Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

Alabamka, piękne!
Alabamka dziękuję! :kwiatek: I Twój zacny 😅
ashtray, zdradzisz gdzie robilas? (moze byc na PW jesli nie chcesz tu).
Znajomy szuka specjalisty od tatuazu relistycznego (niekoniecznie Warszawa), a Twoj to chyba najlepszy realistyczny jaki w zyciu widzialam!
ashtray wow, jeden z lepszych tatuaży które kiedykolwiek widziałam 😍
Alabamka jak malowane 😜
ja troszkę zmienię temat, ale czuję, że to pora na nowy piercing 😁 oczywiście jak zawsze byłam przeciwna jakimkolwiek przekłuciom na twarzy, tak teraz rozważam tylko twarz 😂 ale nie mam pojęcia co najbardziej będzie pasowało, tyle pomysłów, a nie wiem co wybrać 😁 😜
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 sierpnia 2020 15:05
Wał bridge 🙂😉
Wał bridge 🙂😉

to jest jedna z opcji, ale boję się, że tym przesadzę 🤣
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 sierpnia 2020 15:15
Ja bym zrobiła, ale nie wiem czy będę w stanie zasłaniać.go w pracy okularami 😉
Nareszcie i ja dorobiłam się dziarki! Strasznie się cieszę, bo wiele lat o tym myślałam, kiedyś nawet miałam zarezerwowany termin, ale stchórzyłam. Tym razem nie odwołałam, poszłam, przeżyłam i oto jest:

 
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
10 września 2020 19:30
fin łoooo! Piękny!  🙂

smartini   fb & insta: dokłaczone
11 września 2020 09:46
fin, słodkość! <3
maleństwo   I'll love you till the end of time...
11 września 2020 15:36
Ale śliczny, delikatny i nie kiczowaty.
santa   Po każdej wojnie ktoś musi posprzątać.
02 listopada 2020 11:26
fin, przepiękny, gdzie robiony?
Dziękuję! Ekspresowo się zagoił i jest jeszcze piękniejszy! 😜

Robiony w Pradze, u tej pani: https://www.instagram.com/miss_nika_tattoo/
santa   Po każdej wojnie ktoś musi posprzątać.
02 listopada 2020 11:56
A jak to w pradze wygląda technicznie? Tak jak u nas? Projekt w dniu tatuażu czy jakoś inaczej?
Nigdy nie robiłam tatuażu w Polsce, więc niestety nie mam porównania. Generalnie przez Instagram dogadałam się odnośnie mojego pomysłu, na miejscu Nika przygotowała projekt bazując na fotce i gotowe.
santa   Po każdej wojnie ktoś musi posprzątać.
02 listopada 2020 14:40
Rozumiem, dzięki  🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
02 listopada 2020 15:58
santa a co to znaczy 'tak jak u nas'? Przecież różni artyści działają w różny sposób  😉
santa   Po każdej wojnie ktoś musi posprzątać.
02 listopada 2020 20:04
smarcik, no właśnie nie spotkałam się żeby jakiś artysta przygotowywał projekt wcześniej, nawet za opłatą
santa jak to? Przecież jeśli klient nie ma swojego autorskiego projektu, to zawsze tatuażysta taki przygotowuje, choćby po to, żeby nie kopiować prac innych artystów. Nie spotkałam się, żeby tatuażysta odmówił zrobienia projektu, jeśli dobrali nie zastrzega sobie, że wykonuje tylko swoje. 🤔
santa   Po każdej wojnie ktoś musi posprzątać.
02 listopada 2020 23:08
mils, mi chodzi o projekt od tatuażysty wcześniej, żeby nad nim pomyśleć i pokminić czy na pewno taki jest idealny
santa, ta konkretna babeczka oferuje przygotowanie projektu wcześniej, za opłatą 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
03 listopada 2020 08:41
santa mi choćby Miss Pank wysyłała projekt wcześniej 😉 a dokładnie 2 projekty - do wyboru, z pytaniem jakie zmiany wprowadzać. Na miejscu przed dziaraniem wybierałyśmy tylko jakie kolory będą nałożone.

Z kolei np Martyna Popiel projekt pokazała mi dopiero na sesji, ale na luzie wprowadziła sporo zmian zgodnie z moimi uwagami, całość zajęła ok 2h zanim zaczęłyśmy dziarać 🙂
santa   Po każdej wojnie ktoś musi posprzątać.
03 listopada 2020 11:08
fin, smarcik, o to mi właśnie chodziło, dzięki 🙂
Ja się nigdy nie spotkałam z wysyłaniem wzoru wcześniej, z tej prostej przyczyny, że ludzie to ciule i potrafią wziąć projekt i zebrać u kogoś tańszego o kopie...
A który szanujący się tatuażysta wykona kopię projektu innego artysty?
Mi moja tatuatorka jeszcze 4-3 lata temu wysyłała dzień wcześniej np. dwie wersje projektu do wyboru, podobne, ale trochę zmodyfikowane.
Teraz nie wysyła już projektów wcześniej. Chyba czasy się zmieniły 😉

Przy okazji pochwalę się dwiema rewolucyjnymi dziarami od forumowej wilczyk , z których cały dochód poszedł na Aborcyjny Dream Team.
[img]https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/123212376_3525072344218793_2740214633739886175_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=3mYPP4waG_oAX_CZudR&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=d4439b68004c74eaaae13d7af3b31f8f&oe=5FC716C3[/img]
fin piękny!
infantil każda Twoja dziarka jest totalnie w moim stylu 😍
do posiadaczy medusy - czy kolczyk dotyka zębów, macie jakieś niefajne doświadczenia z tym przekłuciem i zębami? 👀 mam schizę na tym punkcie, a marzy mi się medusa 🙄
infantil, aaa Leon- genialny!
fin, nie musi sie szanowac, kiedy chce zarobic 😉 Tatuaz jest teraz tak popularny, ze uwierz mi - znajda sie...
infantil, aaa Leon- genialny!


A dziękuję  🙂 Mam go jakieś 1,5 roku dopiero, ale jest jedną z moich ulubionych dziarek.

Borkowa dzięki!
Co do medusy, ja mam od ponad roku i ona mi żadnej krzywdy na zębach nie zrobiła, natomiast labret mi poniszczył zęby niesamowicie  🙁 Inna sprawa, że ja się tymi kolczykami bawię bez przerwy, trochę nie mam nad tym panowania i to pewnie przez to.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się