Końska Rewia Mody XIV (2020)

Moon   #kulistyzajebisty
14 października 2020 06:28
Wyrosłam z noszenia do stajni starych, wycioranych ciuchów wink Taka prawda, że kupując rzeczy dobrej jakości i posiadając jednego konia ma się je latami.
Amen, siostro.
Swoje bryki Pikeura, najstarsze mam chyba już z 10 lat. I chociaż już dawno przestały być tymi oszczędzanymi, cioram je dalej ostro. Tak samo jak posiadam ochraniacze i czapraki "na wyjście", tak samo posiadam i ciuchy swoje, które używam raczej na treningi, konsultacje etc. Co nie znaczy że nie wkładam ich w ogóle w stajni i leżą w szafie :P
A jeździecką odzież często kupuję do noszenia "po cywilu" - zwłaszcza kurtki, kamizelki i czapki zimowe. Bo są po prostu ładne i klasyczne - bez ćwieków, cekinów i brokatów jak to obecnie w sklepach "cywilnych" bywa, a co mi się zwyczajnie nie podoba 😉
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
14 października 2020 10:11
Ja mam jeszcze inną sytuację, bo konie mam w domu wiec do roboty, sprzątania czy siana, używam bardziej "roboczych" ciuchów. Aczkolwiek nawet tu już przestałam szmaty nosić, bo zwykle po powrocie z pracy jak się w "końskie" przebiorę, to już tak do wieczora zostaję i czasem jak ktoś przyjdzie to wstyd mi było w szmatach 😁 Konie też czyszczę w tych roboczych, ale na jazdę zawsze się przebieram w ładne rzeczy. Lubię 😜 Konia muszę mieć zawsze wypucowanego, ładny czaprak i dobrane ciuchy. Jeszcze czasem zdarza mi się na placu w gorszych rzeczach wsiadać, ale w teren zawsze się odstroję 🤣 Ja do pracy chodzę na luzie ubrana więc te końskie ładne rzeczy noszę też do pracy, zwłaszcza bluzy i kamizelki, bo mam zimno 😉 Nowe czapraki raczej długo na premierę nie czekają, ale jednak pogoda musi być ładna i nastrój do ich pierwszego użycia 😀
wątek zamknięty
Nowe czapraki raczej długo na premierę nie czekają, ale jednak pogoda musi być ładna i nastrój do ich pierwszego użycia 😀


tak! dokładnie tak! Ja też muszę mieć wizję i przeczucie, że będzie dobre jeździectwo/dobry teren 😁 żeby czaprak był "szczęśliwy", a nie pechowy 😁

Generalnie raczej też przyodziewam się ładnie, w mojej szafie głównie wiszą bluzy Spooksa - uwielbiam je i chodzę na codzień do pracy. Chyba, że jest pogoda deszczowa i jest obrzydliwe to jest mi totalnie wszystko jedno i zakładam cokolwiek byle było mi wystarczająco ciepło 😁

Jako, że mam siwego konia, w dodatku królową gnoju w jednym to w dni kiedy nie mam jak doczyścić z żółtych plam, nie mam czasu to mam zestaw ciemnych i eleganckich cottonów, jak jest ładnie, światło jeszcze i kobyła w miarę biała (chociaż z jednej strony 😁 ) to idą nowe/wyjściowe. Zwłaszcza, że u mnie rotacja szmat ogromna i często zakładam je kilka razy i znów mi się koncepcja zmienia 😁
wątek zamknięty
Ja sobie w łeb strzele zaraz. Moje poszukiwania fajnego kompletu trwają i co ja za ludzi napotykam to koszmar. 🙄
Jedna miała zestaw Mango , widzę lekkie przebarwienia od siodła mówię sobie ok nie będzie widać pod siodłem.  Ale tak się przyglądam A tam nie ma pasków do przystuł 🤔  i tak patrzę,a ona dodała zdjęcia wewnętrzne strony 😁 A  na moją prośbę dosłała mi wierzchniej strony. Całe czarne!!!! 🙄
Podejście numer dwa czaprak od E S Purple White. Dałam ogłoszenie,że  szukam.  Dostaje wiadomość, że ma dziewczyna na sprzedaż wysłała foto. I jaka cene proponuję . Ok cena dogadana. Ale już gdzieś widziałam to foto. Weszłam od razu na stronie MatchyDressage 😁 i sobie pożyczyła oszustka.
Czy to są znaki że nie powinnam nowych szmat kupować  😂
wątek zamknięty
Ja sobie w łeb strzele zaraz. Moje poszukiwania fajnego kompletu trwają i co ja za ludzi napotykam to koszmar. 🙄
Jedna miała zestaw Mango , widzę lekkie przebarwienia od siodła mówię sobie ok nie będzie widać pod siodłem.  Ale tak się przyglądam A tam nie ma pasków do przystuł 🤔  i tak patrzę,a ona dodała zdjęcia wewnętrzne strony 😁 A  na moją prośbę dosłała mi wierzchniej strony. Całe czarne!!!! 🙄
Podejście numer dwa czaprak od E S Purple White. Dałam ogłoszenie,że  szukam.  Dostaje wiadomość, że ma dziewczyna na sprzedaż wysłała foto. I jaka cene proponuję . Ok cena dogadana. Ale już gdzieś widziałam to foto. Weszłam od razu na stronie MatchyDressage 😁 i sobie pożyczyła oszustka.
Czy to są znaki że nie powinnam nowych szmat kupować  😂


raczej znak, że powinnaś szukać nowych a nie używanych  😁
a tak poza tym to niezłe akcje...  🤔
wątek zamknięty
any to też racja! Ale Mango już nowego nie znajde 😕
wątek zamknięty
any to też racja! Ale Mango już nowego nie znajde 😕


życie... :/ ja się już po części nie mogę doczekać jak przyjdzie mi kompletować sprzęt dla młodej... a ona kończy dopiero 1,5roku za jakieś 10 dni...  😂 z drugiej jednak strony trochę mnie ta perspektywa przeraża widząc jaki z niej kameleon...  😵 z Borysem nie miałam problemu ad kolorystyki bo w końcu karemu we wszystkim ładnie  😎
wątek zamknięty
Koniczko Pamsiczko w Ps of Sweden Neptuna  😍


wątek zamknięty
Wypadłam z obiegu - czy ta derka będzie miała gruby polar, czy taki cieniusieńki jak niektore eskadronowe polarowki (w kratke np)
To jest melange powderrose.

wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
15 października 2020 20:28
Arimona myślę, że taki  "normalny"  😉 nie za gruby ale tez nie cienka szmatka. Mi sie eskadrony sprawdzają super do osuszenia włochacza
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
16 października 2020 06:34
Arimona, nie wiem jak w tym konkretnym kolorze, ale ten model derek ma grubszy polar niż te kratkowane. (kratkowane, nie będące dralonami ofc, mają najcieńszy i najgorszej jakości polar z Eskadronów)
wątek zamknięty
Nirv Piękny ten kolor!

Jeszcze co do ubierania nowych czapraków, ja zawsze muszę mieć konia umytego (no chyba że zima i zaderkowany  :emoty327🙂, ale ogólnie to czapraki mam podzielone na te na co dzień i te droższe, które zawsze idą na konia wyszorowanego wtedy mi nie żal  😁
wątek zamknięty
charlieeee, jest cudowny, wprawdzie było już ciemnawo i szaro-buro, ciekawa jestem w słońcu 😍
wątek zamknięty
Moon, Pati2012,

dzięki dziewczyny, zamówiłam 🙂
wątek zamknięty
Czy kantar eskadrona ze starszej kolekcji z regulacja z obu stron w rozmiarze full nie utopi mi konia z typowym cobem?  😜
wątek zamknięty
wątek zamknięty
dairoxroxi, - utopi, w nie wchodził mi koń x-fullowy. Na Twoje kucynke nie ma szans.
anil22, - widziałam 😍 Deep berry i czarny z różowym złotem proszą się o wrzucenie na karego 💘
wątek zamknięty
keirashara ja pewnie kupie cos czarnego 😁 ale cena za Cotton 39e 🤔
Dostanę gdzieś owijki ocean?
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
20 października 2020 09:29
A widział ktos torbę na szczotki w tym pięknie fioletowym kolorze? 👀 Widzę tam na stronie z linka powyżej tylko szarą. Myślicie że będą we wszystkich kolekcyjnych kolorach? Od dawna poluję na torbę blackberry, ale chyba nie upoluję żadnej używanej już nawet 🙁 A marzy mi się piękna wielka podróżna kosmetyczka  😁 😜
wątek zamknięty
Kurczę chyba zgrzeszę  👀
wątek zamknięty
A widział ktos torbę na szczotki w tym pięknie fioletowym kolorze? 👀 Widzę tam na stronie z linka powyżej tylko szarą. Myślicie że będą we wszystkich kolekcyjnych kolorach? Od dawna poluję na torbę blackberry, ale chyba nie upoluję żadnej używanej już nawet 🙁 A marzy mi się piękna wielka podróżna kosmetyczka  😁 😜
tak są we wszystkich 3 kolorach
wątek zamknięty
A filmik wszyscy widzieli  💘
wątek zamknięty
Jezusmariusz te derki z futerkiem... sprzedałabym nerkę żeby ją mieć  😜
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
20 października 2020 10:24
anil22 Dzięki za cynk!  💃
wątek zamknięty
Sasini ja tak samo, obłędna ta derka. Do tego przygarnęła bym ze 3 czapraki. Skąd tyle kasy wziąć  🤔
wątek zamknięty
Kolekcja już dostępna na Gnlu 😀
wątek zamknięty
Ale z drugiej strony szkoda że nie wypuścili nic w ciemnej zieleni bo poluje na taki czaprak ujeżdżeniowy ale nie mogę nic ładnego znaleźć D:
wątek zamknięty
A widział ktos torbę na szczotki w tym pięknie fioletowym kolorze? 👀 Widzę tam na stronie z linka powyżej tylko szarą. Myślicie że będą we wszystkich kolekcyjnych kolorach? Od dawna poluję na torbę blackberry, ale chyba nie upoluję żadnej używanej już nawet 🙁 A marzy mi się piękna wielka podróżna kosmetyczka  😁 😜


Proszsz.
Lub ta.
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
20 października 2020 11:11
Dzięki  :kwiatek: Będę grzeszyć  😍
wątek zamknięty
Jezusmariusz te derki z futerkiem... sprzedałabym nerkę żeby ją mieć  😜
mam to samo uczucie 😁 A Spooks?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.