Końska Rewia Mody XIV (2020)

Mam dziką fazę na zieleń i w końcu mam - Spooks Dark Forest



A jak jesteśmy w temacie leśnym - Siwka w Dark Berry  🤣 oglądałam na żywo ten glossy ze złotym oraz satynowy i jednak na żywo ten satynowy jest totalną petardą  😀iabeł:


wątek zamknięty
vissenna   Turecki niewolnik
01 listopada 2020 12:54
Nirv piekne!! 😜

A ja mam pytanie! Czy ktos ma pod reka nauszniki w rozmiarze shetty i bylby tak uprzejmy zeby podeslac mi ich wymiary? Moze byc na PW!
wątek zamknięty
Nirv ale szał 😍 widziałam piękną zieleń w Horze ale nie wiem czy mają czapraki w tym kolorze
wątek zamknięty
Nirv bardzo ładna zieleń 🙂

Lka eskadronowej derki to ile cm?
wątek zamknięty
145
wątek zamknięty
A do mnie właśnie doszła świeżutka, komplet Ps of Sweden w kolorze Moss  😍

wątek zamknięty
Pix on the horse or it didn't happen. 😀iabeł:


Piękny!!! Najładniejszy imho ich komplet. I marzy mi się, ale obiecałam sobie, że nie kupię żadnej szmaty do momentu zrehabilitowania kobyły.

wątek zamknięty
Zobaczyłam ten kolor i jestem zgubiona  😍
wątek zamknięty
Czy ktoś ma może PS w kolorze Sage i chciałby się podzielić zdjęciem?
wątek zamknięty
[quote author=Sasini link=topic=102969.msg2951068#msg2951068  date=1604423892]
Zobaczyłam ten kolor i jestem zgubiona  😍
[/quote]
Jest przepiękny  😍 😍
wątek zamknięty
Gdyby nie czarna lamówka to już bym brała, na razie dalej czekam na Amazonite 😀
wątek zamknięty
Siwaa a np ten turkus welwetowy z Kentucky? Wydaje mi się, że ten kolor jest mega podobny do amazonite.
wątek zamknięty
Producent pisał, że Amazonite wróci w przyszłym roku więc jeszcze się wstrzymam, do velvetow jestem sceptycznie nastawiona po eskadronach, które po 2 użyciach wyglądały już bardzo słabo...
wątek zamknięty
To muszę obronić welwet z Mattes bo jest rewelacyjnej jakości  🤣 Kentucky faktycznie nie macałam na żywo wiec nie wiem jak z jakością
wątek zamknięty
To muszę obronić welwet z Mattes bo jest rewelacyjnej jakości  🤣 Kentucky faktycznie nie macałam na żywo wiec nie wiem jak z jakością

Potwierdzam. Miałam jeden czaprak welwetowy mattesa. Po 4 latach używania, jak go sprzedawałam, wyglądał wciąż jak nowy  😉
wątek zamknięty
javascript:replaceText('martrix,%20',%20document.forms.postmodify.message); Ja mam dl fulla Sage bede w piatek w stajni to moge zrobić fote  🙂 Mam różowy welur Kentucky i jest prima sort  :kwiatek:
wątek zamknięty
Super. Dzięki. Może być nawet bez konia. Chodzi mi tylko żeby zobaczyć zdjęcie normalne, a nie takie „katalogowe” bo te katalogowe są często przefotoszopowane i nie oddają w 100% faktycznego koloru ;p
wątek zamknięty
Czy ktoś ma futerkowe ochraniacze PS of sweden? Jak wypada rozmiarówka? Przyszły dzisiaj w rozm. full i wydają mi się bardzo duże  🤔
wątek zamknięty
Ja póki co wrzucam anky granite i dralon nougat  😍 na jakieś ładne fotki PS czekam za ogłowiem nowym aż dotrze



I jeszcze świeżynka zdjęcie Equestrian Stockholm bordeaux i owijki eskadron dark red na naszym ogierze stajennym

wątek zamknięty
https://www.lemieuxproducts.com/saddle-pad/dressage-pads/spectrum-dressage

Widziałyście?
Dawno już nie pamiętam, żeby mi się coś aż tak podobało.
Imho piękniutkie!
wątek zamknięty
PS of Sweden Sage

wątek zamknięty
Nie mogę się nadziwić że deepberry tak dobrze pasuje do mojego gniadego  😀
wątek zamknięty
Janeway  O nie, przepadłam, piękny jest  😍
wątek zamknięty
PS of Sweden Sage




Czy tylko ja nie widzę tego zdjęcia?
wątek zamknięty
Eskadron Platinum Pure  zawodowo 🙂


wątek zamknięty
a teraz?

PS of Sweden  Sage

wątek zamknięty
edytuję, bo jednak pojawiło się foto wyżej :P A wcześniej odświeżałam 10 razy i nic  😜
wątek zamknięty
vissenna, anil22, Donia Aleksandra, szał był w Dark Berry na tyle, że dokupiłam kantar i derkę 😁

dairoxroxi, Pięknie wygląda ta pomarańczowa podkładka! Tak jak byłam nie przekonana to sztos! No i ten dralon... 😁 😍

Lepsze zdjęcia DarkBerry i Spooksa


wątek zamknięty
Czy jeszcze gdzieś ostała się derka black SOFTSHELL FAUX FUR COLLAR z tegorcznego heritage w rozmiarze L lub XL? wszędzie widzę tylko M
wątek zamknięty
Nirv jezuuu ta zieleń jest przepiękna z tego spooksa  💘 ja mam prawie same czarne czapraki także ta pomarańczowa podkładka jest mega  😍 aczkolwiek chce kupić brązowy pokrowiec żeby pasował do reszty no i jednak ciemny kolor bardziej praktyczny

Dzisiaj telefonowe ze spacerku w dralonie pomaranaczowym
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.