Weterynarze- opinie o wetach, do kogo w potrzebie

Słuchajcie kogo do operacji rorera?
Waham się między dr Golonką, a wyborem jakiegoś miejsca z dr Trelą. Ktoś pomoże, wypowie się?
Alaska, mój Siws u Golonki robiony wieki temu. Dzisiaj już prawie 19 lat, jest ciut głośniejszy ale z wydolnością nie ma problemów 🙂
Alaska, obaj to świetni specjalisci
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
14 września 2020 11:14
Zanim oszaleje z moimi końmi, kogo polecacie do spraw ortopedycznych: dr Rojek, dr Kaczorowski, dr Paździoch? Potrzebuję kogoś konkretnego, kto nie zedrze też ze mnie ostatniej złotówki.
Z dr Martą Paździoch miałam styczność ostatnio i wydawała się bardzo fajnym, kompetentnym lekarzem, ale w sumie bardziej nie znam jej.
do mnie już od wielu lat przyjeżdża pani Paździoch i nie mogę o niej powiedzieć złego słowa. Jest mega słowna, umawia się zawsze na konkretny dzień i godzinę, a jak ma się spóźnić nawet pół godziny to zawsze zadzwoni / napisze sms, odbiera telefony nawet o dziwnych godzinach i w święta (a jak nie odbierze to oddzwania), a jak jest sytuacja kryzysowa to przyjedzie w nocy / w święta / w niedzielę (wiem, bo niestety miałam okazję to testować z moim ochwatowcem  🙄 ). Ceny są u niej bardzo ok, na pewno nie zdziera bez sensu. No i jest ogólnie, że tak powiem, "kontaktowa", tzn. jak coś robi przy koniu to odpowiada na wszystkie (nawet najdurniejsze  🤣 ) pytania, może opowiadać krok po kroku dokładnie co robi i po co itd. Bardzo się też interesuje końmi, które leczy, pyta o różne rzeczy, często pamięta je po imionach i jaką mają historię leczenia u niej. Bardzo polecam!
Gniadata   my own true love
16 września 2020 09:14
Jak dla mnie dr Pazdzioch to mega klasa, jest niesamowicie dokładna i skrupulatna, do tego ma super wiedzę którą cały czas poszerza 🙂 moimi zwierzami zajmuje się od kilku lat i jestem dużo bardziej niż zadowolona 🙂 oczywiście dodatkwoym atutem jest to, że jest świetną osobą z którą bardzo fajnie się gada - dopytać można o każdą pierdołę.
A, no i tez jedna istotna kwestia - pani dr nie idzie w zaparte, jak widzi, że przypadek przekracza jej możliwości to od razu o tym informuje i odsyła do kogoś innego🙂
Zanim oszaleje z moimi końmi, kogo polecacie do spraw ortopedycznych: dr Rojek, dr Kaczorowski, dr Paździoch? Potrzebuję kogoś konkretnego, kto nie zedrze też ze mnie ostatniej złotówki.
Z dr Martą Paździoch miałam styczność ostatnio i wydawała się bardzo fajnym, kompetentnym lekarzem, ale w sumie bardziej nie znam jej.



Dr Antczak Bartek
Czy ktoś z Was się orientuje czy dr Hania Buch jest w Polsce? Zawsze odbierała lub oddzwaniała, teraz w telefonie dziwny sygnał. Nie chcę nękać doktor telefonami jeśli jest na urlopie lub szkoleniu.
mikstura, dr Buch może być jeszcze na urlopie (kilka dni temu jeszcze była).
epk,
Bardzo Ci dziękuję, tak myślałam ktoś z okolic dr Hani będzie wiedział o co chodzi.
Poczekam zatem grzecznie aż doktor wróci i będę dzwonić.
Jeszcze raz dziękuję za info 🙂
Zanim oszaleje z moimi końmi, kogo polecacie do spraw ortopedycznych: dr Rojek, dr Kaczorowski, dr Paździoch?


Polecilabym Ci dr Rojka ale coraz trudniej się z nim umówić blisko jego miejsca zamieszkania  🤣 Więc może czas przestać polecać.  🤣
Hermes - zawieść na Służewiec do dr Samsela.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 października 2020 14:46
Szukam weta w woj. opolskim (bardziej rejony Brzeg/Namysłów) lub z dolnośląskiego, ale rejony Olawy, Jelcza czy Bierutowa.
Potrzebuje do szczepienia, więc nie ma potrzeby ściągania nikogo z Wrocławia.

Poza dr Skibinskim, dr Dymała i jego świtą.
Dr Tomasz Wawryca
Jeszcze Dr Sławomir Gołyś (Moszna), dr Jacek Stec, dr Tomasz Jarząbek.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
14 października 2020 09:30
Dzieki za info, koniec koncow odwiedzila nas Klaudia Skrzyniarz <3
Lov   all my life is changin' every day.
14 października 2020 18:30
Tak na szybko pytanie, bo kompletnie nie mam w dziedzinie neurologii wiedzy o wetach - do kogo w sprawie neurologicznej, końskiej zagadki? Odległość nie ma znaczenia, może być w całej Polsce, może być też za granicą...
Lov problem bardziej 'ortopedyczny' dotyczący układu obwodowego czy centralnego? Tak na prawdę jeśli chodzi o diagnostykę neurologiczną to jest ciężko w terenie i pewnie najłatwiej byłoby cokolwiek zdziałać w klinice.
Lov   all my life is changin' every day.
14 października 2020 19:01
Magdzior, konia w przeciągu miesiąca dwa razy "odcięło", więc raczej centralny. Jak sensownie, to może być nawet klinika, tylko kompletnie nie mam pojęcia, gdzie :/
A rozważałaś problemy z sercem? Kardiolog zrobi Ci badanie w stajni.
Magdzior, konia w przeciągu miesiąca dwa razy "odcięło", więc raczej centralny. Jak sensownie, to może być nawet klinika, tylko kompletnie nie mam pojęcia, gdzie :/

spróbuj się odezwać do dr Pauliny Zielińskiej z PokWet
Lov, co masz na myśli przez "odcięło" ? 
Lov o to samo miałam zapytać, bo niekoniecznie musi to być centralny, nie znam szczegółów ale dobra diagnostyka odcinka szyjnego na pewno by się przydala łącznie z badaniami obrazowymi.
Lov   all my life is changin' every day.
18 października 2020 21:20
Dziewczyny, w dużym skrócie. Za pierwszym razem koń stał na korytarzu, osiodłany, wystraszył się hałasu i strasznie napiął. Po założeniu ogłowia i zawróceniu na korytarzu, przednie nogi mu się zaczęły trząść jakby miał się przewrócić, ale po odpięciu było ok. Po miesiącu czasu, stał na mokrej posadzce (od czasu jak się poślizgnął na myjce, mokra posadzka jest dla niego 'łojeshuuuuu'😉, zgasło światło, a konia mi odcięło i się położył...
Ale po pierwszych badaniach, neurologicznie odpowiada bardzo dobrze, więc idziemy w stronę wrzodów, bo on zawsze dość mocno wrażliwy był na dopinanie popręgu, więc raczej z tym coś jest powiązane. Aczkolwiek zeszłam na zawał...
Często jest tak ze może nałożyć się kilka rzeczy i faktycznie trzeba wykluczać i Ew leczyć po kolei żeby dojąc do pierwotnej przyczyny. Trzymam kciuki!
Warszawa: napiszcie mi proszę do którego weterynarza mogę uderzać z przeziębionym koniem, który bez problemu dojedzie do Zaborowa?
Patrycjasz, możesz spróbować dr Ulicz tel 512 050 540, ewentualnie zadzwoń na Służewiec do szpitala i zapytaj, czy któraś z pań nie podjedzie jak nie będzie miała dyżuru.
Dance Girl dziękuję, spróbuję.
Lov A może ma narkolepsję?
Witam.
Mogę prosić o informacje na temat rzetelnego weta w okolicy Kielc lub ogólnie województwa świętokrzyskiego do wykonania badania TUV?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się