sklepy internetowe

Znacie jakieś końskie lumpeksy polskie lub zagraniczne?  😉
NatHuragana, strawhorses.pl
Z czystym sumieniem mogę polecić internetowy sklep CIACH. Można znaleźć fajne promocje i zawsze dorzucili mi jakiś gratis do zamówienia 🏇

Kolejna (anty)reklama.
Viss

[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] Spamowanie i kryptoreklama.
Ciąg dalszy wojny z Kramerem: dostałam odpowiedź ale idą w zaparte że mi nie ściągnęli hajsu za ogłowie, chociaż wysłałam im screeny z konta gdzie wszystko mają czarno na białym  🤔 😵 Masakra, mam nadzieję że mi się uda odzyskać te pieniądze bo to nie było 5 złotych żeby machnąć reką  🤔


Chyba mają jakieś mega obłożenie albo jakieś inne problemy bo zamówienie złożyłam 30 października i miało być wysłane w 6 dni, a w 8 u mnie 😉 A póki co status jest w przygotowaniu. Nie stresuję się bo zapłacę dopiero po otrzymaniu towaru, ale fakt, że coś im się nie spieszy 🙂 Ale to chyba normalne u nich.
Ava pisałam tu już chyba - po moim mailu gdzie do cholery jest moja paczka otrzymałam wyjaśnienie ze Zdrowego Konia, że paczka przygotowana do wysłania dla nich równa się paczce wysłanej  🤔


Mają dziwaczne podejście do prowadzenia biznesu  😤

(...) Natomiast paszę zamawianą w Obiegłym mam następnego dnia, maksymalnie 1 dzień później do odbioru w sklepie stacjonarnym. Także polecam.


Dzięki dziewczyny zamówię paszę u Obiegłego. Ze Zdrowym Koniem bujam się dalej. Zażądałam dzisiaj kolejny raz zwrotu pieniędzy...
Dziewczyny czy da sie zamówić z horze.de ale do Polski?
Kunia, bez problemu 🙂
Dziewczyny czy da sie zamówić z horze.de ale do Polski?


O ile zapłacisz kartą bo przelewem nie idzie :/
kraemer.de idzie na rekord 🙂
W weekend napisałam maila kiedy zamierzając wysłać mi paczkę 🙂 Wysłali szybko, paczka już jest. Ale właśnie dostałam maila, że paczka zostanie wysłana 2 dni temu i powinna być w ciągu 3ch dni roboczych 😀
No nie ogarniają tego bałaganu fest 🙂
przy wyborze kraju nie ma opcji Polski jest de i austria, można to tak zostawić?
Kunia, masz polską wersję tej strony -> horze.pl
I tam normalnie obsługują Polskę, przesyłki w maks 3/4 dni są dostarczane.
Wiem że jest polska strona, ale polska strona ma ograniczony asortyment np nie ma tam Horseware a o zakup tego mi chodzi.
Podpinam się co do tematu wysyłki z horze-nie-pl do polski, derka z horseware jest na kodzie -22% a ja „biedna” nie mogę zamówić  🍴
HELP potrzebuje namiar na sprawdzone sklepy zagraniczne wysyłajace do pl bez wiekszych problemów. Poszukuje derek Horseware dostępnych od ręki. Niestety GNL i KONIK nie daja rady - do dzisiaj czekam na derki zamówione we wrześniu - uzyskałam odpowiedź że może w grudniu. Zamówienie w Horze.de poszło miało byc do 4 dni a po opłaceni pojawił sie termin dostawy 8 grudnia.

Potrzebuje derek padokowych RAMBO RHINO r 130. wypełnienie 200g i więcej koniecznie zapiecie w V i 3x pas na brzuchu

Ktoś coś?  🏇
A hööks? Również zdecydowałam się na zakup derki tam bo polskie sklepy olały temat. Fakt faktem będę dopiero zamawiać, ale niby 4 dni robocze realizacja.

Jak udało Ci się zamówić z horze.de? Ja do nich pisałam i dostałam w odpowiedzi masło maślane, które nic mi nie powiedziało o wysyłce do polski  🍴
ja pomieszkuje częściowo w de i normalnie robie tam zakupy albo w holandii ale teraz z racji COVIDU i rodzaju pracy (medycy maja obowiązkową kwarantanne) siedze na tyłku w pl i paczke zamówiłam na adres de i mi stary prześle do pl 😀
Aaa to wszystko jasne  🤣
Plus dla dlakoni.pl - zamówinie, wcale nie takie duże, dowiezione do stajni i z rabatem 🙂
Skorzystałam z promo na horze.pl (Ochraniacze Back on Track z rabatem -90%  😍 )
i to było kolejne zamówienie u nich. Bez problemu przeszła płatność i na następny dzień paczka była już wysłana.
Więc jednak da się bez problemów z płatnościami 😉
-90% ?!? O.o
Moon   #kulistyzajebisty
23 listopada 2020 06:43
Premier Equine dało czadu - zamówiłam w czwartek, dziś mam info, że kurier będzie dziś!  😲  😜
-90% ?!? O.o

Tak, przez jeden dzień jeden produkt był na promocji i za ochraniacze zapłaciłam 69zl  😍
Produkt wisiał chyba 24h, moje zamówienie nie zostało anulowane (właśnie do mnie jedzie) więc to chyba nie był błąd systemu.
Milla też się załapałam na te Back On Track, jednak ja uważam że to był błąd jakiś, bo rano były za 69.95zl, a okolo godziny 14 już były za 399zl.
Mimo wszystko też zero problemów i czekam na przesyłkę 🙂
Optifeed niestety zwiększyło kwotę od której pasze wysyłane są za darmo: 600zł.
12zł za worek
Szkoda, bo to była dla osób które nie mają miejsca na składowanie pasz, bądź możliwości wydawania jednorazowo na pasze większej kwoty jedyna taka przyjemna finansowo opcja.  🙁 Największy atut tego sklepu, bo promocje bardzo rzadko i brak rabatów lojalnościowych.
Za to na większość z dostępnych tam pasz np. Hayloft ma częściej (i lepsze) promocje. A wysyłka za worek 13zł.
taniej bo 10 zł za worek ma ForHorses
Czy ma ktoś kod rabatowy do sklepu wedzidla.pl ?  👀 😉
Jak zawsze duży + dla sklepu Loft h&r. Szybki i miły kontakt o każdej porze dnia, możliwość zamówienia produktów z ofert producentów, a nie tylko z asortymentu sklepu  👍 zawsze jakieś miłe gratisy w paczce  🙂
Moon   #kulistyzajebisty
30 listopada 2020 09:37
Mega, wielki plus dla sklepu HoofGold <3
- nie dość że produkty w miłych promkach, to jeszcze można się dogadać z właścicielką i sama dowozi zamówienie  😜 (oczywiście w granicach Gdyni-Gdańska ;-) )

poza tym, dostałam już moje blackfrajdejowe przesyłki 😲 także plusy jeszcze dla:
- Pegaza + gratisiki w paczce  😁
- Equishopu

😉
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
30 listopada 2020 13:37
duży plus dla:
Horse town i pokusa horseline
zamówione w piątek, dziś już odebrane <3
to ja się dołączę do plusowania 😉
Plus dla: pegazshop oraz tundra
W piątek zamówione - dzisiaj już u mnie  😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się