. (asia540)
Chętnie oddam za darmo.[/s]

edit: nieaktualne
chce ktoś może sprzedać czerwony, fioletowy lub zielony czaprak, ewentualnie różowe nauszniki? zapłacę wszystkim :kwiatek: 👀
chce ktoś może sprzedać czerwony, fioletowy lub zielony czaprak, ewentualnie różowe nauszniki? zapłacę wszystkim :kwiatek: 👀

Dodaj mnie, to Ci wyślę.
MyJoy
Sivrite zapro poleciało, ale już sobie poradziłam :kwiatek: ale dziękuję bardzo za propozycję :kwiatek: :kwiatek:
Jak zrobić żeby wyścigi w OJ były co godzinę a nie raz na dobę? Edytuje wyścigi, ale nie widzę żeby można było to zmienić.
Jak zrobić żeby wyścigi w OJ były co godzinę a nie raz na dobę? Edytuje wyścigi, ale nie widzę żeby można było to zmienić.


Trzeba mieć VIP-a i wybrać to w bonusach.
Sivrite,  dzięki  :kwiatek: mam VIP-a.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
28 czerwca 2020 20:43
Przez tę powaloną mobilną wersję gry zmarnowałam 3000 kuponów, bo powiększyłam umiejętności boskiego konia  👿 😵  🤬
Dementek,  niefajnie  🙁
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
29 czerwca 2020 19:36
Watrusia- najbardziej wkurza mnie, że w wersji klasycznej gry reperując boksy wyskakują komunikaty ostrzegawcze przy zakupie surowców, a w mobilnej żadnych ostrzeżeń i po prostu przez nieuwagę wywaliłam je na podwyższenie umiejętności konia  👿
Dlatego m.in. nie używam w ogóle mobilnej wersji. Chwila się schodzi, bo za każdym logowaniem trzeba się logować dwa razy i jak siostra chce konia teraz już, to musi chwilę poczekać, ale nie dzierżę wersji mobilnej.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
30 czerwca 2020 21:16
Mobilna jest dobra tylko przy oporządzaniu koni i wystawianiu ich na zawody. A coś mnie podkusiło, żeby boskim umiejętności podbić, bo się nazbierało i wyszło, że na jednego kupony wywaliłam. Cóż, na kontakt napisałam, ale jak zwykle napisali, że nic nie mogą zrobić, bo gracz zatwierdził akcję i tyle. Dobrze, że nie jestem głupia i nie wywalam realnej kasy, bo bym chyba zwariowała.
mils   ig: milen.ju
08 lipca 2020 12:28
Hejka, z racji nudów i powrotu do przeszłości, sobie zakładam nowe konto, chce ktoś, żebym wpisała, kto mi polecił grę? 🤣
borkowa.   silesian team
08 lipca 2020 13:51
Hejka, z racji nudów i powrotu do przeszłości, sobie zakładam nowe konto, chce ktoś, żebym wpisała, kto mi polecił grę? 🤣

limonkowa. (z kropką) 🙂
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
03 sierpnia 2020 11:59
Zablokowali mi konto na 24h dzisiaj, bo logowałam się przez telefon i wczoraj 3 razy wpisałam błędne hasło.  😵 Dziś jeszcze normalnie się logowałam, a teraz chciałam, a tam wiadomość, że konto zablokowane. A prawie zakończyłam wydarzenie i przez nich go nie dokończę.
Dementek, napisz do nich, nawet jak cię oleją,pisz do skutku. Ja pamiętam jak kiedyś skończyli wcześniej  event, a liczyły się minuty, napisałam, konia dostałam.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
03 sierpnia 2020 14:37
Właśnie do nich pisałam. Kurczę, żeby to wczoraj od razu zablokowali, że za dużo razy wpisane złe hasło, a to zablokowali co najmniej po dobie. Przecież dziś się logowałam dwa lub trzy razy i było dobrze, a dopiero po 12-13 godzinie nie mogę wejść, bo mam bana za błędne hasło.

edit: Ale obstawiam, że będzie jak zwykle, że oni nic nie mogą zrobić, że to nie ich wina, tylko moja.

Dementek, Dlatego pisz do upadłego, czyli walcz o swoje, bo oni wiedzą że ludzie rezygnują, bo to tylko gra. Ja miałam bana na miesiąc niby za multikonto, którego notabene nie miałam. Bana mi niestety nie darowali, ale przydłużyli mi sami konto VIP do końca banu. Gdyby tego nie zrobili, to zrezygnowałabym z gry, bo miałabym wszystkie konie wymieszane, i ogólny bajzel, nie byłoby sensu dalej grać. Ale ja pisałam do nich chyba z 6 razy. 
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
04 sierpnia 2020 17:12
Watrusia- cały czas z nimi piszę, a oni że to nie ich wina, że takie mają procedury bezpieczeństwa i one dobrze zadziałały (jasne, przez ten czas logowałam się co najmniej 10 razy więc jakby to było włamanie, to wszystko zdążyliby ukraść/ wykorzystać). Sama jestem sobie winna, że źle wpisałam hasło dwa razy, bądź że ktoś chciał się włamać i że nie powinnam dawać swoich danych (jakby login był zbyt skomplikowany do zdobycia  😂 ). Wiem, że nie dostanę nagrody z ostatniej piniaty, ale będę pisać dla samego bycia upierdliwcem.
hej, szukam przyjaciół którym mogę wysłać przedmioty ze sklepu do wydarzenia 😁
moj login safcik 🙂
maluda

Możesz śmiało dodać do znajomych.
maluda dodałam!  :kwiatek:

to potrzebuje jeszcze jednego ziomka  👀
Możesz mnie, nick Deni

Weź udział w misjach ze swoimi końmi wędrownymi

2 punkty za czynność.
O co tu chodzi? Jakie misje?  Robię wszystko jak leci, a punkty nie idą.
Watrusia dzięki, dodałam  :kwiatek:
mi poszło do przodu po tym jak kliknęłam zadanie  🙂
Watrusia, chodzi o te lekcje w ośrodku
calore, Dziękuję, hmm... Misje, ale sobie wymyślili.
czy mogę kogoś prosić o prezent na limonkowa.? :kwiatek:
cześć, czy mógłby mi ktoś wysłać fioletowe owijki?
Mogę w zamian wysłać:
owijki: białe, czarne, niebieskie, różowe. zielone, czerwone
nauszniki: białe, czarne, niebieskie, różowe, czerwone, fioletowe
lub coś innego, mam dużo różnych rzeczy 🙂
nick: Fatalita
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się