Problemy techniczne z r-v

Komuś się niechcący zamknęło wątek o Koronawirusie?
Dalej nie widzę zdjęć w ogłoszeniach co uniemożliwia mi zakupy.... bardzo proszę o pomoc. Nie widzę w ŻADNEJ przeglądarce ani nawet na telefonie 🙁 Może to kwestia IP?
vissenna   Turecki niewolnik
25 maja 2020 22:54
Dalej nie widzę zdjęć w ogłoszeniach co uniemożliwia mi zakupy.... bardzo proszę o pomoc. Nie widzę w ŻADNEJ przeglądarce ani nawet na telefonie 🙁 Może to kwestia IP?

W sprawie problemów technicznych z ogłoszeniami pisz do Wielebnego root :
http://re-volta.pl/forum/index.php?action=profile;u=1
Niestety root od tygodnia nie odpisuje, a wiadomość poprzez formularz Kontakt w ogłoszeniach pozostaje bez odpowiedzi już prawie dwa tygodnie 🙁
Nie mogę przez to nic kupić, bo nie jestem w stanie wyświetlić zdjęć produktów  🙁
vissenna   Turecki niewolnik
31 maja 2020 20:39
Modzi z forum nie mają możliwości pomocy z ogłoszeniami.
Musisz się uzbroić w cierpliwość niestety.
desire   Druhu nieoceniony...
01 czerwca 2020 09:20
Meise, dobijaj sie im tam przez ten formularz. 😉
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
03 czerwca 2020 07:26
Wracam do tematu galerii.

Czy ktoś jeszcze stracił wszystkie swoje foldery, a co za tym idzie zdjęcia?  😵 👀

Edit: czary i magia. Wróciły.
martva, one raz znikają, raz się pojawiają. Ja u Ciebie w galerii widzę 4 albumy 🙂
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
03 czerwca 2020 07:31
Dzięki  :kwiatek:
emptyline   Big Milk Straciatella
06 czerwca 2020 14:34
Co się stało z galerią? Moje wszystkie zdjęcia zniknęły?
Odśwież parę razy albo wyjdź i wejdź z powrotem. Co jakiś czas tak znika.
emptyline   Big Milk Straciatella
06 czerwca 2020 14:44
flygirl, o dzięki, faktycznie! :kwiatek:
smartini   fb & insta: dokłaczone
06 czerwca 2020 23:00
Co się dzieje z galerią?
Pomijając znikanie od czasu do czasu to często forum nie wyświetla zdjęć z galerii... Raz są wszystkie, raz pierwsze, raz drugie i trzecie. Będzie coś naprawiane?
Czy nie ma już katalogu stajni?
desire   Druhu nieoceniony...
15 czerwca 2020 10:19
Small Bridge, jest przeniesiony do ogłoszen 🙂
Czy tylko mi nie działa zakladka "stajnie"?
vissenna   Turecki niewolnik
02 września 2020 15:05
[quote author=galopada_ link=topic=80502.msg2943715#msg2943715 date=1599051453]
Czy tylko mi nie działa zakladka "stajnie"?
[/quote]

Nie działa.
Stajnie zostały przeniesione tu: https://ogloszenia.re-volta.pl/stajnie/
Czy każdy ma problem z opłaceniem ogłoszeń?
[s]Ktoś mi jest w stanie wyjaśnić dlaczego moja galeria zniknęła? Nie przypominam sobie, żebym usuwała cokolwiek, a nawet pod danymi profilu (przy poście na forum) nie widać odnośnika do galerii.  ❓[/s]

edit: Już nieważne..
Czy ktoś zamierza zrobić coś z galerią? Bo mnie osobiście już zaczęło to irytować, non stop jest problem, nie da się ani obejrzeć zdjęć ani nic dodać, bo po paru kliknięciach wyskakuje komunikat, że galeria albo użytkownik nie istnieje 🤔 A problem ten istnieje już od paru miesięcy..
vissenna   Turecki niewolnik
06 grudnia 2020 10:55
Wiekszy problem z galeria zauwazylam jest na telefonach.
Sprawa jest znana administratorowi, zmiany wkrotce beda.
Czy ktoś może mi pomóc usunąć moje dodatkowe posty? Nie wiem czemu dodało mi się aż kilka postów...
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
01 października 2021 07:18
Tak tylko chciałam powiedzieć, że od kiedy była reforma forum, w ogłoszeniach wisi literówka i na każdej stronie są "wyróżnione ogłoszenia" i "zwykłe Głoszenia" bez O.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
29 listopada 2021 10:05
Od jakiegoś czasu wątki, w których pisałam nie oznaczają się, jak ktoś w nich coś nowego napisze. Jak wchodzę to przenosi mnie do 1 strony.
Post został usunięty przez autora
Jonnyer Ban permanentny
09 maja 2023 12:02
spam
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
19 maja 2023 07:32
Czy tylko ja mam problem z wyłączeniem informacji o ustawieniach prywatności jak otwieram stronę z ogłoszeniami? Wygląda jakby nie działał przycisk "akceptuj wszystkie". Nie wiem czy to u mnie tylko, czy coś na stronie nie działa.
W ogłoszeniach nie dodają się zdjęcia - niby wszystko ok, potem wyświetla się jako "ogłoszenie bez zdjęć". O co chodzi?
karolina_, mam tak często, trzeba próbować jeszcze raz
Komu dzisiaj nie działa strona główna? mam komunikat,że strona niebezpieczna, zegar mam ustawić i inne takie....
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się