Końska Rewia Mody XIV (2020)

Wydaje mi się, że chyba nie wszystko było dostępne, bo przecież śledziłam od początku w sklepach internetowych oferty i pół rzeczy nie mogłam znaleźć. Np czapraki niektóre tylko PVS albo PD. Nie sądzę, żeby się wszystko inne w godzinę rozeszło. Sprawdzałam i gnl i pasi-konik (czyli tam gdzie najczęściej kupuję i mają największy wybór i mam rabat stałego klienta  😀 ) i znalazłam tylko częściowo to, co mnie interesowało. Dopiero w pegazie mieli wszystko i nawet z dostępnością 48h
wątek zamknięty
Wydaje mi się, że chyba nie wszystko było dostępne, bo przecież śledziłam od początku w sklepach internetowych oferty i pół rzeczy nie mogłam znaleźć. Np czapraki niektóre tylko PVS albo PD. Nie sądzę, żeby się wszystko inne w godzinę rozeszło. Sprawdzałam i gnl i pasi-konik (czyli tam gdzie najczęściej kupuję i mają największy wybór i mam rabat stałego klienta  😀 ) i znalazłam tylko częściowo to, co mnie interesowało. Dopiero w pegazie mieli wszystko i nawet z dostępnością 48h


Nie wiem jak teraz, ale kilka lat temu Eskadron rzucal mailem invoice co idzie w paczce. I faktycznie nie przychodsila cala kolekcja od razu tylko w 2-3 ratach.
wątek zamknięty
Daisy w pomarańczy - czaprak Equestrian Stockholm i owijki eskadron



wątek zamknięty
Ale ona ma grzywę i ogon pod linijkę 😍
wątek zamknięty
martrix Oj tak, to takie moje zboczenie taka równa grzywa i ogon  😜 jedynie co to grzywkę zapuszczamy
wątek zamknięty
martrix Oj tak, to takie moje zboczenie taka równa grzywa i ogon  😜 jedynie co to grzywkę zapuszczamy
piękną rzeczywiście.  Ja ostatnio jak obciełam pod linijkę to przełożyła się całą na drugą stronę i wygląda jak afro 🙄
U mnie prawie cały Eskadron wyprzedaży. Na miejscu tylko kantary i parę czarnych czaprakow. Niestety czarny  Cotton jest identyczny jak mój stary  heritage. 🙁 za to chce sprawić sobie setkę, ale jeszcze nie wiem którą.
wątek zamknięty
Ja też mam zbczenie co do prostej grzywy, ale nigdy idealnie mi chyba jeszcze nie wyszło. Ogona aż takiego za milion monet nie mamy, więc na razie nie ruszam.
Zdjęć na koniu pewnie się doczekam za pół roku, więc na razie muszę strzelać z ręki. 🤣 Dzisiaj skorzystałam z większej ilości wolnego czasu i wyciągnęłam sprzed wieków komplet, który sobie sprawiłam za szczenięcych lat, jak jeszcze miałam fazę na oczoje*ny róż. Doceniam zalety posiadania kobyły - przynajmniej nikt koloru się nie uczepi xD bo kobiecie każdy kolor przystoi.


A tak z innej beczki: PS OF SWEDEN i EQUESTRIAN STOCHKOLM to jakieś bliźniacze firmy, że te czapraki wyglądają dokładnie tak samo?

edit:
Jeszcze ciepły, właśnie rozpakowany. Wyglada całkiem przyjemnie
wątek zamknięty
matrix o mamo  😍
wątek zamknięty
matrix o mamo  😍

Na razie tylko „córko” ;p do mamowania mi się nie spieszy 😉

W sumie z tych wszystkich Eskadronowych czapraków z tej nowej kolekcji to tylko ten jeden mi się podobał (ewentualnie może jeszcze cotton SR deepberry - ale SRek już mam kilka innych wiec chciałam coś innego 😉 ) i polowałam na niego usilnie. Premiera pewno w weekend (jak nie będzie padać), bo przy obecnych warunkach pogodowych, to nawet nie ma możliwości w tygodniu jechać do stajni i wsiąść za widoku, a brac urlopu jakoś nie mam parcia tylko po to żeby popstrykac zdjęcia koniowi w nowych szmatkach 😉
wątek zamknięty
A mnie brakuje złotego akcentu w nausznikach, tak aby tworzył komplet z czaprakiem.
Poprzedni heritage miał taki sznurek.
wątek zamknięty
martrixteż upolowałam ten glossy co Ty plus ten z mojego zdjęcia z poprzedniej strony  😜
Oba są boskie, ale na ten z futrem na kłębie i złotym sznurkiem to polowałam jak głupek, bo co gdzieś weszłam na sklep to już nie było  😁
wątek zamknięty
Donia Aleksandra, to prawda, ja sama nie wiem czy brać ten ze zdjęcia martrix,  czy któryś inny... brak złotej lamówki w uszach bardzo! 😁
wątek zamknięty
Nirv ten ze zdjęcia martrix nie wiem czy dostaniesz jeszcze gdzieś w PL, bo strasznie a) szybko poszły bo śliczne lub b) było ich tak mało wypuszczonych na Polski rynek
wątek zamknięty
Jak mi się znudzi to mogę odsprzedać  🤣 do fioletów nie mam takiego sentymentu, jak do zieleni  🏇
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
27 października 2020 13:24
upolowałam na promocji 😀 super fioletowy czaprak, czeka na lepszą pogodę z wyjściem do stajni :P
a do tego jesienny siwek w Caballu granatowym z biało różowym akcentem  😍
wątek zamknięty
Gdzie dostanę spooksa glitter niebieskiego? Desant na fb wrzucił zdjęcie i bardzo wpadł mi w oko, a nie mogę nigdzie znaleźć. Czy to jest jakaś nowa kolekcja?
wątek zamknięty
Donia Aleksandra, - one wyszły na wiosnę, Febro chyba miało 😉
martrix, - fioleciki sztos, a różowy jaki dopasowany do ogłowia 😀
dairoxroxi, - omg, jaki piękny jesienny zestaw 😍
wątek zamknięty
Faktycznie  Febro ma.
Czy to są te same czapraki?

wątek zamknięty
Donia Aleksandra  tak te same. Są bodajże 3 kolory
Ja znalazł nowego dostawcę żeby nie powiedzieć dilera 😁
wątek zamknięty
Ja znalazł nowego dostawcę żeby nie powiedzieć dilera 😁


Och...  💘 details, please! 😀
wątek zamknięty
SiwaaTo jest kolekcja prywatnej osoby, od której kupiłam jeden zestaw 😁
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
27 października 2020 21:34
O jezu chce taką szafe!!! Ile tam ktoś zostawił $$$ na czapraczki :o
wątek zamknięty
No coś pięknego  🤣 marzenie każdego szmato
wątek zamknięty
SiwaaTo jest kolekcja prywatnej osoby, od której kupiłam jeden zestaw 😁


Wyprzedaż robi? 😀 może coś znajdę... 😀
wątek zamknięty
Tak ale mieszka również w Niemczech.  Na pewno ma  Big Squera grantowego z kolekcji mango ujeżdżeniowego na sprzedaż  😀
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
28 października 2020 19:28
dairoxroxi, jesusmarjaaaaan! Dej mię tę grzywkęęęę! Jest przepięęęknaaaa!  😍
Jeszcze zrób fotki w tych nowych Mattesach, to w ogóle pęknę...  😜

Obiecany nowy heritage na Kulistym w wersji nieogolonej
(Całkiem możliwe, że będzie to domowa szmatka jak mi się nie będzie widzieć na wersji ogolonej... :P Na zawody i tak wolę go w granacie  🤣  😍 )
i taki ze mnie photographer, że nie umiem ustawić sama sobie konia równolegle i zrobić korzystnego foto telefonem... Na drugim wygląda jak ostatnia sierota-wieszak bez mięśni  🤔

znowu probemy pierwszego świata... Czy nachrapnik powinnam jeszcze o dziurkę podciągnąć do góry? 😵



wątek zamknięty
Ja też poszalałam 🙂




Co do nauszników heritage jeszcze się zastanawię czy zostają.

I faktycznie kolekcja spływa ratalnie. W Equishop dopiero 6 kortonów przyszło , czekają na więcej.

Edit:
wątek zamknięty
Moon a w życiu, liczę na jeszcze gęstsza i dłuższa te grzywkę  🤣 póki co mogę wrzucić nugatowy komplet, trochę owijki nie pasują, ale lepszych nie było

wątek zamknięty
dairoxroxi, jakoś mi umknęło! Boże jak jej pięknie w tym pomarańczu 💘  a grzywki oficjalnie zazdraszczam 😁 a nugatowy komplet na izabelku przepięknie!!! Mega 😍

Donia Aleksandra, kup i pokaż foto na koniu tego Spooksa, jestem go bardzo ciekawa w rzeczywistości 😁 ten darkberry bardzo ładny, to też był jeden z moich typów 😁
wątek zamknięty
Moje pierwsze polowanie zakończone sukcesem  😁

Czekam na brak błota żeby ubrać. Oraz czekam jeszcze na Racinggreen. Nic mnie nie rzuciło na kolana z tych nowych kolekcji więc spełniam stare zachcianki.
dairoxroxi ale pięknie 😍 w tym nugacie. Pasuje idealnie. I poprzedni pomarańcz piękny.

I eskadron ale to na handel  😁
nie mogę odwrócić zdjęć  🙄
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.