Ogłowia

Moon   #kulistyzajebisty
08 października 2020 07:58
Dzięki dziewczęta, tak jak Aga napisała, stanęło na zamówieniu z TMD, hurtem bo i puśliska zamówiłam.  :kwiatek:
Czy ktoś używa ogłowia z PS of sweden, ale z tych bardziej klasycznych modeli? Zastanawiam się nad FLYING CHANGE DELUXE, trochę kosztuje więc chciałabym wiedzieć czy warto 🙂 jak z jakością skory oraz jak na końskiej głowie to realnie leży.  :kwiatek:
dairoxroxi, to zależy od konia. Mam kilka w pracy i w jednym przypadku nachrapnik zupełnie nie leżał. Wiem, że na forum jestem raczej odosobnionym przypadkiem, ale dla mnie jakość niewarta ceny.
Czy ktoś używa ogłowia z PS of sweden, ale z tych bardziej klasycznych modeli? Zastanawiam się nad FLYING CHANGE DELUXE, trochę kosztuje więc chciałabym wiedzieć czy warto 🙂 jak z jakością skory oraz jak na końskiej głowie to realnie leży.  :kwiatek:


Ja zamówiłam nagłówek bedzie u mine w poniedziałek dam znać  😀
Dzięki wielkie, chociaż może być ciężko bo dostałam informację od PS, że Deluxe czarny cob jest wyprzedany i nie planują wznowić produkcji..  :/
o tym to ja wiem od maja 🙂 niestety maja wypuścić jakies nowe modele
Ale jakieś klasyczne dla pingwina czy znowu jakieś typowe skoczkowe cuda  😁
Kupował ktoś kiedyś coś od holohorse? Może ktoś ma już jakieś opinie o naczółkach? Jestem ciekawa bo wyskoczyło mi ogłoszenie na fb, cenowo fajnie i na zdjęciach też wygląda zachęcająco 😉

(www.holohorse.pl)
Moon   #kulistyzajebisty
20 października 2020 08:56
Melduję, że przyszedł mój nachrapnik TMD.
Na nie bardzo współpracującym modelu, cyknięte ziemniakiem:


Super jakość, aż byłam w szoku O.O Mięciutkie podszycie, porządne sprzączki i 1:1 wg tego co chciałam - a w tym ogłowiu nachrapnik jest przepuszczany przez pasek potyliczny, więc obawiałam się, że będzie trudno to spasować a wyszło ideolo. Mózg mi nie krwawi  😁
Odebrałam nagłówek PS of Sweden - tak warto zainwestować. Zobacze jak w użytkowaniu. Jest starannie i piekknie wykonany, skora top, podszycie z mięciutkiej skóry. Ogólnie mam dużo rzeczy od nich i jeszcze ani razu sie nie rozczarowałam  😀
Czy ktoś zna sklep/firmę, gdzie można kupić/zamówić wodze w kolorze brązowym dłuższe od standardowych fulli (160cm) ? Przejrzałam chyba wszystko i nic nie mogę znaleźć 🙁
Moon   #kulistyzajebisty
26 października 2020 11:08
Skowronek, polecam tego pana: https://ogloszenia.re-volta.pl/profil/43449/
Bardzo fajna jakość, dobra cena i możliwość składania indywidualnych zamówień.
Skowronek jak wyżej, TMD ma fajną jakość i niezłe ceny 🙂 Mam od niego puśliska i jestem zadowolona.
Myślę też, że Daw-Mag mógłby zrobić takie wodze
Który sklep ma największy wybór ogłowi Dyon? Albo możliwość sprowadzenia jakiegoś modelu  👀
Szukam jakieś ładnej rurki z szerokim lakierowanym nachrapnikiem, niestety PS nie ma cob, może ktoś coś poleci?
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
26 października 2020 16:00
Zapytaj NTB24 oni mają Dyon oraz Picador24
Dzięki :kwiatek:
dairoxroxi, sklep loft, maja duzy wybór plus jak sie da to wykopią spod ziemi.

Jeszcze Parkour Kielce, od nich mam naczolek do mojego Dyona.
Właśnie przeglądając fb natrafiłam na zdjęcie modelu ujezdzeniowego i przepadłam jak on dobrze wyglada na kucyku  😍 już przymierzałam 4 różne ogłowia rurkowe z różnych firm i no... żaden tak dobrze nie leżał. Tylko cena jest dość wysoka także zrobię rozeznanie co i gdzie i chyba poczekam na jakaś promke lub blackfriday nawet  😡



Edit. Dla porównania moja w horze clermont i kawal, oba ogłowia rurkowe


dairoxroxi ja polecam Horze Clermont. Mam takie, ładnie wygląda i skóra dobrej jakości.
No właśnie miałam na przymiarce, ale ledwo się dopina nachrapnik no i jednak u nas efekt rurki w ogóle zniknął  🙁
Hej, szukam bardzo zdobnego naczółka, im bardziej świecący się tym lepiej z tym, że do brązowego oglowia (London). Domyślam się, że w tej rudości to prawdopodobnie nierealne, ale przełknę nawet w zwykłym brązie. Nie rzuciło się którejś z Was w oczy?  :kwiatek: 👀
Zobacz KaWal, maja jakieś brązy w naczółkach. Nawet jakiś Cognac jest.
[quote author=galopada_ link=topic=39.msg2952456#msg2952456 date=1605192755]
Hej, szukam bardzo zdobnego naczółka, im bardziej świecący się tym lepiej z tym, że do brązowego oglowia (London). Domyślam się, że w tej rudości to prawdopodobnie nierealne, ale przełknę nawet w zwykłym brązie. Nie rzuciło się którejś z Was w oczy?  :kwiatek: 👀
[/quote]

Zobacz naczółki z JD Attack: https://attack.com.pl/kategoria/naczolki
Rose Gold byłby super 🙂
Galopada_ Może taki rudy i do tego kryształki na zamówienie?
https://ogloszenia.re-volta.pl/naczolek-tmd-opadajacy--na-wymiar-kolory/o/303976/
JagodaJ, ooo piękne, napisałam do nich wiadomość z pytaniem 🙂

madzik2626, właśnie nie chce mi się już kombinować bo nie mam na to czasu. Chce kupić gotowca 😉

Zet, ooo ten mnie zainteresował klik juz chciałam go klikać ale aktualnie nie jest dostępny  😵

:kwiatek:
O nie, ja bym zadzwoniła. Mi teraz ogłowie poskładali, bo rozmiaru nie było, już się nie mogę doczekać aż przyjdzie.
Zet, od razu napisałam do i ich wiadomość o terminy 😉
Zet, od razu napisałam do i ich wiadomość z pytaniem o terminy 😉
Edit.
Nie będzie już dostępny  😵
Skowronek, pilnie potrzebuje takich długich wodzy, czy udało Ci się kupić?

Szarpnęłam i zamówiłam Dyon Dressage w wersji z lakierowanym nachrapnikiem. Jest przepiękne i ta jakość- wow jak dla mnie  😍




Jutro zapowiada się, że jakieś zdjęcia będziemy robić w stajni to może i mojej coś się uda cyknąć jakieś portrety  🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się