moda, ciuchy etc...

infantil New Yorker może? Mam od nich 2 pary kupione ze 3 lata temu i są bardzo okej, jedne są typowo stajenne i mają się dobrze.
Możecie polecić jakieś mniejsze internetowe sklepy/butiki z sukienkami na co dzień? Mam wrażenie, ze przekopałam wszystkie sieciówki, ale nic ciekawego nie znalazłam 😀
Achaja, - może nie taka mała, ale Grey Wolf? Bardzo fajna jakość, letnie lniane sukienki od nich mam po kilka lat, najstarsza ma z 5, a cioram ją okropnie, bo bardzo lubię.
keirashara, o, na pierwszy rzut oka wygląda obiecująco 😀 Dzięki!
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
12 października 2020 10:43
Achaja a jaki styl sukienek? Bo to dość szerokie pojęcie  😉 Ja lubię Cat cat studio, Risk made in Warsaw, Marie Zelie, Naoko, Nubee.. ale każdy z tych sklepów, to totalnie inny styl  😀
smarcik, wiem, że to niezbyt konkretne pytanie 😀 Mam na oku takie - akurat z Medicine - ale po ich średnio fajnej kampanii reklamowej i non-apology apology wolałabym nie zostawiać u nich pieniędzy, jesli mam alternatywę 🙂
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
12 października 2020 17:44
Spróbuj butik laurella 😉
Achaja, - lekko offtopując - szczerze mówiąc nie ogarniam tego shit-stormu po tej kampanii i nie wiem, chyba jestem mało czuła, bo totalnie mnie nie ruszyła. Mimo, że problem jest mi dość bliski. Zamierzam im zostawiać pieniądze w dalszym ciągu, bo podoba mi się design i stosunek jakości do ceny.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
13 października 2020 08:11
keirashara - mam podobnie. Choć temat mi bliski, to tę reklamę postrzegam jako zwykłą wtopę marketingową a nie jakieś celowe/złośliwe działanie mające w kogoś uderzyć.

Medicine lubię, bo po 1 to polska marka, a po 2 mają bardzo fajne wzornictwo. Szkoda, że jakość kiepska - oczywiście cena jest adekwatna do jakości, ale ja jakoś "dorosłam" do kupowania rzeczy w mniejszej ilości, droższych, ale dobrych jakościowo i na lata. Teraz dążę do odchudzenia szafy i wymiany ciuchów na lepsze jakościowo, ale przyznam, że ostatnio nie oparłam się koszuli w Medicine  😡  😉


Achaja to w podobnym stylu bywają w Marie Zelie, warto polować na wyprzedaże  😉
smarcik, - o kurde, a ja bardzo lubię ich jakość, pół szafy mam od nich. Noszę latami, jedną bluzę mam z 6/7 lat? Znaczy już jest taka do koni bardziej niż miastowa, ale dalej służy dzielnie mimo ciorania na okrągło. Jak dotąd jedyną wtopą była wyjściowa bluzka z wiskozy, która się zbiegła po iluś praniach i motywuje mnie do diety. Mój chłop też długo nosi ich koszulki i koszule od nich. Fakt, że ja nie umiem kupić w internetach, tylko zawsze macam rzeczy i wybieram materiałowo, w każdym sklepie. Totalnie nie umiem kupować byle czego i sztucznizny na 3 razy. Najgorzej z butami, koleżanki w pracy kupują po 3 pary na sezon, a ja cisnę 5 rok w tych samych botkach i właśnie myślę, gdzie tu oddać wkładki do wymiany, ale żeby nikt nie uszkodził, bo zabije 😁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
14 października 2020 08:09
Właśnie dostałam maila od Medicine, że dochód ze sprzedaży kolekcji z trefną kampanią będzie przekazany fundacji eFkropka, więc jednak jakoś próbują się ratować po tym faux pass..  😀


keirashara - ja mam problem z ich rzeczami "koszulowymi" - mam kilka koszul i sukienek koszulowych, i niestety one jakościowo mogłyby być lepsze - wychodzą nitki, miejsca na guziki są totalnie źle uszyte i często muszę poprawiać  🙁 No ale mimo wszystko kilka sztuk kupiłam i dzielnie noszę, ze względu na piękne wzornictwo  😡 za to rzeczywiście koszulki jakościowo bardzo mi odpowiadają, no i oczywiście cudne skarpetki, teraz kupuję już tylko u nich  😜


Z innej beczki - szukam eleganckich, długich, czarnych spodni z wysokim stanem. Zależy mi na spodniach o luźnym kroju lub najchętniej rozszerzanych na dole (takich do obcasów  😉 ). Niestety wszędzie w sklepach są teraz cygaretki albo spodnie szerokie, ale kończące się nad kostką  🙄 Zależy mi na dobrej jakości, naturalnym materiale, i nie ukrywam rozsądnej cenie - do 300, maksymalnie 400 zł. Przejrzałam wszystkie znane mi marki, przejrzałam marki polecone mi na jednej z grup na fb, zajrzałam do Massimo Dutti i Zary, i tylko w tej ostatniej znalazłam pasujący mi model, ale 100% poliester  😵 Będę ogromnie wdzięczna za wszelkie polecenia i rekomendacje  🙇
smarcik Monika Kamińska ma z flaneli czarne dzwony, o eleganckim kroju. Cena niestety 590zł, ale na taką jakość zdecydowanie warto wydać pieniądze, także może chociaż rozważysz. :kwiatek:
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
14 października 2020 15:31
mils dzięki, już mi polecano jej spodnie, ale nie ma opcji żebym wydała tyle kasy na coś, co założę raz w miesiącu, tyle jeszcze nie zarabiam  😜 😁
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
16 października 2020 14:35
A co to za reklama była? 👀
zembria, tutaj na przykład info 🙂

Koniec końców nie znalazłam nic, co by mi bardziej odpowiadało, więc pewnie skończy się na Medicine 🤣
madmaddie   Życie to jednak strata jest
19 października 2020 05:22
Szukam JEGGINSÓW, takich jak z Tesco, czyli:
-miękkich i elastycznych, z lycrą
-z cienkiego materiału
-z wysokim stanem
-wyglądających identyko jak jeansy
-wygodnych, dobrze dopasowanych
-nie za miliony

Tesco w silesii niestety zmiejszyło się do rozmiaru osiedlowego marketu i już nie znalazłam rozmiaru. A są to perfect spodnie dla grubych ludzi i pomykam w nich od lat  😕
madmaddie, sinsay 😁 niby gówniarski, a mam od nich kilka par za grosze do chodzenia na codzień i są spoko.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
19 października 2020 14:15
Galopada, a nie rozciągają się?  👀
madmaddie
Rozciągają się bardzo szybko.
No to ja może lepiej trafiam ale mam kilka par już od 2-3 lata. Później jak już gorzej wyglądają lądują na półce ubrań do stajni albo sprzątania 😉
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
23 października 2020 11:19
Szukam jeansów Biker z normalnej długości nogawką, niebieskich,  bez zamków najchętniej, ale fajnie gdyby tych przeszyć miały sporo i były na kolanach też, nie same uda... przejrzałam Allegro, ale nic ciekawego nie znalazłam.
Gdzie jeszcze poszperać?
smartini   fb & insta: dokłaczone
23 października 2020 11:21
zembria, ja mam z działu męskiego H&M :P dużo przeszyć, dłuższe niż damskie (więc sięgają mi normalnie za kostkę, nie nad :P), jedyne co to dałam krawcowej żeby zrobiła 'wcięcie w talii', drobna poprawka a jedne z moich ulubionych jeansów 😉
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
23 października 2020 11:23
Smartini ja to na dziecięcym bym musiała szukać 😁 32 - 34 noszę spodnie
edit. znalazłam te o których piszesz na stronie, no właśnie czegoś takiego szukam.
Facella   Dawna re-volto wróć!
04 listopada 2020 20:04
Wiecie gdzie mogę dostać halkę w stylu pin-up? O coś takiego:

Długości do 3/4 uda, nie za miliony i nie z Aliexpress...
Hej,czy ktoś zna/ma kurtkę z firmy NAOKO?Jak z jakością? :kwiatek:
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
11 listopada 2020 12:10
andzia1 ja nie mam, ale na fb na grupie fanek Riska często przewijają się bardzo pozytywne opinie o Naoko 😉
Dzięki Smarcik 🙂
Ja mam i jestem zachwycona. W ogole NAOKO to mój ukochany sklep, świetna jakość i mega szybko działają: do Hiszp mi szła paczka tylko 3 dni, wysłane tego samego dnia prawie natychmiast po złożeniu zamówienia. Bluza z lisem od nich to najlepszy ciuch jaki kiedykolwiek kupiłam, swietnie zrobiona, ladna i wygodna.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
16 listopada 2020 12:51
Dostanę gdzieś w pl takie zimowe leginsy? Takie z misiem od spodu. Co jakiś czas mnie napada reklama na fb Cammalo i tam jakaś Azjatka biega w takich cieplutkich legginsach.. i mnie chciejstwo napadło, bom zmarźlak.
edit. Chyba że ktoś na tym Cammalo zamawiał coś i można brać bez obaw?
Ja też mogę polecić NAOKO. Petarda design i jakość. Ja mam od nich płaszcz jesienny, no NIE MA par oczu, które by się za mną nie obejrzały na ulicy jak w nim idę, serio!  😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się