Pensjonaty we Wrocławiu

Jak jest teraz w Ramiszowie? Ma ktoś jakiś kontakt do tamtejszych stajni/stoi ktoś?


Ja stoję w Ramiszowie, jak chcesz to priv 🙂
szukam kogoś kto stoi u Pana Chrzanowskiego w Wojnarowicach 😡
maxowa
ja 🙂 bardzo polecam  😉
Stajnia Horda- Warzyna bardzo polecam. Ogromne pastwiska, hala, plac , lonżownik - 900zł.
Stajnia Horda - Księgienice ( pod Brzegiem Dolnym), duże pastwiska, ale bez hali.
Cześć,

Szukam pensjonatu w ośrodku jeździeckim z trenerem skoków lub uje na miejscu, w okolicach Wrocławia, ale (tu pojawia się haczyk) takiego, by można było też odpłatnie przenocować na terenie (warunek konieczny - pod kątem weekendów, by nie jeździć w te i we wte jak kot z pęcherzem).

Czy ma ktoś może coś godnego polecenia? Byłabym naprawdę wdzięczna, bo użyłam lupki, ale nie wypluła zbyt pomocnych wyników  :kwiatek:
Wielka Lipa
Biały Las Wierzbna - trener skoków i trener ujeżdżenia
W Pensjonacie Enklawa i Stajni Lauden też jest taka możliwość.
Super! Dziękuję za odpowiedzi  :kwiatek:
Hej, mogę prosić o opinie o stajni Durok? Prowadzony tam jest pensjonat?
Czy ktoś wie co to za mała stajnia z halą w Tyńcu Małym? widać ją z drogi nr 35. Tyle lat tamtędy jeżdżę a w Internecie nic nie znalazłam, a w sumie mam tam rzut kamieniem z domu  😜
Może o to ci chodzi https://www.zabookuj.eu/baza-firm/gabinet-weterynaryjny-xl-vet/
To klinika, jest stajnia, karuzela i jakiś mały wybieg. Kiedyś dawno temu stały tam konie właściciela i była nawet ujeżdżalnia.
W Tyńcu była jeszcze kiedyś stajnia u p. Obłokowskiego, prywatna, gościu handlował srokaczami. Troche dalej stajnia w Krzyżowicach - szkoła. Nie wiem czy mają pensjonat dla ludzi z zewnątrz ale widziałam niedawno, że zrobili fajny plac zewnętrzny do jazdy w miejscu gdzie były błotniste padoki.
MATRIX69, Właśnie nie jest to ta klinika, ta stajnia o której mówię jest przy ulic Polnej, od strony pól. Parę lat temu byłam tam w okolicy i były tam jakieś konie, teraz widzę obiekt tylko z drogi jak wracam od siebie ze stajni
Ok, rzuciłam okiem na mapie google, faktycznie wygląda jak stajnia z halą, lonżownikiem i padokami. Jeśli jesteś bardzo ciekawa i korzystasz z usług dr. Kmiecika to możesz się podpytać o tą stajne, pewnie będzie coś wiedział bo to po sąsiedzku 😉
Cześć wszystkim 🙂
Poszukuję stajni dla mojej starszej kobyłki (na emeryturę) w okolicach Wrocławia (+/-70km). Zależy mi na małym, kameralnym obiekcie, bez sportowej infrastruktury, z trawiastymi łąkami i dobrą opieką.  Czy ktoś może coś polecić w rozsądnej cenie jak na emeryturkę dla konia? 🙂
Proszę też o namiary na stajnie w Ramiszowie - priv.  :kwiatek:
na emeryture polecam stajnie Dwa Stawy w Lutomii,kameralnie a opieka nad końmi fantastyczna 🙂
fiku miku od siebie mogę polecić stajnię Jerry horse 🙂 nie wiem jak w tej chwili z miejscami ale moja babuszka tam stoi i pomimo tego, że nie mam zbyt wiele czasu żeby do niej przyjeżdżać to wiem, że jest super zaopiekowana i nie muszę się o nic martwić 🙂 sporym plusem jest wet na miejscu 🙂 w sezonie konie mają duże łąki do dyspozycji🙂 w razie czego pisz na priv 🙂
Cześć wszystkim 🙂
Poszukuję stajni dla mojej starszej kobyłki (na emeryturę) w okolicach Wrocławia (+/-70km). Zależy mi na małym, kameralnym obiekcie, bez sportowej infrastruktury, z trawiastymi łąkami i dobrą opieką.  Czy ktoś może coś polecić w rozsądnej cenie jak na emeryturkę dla konia? 🙂
Proszę też o namiary na stajnie w Ramiszowie - priv.  :kwiatek:


Moja koleżanka posiada małą przydomową stajnie i chętnie przyjmuje konie na emeryturę, duże pastwiska i bardzo dobra opieka, Magdalena Dymarska jeżeli jesteś zainteresowana wyśle info i numer telefonu w wiadomości prywatnej  😉
Kochani. Szukam informacji na temat tego co się dzieje ze stajnią na grobli. Może ktoś ma jakieś aktualne info  🙂
Orientujecie się może czy w Godnowej u pani M. Morsztyn działa pensjonat? Niestety w necie nie udało mi się znaleźć za wiele informacji o tej stajni 🙁
W Godnowej stacjonuje Joanna Borzymowska, Gosia Morsztyn jest kolo Poznania. Z tego co wiem Joasia nie ma wolnych miejsc, ale pewności nie mam.
Pięknie dziękuję za odpowiedź i wyprowadzenie mnie z błędu  :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 grudnia 2020 10:04
Podrzuci ktos numer do D.Szorc? 🙂
Hej, chciałabym zrobić aktualna listę stajni/pensjonatów w okolicy Wrocławia jak zbiorę wszytskie to dodam tutaj na forum.
Mam wiec do Was ogromna prośbę, napiszcie proszę jakie pensjonaty przychodzą Wam do głowy, ewentualnie miejscowość albo jakikolwiek trop, będę szukać i się orientować. Dajcie info czy jest hala, ewentualnie cena.
Stajnie przydomowe i wolnowybiegowe  również!🙂

Myśle ze taka ściąga ułatwi życie szukającym 🙂
[quote author=Coolka_16 link=topic=170.msg2957715#msg2957715 date=1609198859]
Hej, chciałabym zrobić aktualna listę stajni/pensjonatów w okolicy Wrocławia jak zbiorę wszytskie to dodam tutaj na forum.
Mam wiec do Was ogromna prośbę, napiszcie proszę jakie pensjonaty przychodzą Wam do głowy, ewentualnie miejscowość albo jakikolwiek trop, będę szukać i się orientować. Dajcie info czy jest hala, ewentualnie cena.
Stajnie przydomowe i wolnowybiegowe  również!🙂

Myśle ze taka ściąga ułatwi życie szukającym 🙂
[/quote]

Super pomysł! Ode mnie:
OSK Vidavia [Chrząstawa Wielka] - hala i plac do jazdy, karuzela, lonżownik, duże pastwiska, kwaterki, możliwość chowu bez stajennego [wiata], cena za pensjonat - 1500zł
Jest już zakładka "katalog stajni". Fakt, nie wszystkie są, z aktualizacjami problem, ale jest.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
30 grudnia 2020 05:34
Halko!

Szukam na terenie Dolnego Śląska lub poludnia Wielkopolski miejsca na odchow 3 ok 9-10 miesięcznych ogierków.
Interesuje mnie żeby były jak najdłużej na dworze (chów bezstajenny byłby najlepszy), z sianem i woda na padokach i karmieniem pasza/owsem 2-3 razy dziennie.
Najlepiej w stadzie samych ogierów lub z możliwością stworzenia stada z tej trójki.

Racot nie ma miejsc w tym roku, a na przyszły sa one już "za stare" 🙁
D.Szorc nie daje gwarancji, ze uda się utworzyć nowe stado na kwiecień.

Ktos ma jakis pomysl? 😉
Cześć,
My w najbliższym czasie stada dla nich mieć raczej nie będziemy, ale jeśli opcja gdzie byłby same dla siebie stadem Ci pasuje to odezwij się na priv 🙂
Jesteśmy na Dolnym Śląsku
Możliwość wolnego wybiegu lub ewentualnie stajni z długim pastwiskowaniem
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 stycznia 2021 13:02
Dzięki za info, przekaże dalej 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się