pensjonaty w okolicach trójmiasta

Windziakowa, na ten moment mogę polecić tylko stajnie Dzygit (30-40minut autem od Gdańska), na zimę będzie wielki, kryty lonżownik, a na przyszłą zimę duża hala. Koszt na ten moment 700zł. Są też Tokary, ale chyba brak miejsc i 1500zł, no i Bielkówko, ale tam bez hali i kolejki na najbliższe pare dobrych lat. Więcej stajni godnych polecenia w Trójmieście to ja nie znalazłam.
Windziakowa, szczerze, to totalnie nic mi do głowy nie przechodzi. Mało jest w okolicy stajni z dobrym dojazdem komunikacją miejską...... i żadna nie przychodzi mi do głowy w temacie polecenia.
Fajne stajnie to Tokary, czy Huta, ale ani tu dojazdu komunikacją miejską (dobrego) ani ceny w podanym zakresie. Jest jeszcze np. Borcz, ale no.... tutaj też ani jeden ani drugi warunek.
Windziakowa jest jeszcze Lisewiec, zaraz obok Bielkówka. Pastwiska są, dwa stada  - mieszane klacze i wałachy, źrebaki i drugie wałachy z ogierem. Gdy trawa się kończy, to siano w balotach na wybiegach, karmienie treściwą dwa razy dziennie, z podawaniem pasz i suplementów też nie mam problemów jak przygotuje przy boksie. Hali nie ma ani krytego lonżownika, ale za tę cenę 600 zł już nie wymagam zadaszenia na zimę. Za to są dwa place i lonżownik oraz tereny. Większość to konie właścicieli, pensjonariuszy mamy z 8 na 20 koni. Ze swoim stoję 2 lata już.

W tym przedziale cenowym, jeszcze jest Warcz u Hanki, wybiegi piaszczysto-trawiaste, hala i nowy kryty lonżownik, ale nie wiem czy są miejsca i aktualnie ciut dalej niż Lisewiec. Karmione 3 razy dziennie z tego co się orientuje, krócej na dworze stoją ale nie wiem jak z sianem na wybiegach. Do tego jeszcze Kleszczewo z halą i kwaterami trawiastymi, podobnie cenowo jak Warcz 800-900? o ile dobrze pamiętam. Podobna odległość jak do Warcza z Gdańska. I dojazd pks wszędzie bezpośrednio z centrum Gdańska, chociaż do Lisewca wiem, że kursuje częściej niż do pozostałych dwóch. Jednak co do Warcza i Kleszczewa to radzę dopytać się osób co tam stacjonują. 🙂


W warczu stoją na piasku bez siana niestety. Właścicielka się tłumaczyła, że konie wychodząc na padok mają się ruszać a nie stać i jeść siano 😀
Możecie polecić pensjonat/przydomową stajnię gdzie konie są utrzymywane bezstajennie cały rok, w promieniu 50km od Wejherowa?

Kinia16322, w Warczu są dwie stajnie, o ktorej mówisz?
Kinia1622 chodzi Ci o Warcz u Hanki?
harja  drugiej stronie ulicy to już stajnia prywatna jest, szkółki Canter już tam nie ma.
Możecie polecić pensjonat/przydomową stajnię gdzie konie są utrzymywane bezstajennie cały rok, w promieniu 50km od Wejherowa?



[url=https://www.google.com/maps/dir/Stajnia+Wicherek,+%C5%81ekno,+Kamie%C5%84/Wejherowo/@54.5222884,18.1326525,11z/data=!3m1!4b1!4m14!4m13!1m5!1m1!1s0x46fda2a826276b57😲x602e0fa5e9027c23!2m2!1d18.2797113!2d54.4559311!1m5!1m1!1s0x46fdba295e757655😲x27fe1a3923cf6cc7!2m2!1d18.2330488!2d54.6003216!3e0]Wicherek?[/url]

Nie znam niestety szczegółów, konie o których wiem że stoją bezstajennie są w prywatnym treningu, ale w pensjonacie też może być taka opcja bo teren jest bardzo duży.
dea   primum non nocere
11 września 2020 05:19
Jest opcja. Jakby co, priv.
Czy ktoś stoi / jeździ w starogardzie gdańskim - mam kilka pytań 🙂
Kinia1622 chodzi Ci o Warcz u Hanki?
harja  drugiej stronie ulicy to już stajnia prywatna jest, szkółki Canter już tam nie ma.



Po drugiej stronie od Hani to teraz stajnia Królówka 🙂  bez miejsc pensjonatowych ( póki co).
Tu najprędzej pewnie uzyskam informację :-)
Ludzie z Żukowa i okolic - wyskoczyło mi,  że w Żukowie istnieje sklep jeździecki KOPYTKOWO. Jesteście w stanie powiedzieć mi gdzie dokładnie? Może nie potrafię szukać, ale adresu znaleźć nie mogę  :kwiatek:
harja a to nie jest tylko sklep online?
Fokusowa, obiło mi się o uszy, że był też stacjonarny. Ale nie mam pewności, dlatego właśnie pytam :-)
Lekki  🚫 , ale czy jest szansa ogarnac badania sportowe w jeden dzień i nie za miliony monet? Troche sie obudzilam z reka w nocnku, bu jest sobota, zgloszenia do jutra,a ja w czarnej d... Wyszukiwarka wypluła mi ul. Olimpijska w Gdyni,a le brak tam cennika. Moze ktos jeszcze dysponuje tym jakze cennym info?  😡
kaszana  w COMSie na Olimpijskiej nie zrobisz w jeden dzień, ale w jeden tydzień i owszem. Cennika nie znam, bo robię tam badania dzieciom na NFZ. Ale zadzwoń w poniedziałek, może uda Ci się wcisnąć. Jak nie, pozostają lekarze sportowi prywatnie.
Hej,
to ja też nieco odejdę od tematu pensjonatowego, ale mam pytanie do okolic Trójmiasta 🙂
Szukam osoby zajmującej się hirudoterapią. Najlepiej z okolic Kartuz. Możecie kogoś polecić?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
17 października 2020 21:04
Aneta z końskiego zdrowia.
Strzyga dziękuję.  🙂
Cześć, utworzyłam jakiś czas temu wątek o szkołach nauki jazdy konnej w trójmieście, jednak moderator przeniósł mnie tu, no cóż... 🙄

Zatem pytanie, może ktoś mi podpowie.

Proszę o polecenie waszym zdaniem dobrych miejsc do nauki jazdy konnej dla osoby dorosłej z okolicy trójmiasta.

Dotychczas jeździłam w PSJK na hipodromie. Mam wrażenie, że tam "utknęłam" z nabywaniem umiejętności, a obecnie jest tak ciasno na hali szkoleniowej, że wręcz niebezpiecznie.

Ważne dla mnie to możliwość indywidualnych jazd oraz hali ( z uwagi na porę roku)

Dziękuję z góry za pomoc  🏇
gienka, stajnia Borcz, albo JKS Olsza Pępowo.
gienka, podbijam się pod postem xxagaxx. 😉 Borcz, JKS Olsza.
Możecie polecić pensjonat/przydomową stajnię gdzie konie są utrzymywane bezstajennie cały rok, w promieniu 50km od Wejherowa?




W Dębogórzu Wybudowanym u Kasi - poszukaj pod nazwą Windy Ranch na facebooku 🙂
Dziękuję 🙂 sprawdzę wszystkie
Halo halo, ja z pytaniem. Czy ktoś orientuje się odnośnie stajni w Bielkówku na ul. Tęczowej, czy prowadzą pensjonat i jak cenowo? Może ktoś tam stacjnował i wypowie się o warunkach? Za jakiś kontakt do właściciela będę wdzięczna. Niestety nikogo nie zastałam na miejscu.  🤔
klaudiabolusiowa, jeśli nie pomyliłam stajni to napisz do forumowej Behemotowej.
Nie pomyliłaś Aga 🙂
Napisz w prywatnej co byś chciała wiedzieć 😉
Hej. Polecacie jakieś pensjonaty w okolicy Żukowa? Najlepiej do +/- 20km. Koszt do 700zł, zależy tylko na dostępie do pastwisk najlepiej przez większość dnia. Ważne są też czyste boksy lub dostęp do wiaty. Przydałby się też jakiś plac do jazdy. 😀
Wiem o Stajni Podkowa w Żukowie, jednak lepiej mieć w zanadrzu coś jeszcze. 🙂
Bielkówko, te o którym wyżej pisano. Tylko co do ceny to Ci nie potwierdzę i nie wiem czy już nikogo nie ma na to miejsce, najlepiej przedzwonic.
Halo halo, ja z pytaniem. Czy ktoś orientuje się odnośnie stajni w Bielkówku na ul. Tęczowej, czy prowadzą pensjonat i jak cenowo? Może ktoś tam stacjnował i wypowie się o warunkach? Za jakiś kontakt do właściciela będę wdzięczna. Niestety nikogo nie zastałam na miejscu.  🤔


A telefon z ich strony nie odpowiada? cena 1000 zł za pensjonat jak coś. Pensjonat mają od niedawna. Jeszcze w zeszłym miesiącu mieli miejsce.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się