DIY - zrób to sam

zabeczka17, wiesz ze ja sobie pewne rzeczy dopiero uświadamiam jak padają z ust innych ludzi?
śliczna ta twoja "iskra"

dziękuję wszystkim za miłe słowa!

korsik, rewelacja
ja za filcowanie moze się wezmę jesienią
powiedz jak to czasochłonne?
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
04 lipca 2009 18:38
sznurka dziękuję 🙂  :kwiatek:
Maże aby żyć w zgodzie z naturą tak jak ty 🙂 Pozdrawiam
kuki, śliczna torba  😜

sznurka, oj czasochłonne, zwłaszcza jeśli chce się ubić filc na dość twardy, no i lepiej kupić kilka igieł na zapas, bo są dość kruche
a to mój jeżyk 😉

troszke słabe zdjecie ale na listkach jest  nawet 'przecięcie'  😎
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
05 lipca 2009 18:02
Z tym Filcem mnie zaszokowałyście ;] cudeńka normalnie 🙂 korsik i Lovely super  gadżety 🙂 Macie  piękny dar tworzenia takich  słodkich delikatnych rzeczy. Misiek wymiata a jeżyk  wraz z nim 🙂
cudny jeżyk!


i wyplecione ze swieżej wikliny

zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
10 lipca 2009 09:52
ja tez tak chceeee...... 🙂 sznurka no boskie 🙂
a ja zrobiłam pokrowiec na telefon  💃
filcowałam na mokro-pierwszy raz, a wyszedł IDEALNY! nie dość, ze rozmiary dobre, to jeszcze taki dokłady wyszedł

i bryloczek-2 kulki (zielona i biała z zielonym paskiem) i cześcian w kropki (na sucho)

foty najwcześniej za miesiąć  😁

sznurka, ile zajmuje zrobienie ci zrobienie tego 'kocyka' (nie wiem jak to nazwać  :icon_redface🙂 piękny!
a ja wzięłam się za szydełko i własnie dziergam sobie jedną bluzkę a na drugą juz mam ochotę🙂
aa, i szalik z kapturem sobie robię, a kochana babcia dorabia mi rękawiczki do kompletu  😀

z filcowania to właśnie powstaje świnia na aplikację na torbę🙂
I swinka z modeliny tez już wypieczona sobie leży🙂 też pewnie na torbę (zresztą, cała torba będzie handmade)
no i parę filcowych kulek, ale to już na mokro (zaoszczędza czas)
Lovely, Korsik - świetne!
Sznurka, zdolna jesteś 🙂
sznurka mydełko super!  💘

LOVELY, korsik jestem pod wrażeniem bo dla mnie to czarna magia a u was wygląda to tak samo dokładnie i estetycznie jak na tym blogu "instruktażowym"!  😵

pare moich kartek dla siostry:
(niestety robione komórką na szybko i nie widać ani pełnych kolorów ani faktury..  🙄 :mad🙂








deborah   koń by się uśmiał...
12 lipca 2009 07:52
sznurka, przepiękne tkaniny! !!

korsik, misiu cudowny
Znowu bawiłam się filcem, ale tym razem zrobiłam płaską naszywkę.
Jestem zadowolona, bo trochę pracy kosztowało:


(cała torbę można zobaczyć na blogu)
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
17 lipca 2009 13:02
Wiem, że  pawie oczka przynosza pecha.
Jednak nie mogłam sie oprzeć. Pokombinowałam trochę i powstała zawieszka na grzywkę mojej młodej lub do kantarka pokazowego.
zabeczka17, pokaz jak koniowi w niej!
Powstała nowa filcowa naszywka. Malutka jest, ale mi się podoba. Filcowana najpierw na sucho żeby uzyskać kształt, potem poprawiana na mokro.

(jakość zdjęć bardzo kiepska, ale jest złe światło, a dostęp do aparatu mam jedynie wieczorami)

Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
22 lipca 2009 07:01



Ale supeeer! Sama malowałaś?
ano sama, cieszę się ze się podoba!
kanka przed wygladała tak, dzbanuszek równie mało "ciekawie"
sznurka jesteś absolutnie niekwestionowaną mistrzynią tego wątku, robisz takie cuda że szczena opada 👍
cieciorka   kocioł bałkański
22 lipca 2009 10:24
zrzera mnie zazdrość  😎
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
22 lipca 2009 15:31
mnie tez.  🤣
Nie myslałam,że kanka może być obiektem westchnień  😁
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
22 lipca 2009 15:37
sznurka, A to jakieś specjalne farbki są?

A ja zapomniałam się wam pochwalić budką dla ptaków, którą wyprodukowałam z szerokiego pniaka (dłutkiem). Jak będę w sierpniu na działce to wstawię foto dzieła już na drzewku 😁
Notarialna, koniecznie wstaw!
to farby akrylowe, potem lakierowane tez akrylowym lakierem
Dzięki za miłe słowa!
agull   Dążąc do celu
23 lipca 2009 08:40
A ja wzbogaciłam się ostatnio w stojak na siodlo.  😅 Narzeczony pomógł i z deseczek z palet pod pustaki zrobiliśmy, myślę nienajgorszy, stojak. Trochę bejcy, bezbarwnego lakieru i mam stylowy stojak.  💃 Jak tylko dorwę się do aparatu to wstawię zdjęcia. 
a ja wreszcie ze swym lubym wyremontowalismy siodlarnie i juz nie musze lazic 2 pietra z siodlami derkami ogłowiami  😅 🥂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
27 lipca 2009 21:36
sznurka   jestes dla mnie bogiem w dziedzinie CEPELIA
To trzeba mieć w bani taki mały tik żeby z czegoś tak  kwaśnego zrobić takie cudeńko. Twoja wyobraźnia i te cudowne gadżety które tworzysz są wręcz wypaśne!
Kojarzą mi się w dzieciństwem i wyjadami do Babci na totalnie zapomniana przez Boga wioskę. Tam takich rzeczy było pełno. Tworzona cepelia przez wiejskie baby które spotykały się raz w tygodniu na plotkowanie. Bonusem były właśnie takie  domowe dodatki. Wspominam te czasy z rozmarzeniem i łezką w oku....

Sznurka gratulję techniki 🙂


edit: dodaje fotke mojej z pawim piorkiem
Pięknie to piorko wygląda!
Zabeczka nawet nie wiesz jak mi miło!
a ja pokazę swoje pierwsze filcaki na mokro

na komórki opakowki - krolikowa dla mnie a anielska dla mamy


opakowka na moje przenośne różowe dvd


zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
30 lipca 2009 16:24
a ta z koniem dla mnie :P🙂🙂 😍 👍

super są 🙂
wrzucam moje dzisiejsze dłubanki. jakość fot jak zawsze u mnie (kiedy wreszcie przeczytam instrukcję do aparatu?!).

zamówieniowe korale:


i taki o żart (;


sznurka, pokrowiec na dvd świetny! nie-zwyczajny (;
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się