Końska Rewia Mody XIV (2020)

Jakby ktoś planowal kupić to jednka ochraniacze z PS of Sweden mają normalną rozmiarówkę 🙂

Dziewczyny jaki czaprak na tego pana? Potrzebuję jednego porządnego, który będzie fajnie wyglądał z granatowymi ochraniaczami. Myślałam o Schockemohle spirit saphirre albo blue nights? Bo kształt PS of Sweden/ES mi się nie podoba, wolę te tradycyjne 🙂
wątek zamknięty
Lepsze zdjęcia DarkBerry i Spooksa




Na takiego siwego to darkberry jest idealny. Na mojej jednak chyba póki co lepiej się odbijają jaśniejsze klimaty :P

Kunia dzięki za fot. Jutro się na własne oczy przekonam, czy się z nim zaprzyjaźnię 😉

Jakość podwórkowa, coś nie mogę się doczekać na fotografa.
Equestrian Stockholm winter rose
wątek zamknięty
martrix czy ja wiem, na instagramie widziałam takiego siwka i uważam, że super!
https://www.instagram.com/p/CG22292lnYp/?igshid=a5n2vnt1wqcy - drugie zdjęcie
wątek zamknięty
🙂
no mój komplet jeszcze musi poczekać i tak na swoją kolej do zdjęć, bo raz że pogoda nie sprzyja, a dwa, że nie ma chętnych do fot, a samej ciężko. Wczoraj, jak chciałam parę zdjęć przed jazdą pstryknąć to mój koń radośnie spierniczył z  kadru i czując wolność pogalopował sobie na trawkę  🤣

Widziałam dzisiaj w horsetack za to, że jest już dostępny ten emerald Equestrian Stockolm i zachorowałaam ;p
wątek zamknięty
Laguna, jest na allegro ta derka, o ktorą pytasz.
wątek zamknięty
Czardasz, ozłocę Cię. Dziękuję
wątek zamknięty


Heritage black glitter mesh.
wątek zamknięty
anai, te glittery też piękne!

A Capella mimo, że już nie wróci do treningu stricte to i tak się lansuje stępując po wsi 😁

wątek zamknięty
Czy ma któraś z Was owijki w kolorze rosewood na sprzedaż? Chętnie odkupie.
wątek zamknięty
Nirv  przepięknie z derką. Ciekawa byłam tego fioletu  na gniadym . Jest elegancko.
wątek zamknięty

Heritage black glitter mesh.


Idealny zestaw na zawody! Cudownie to wygląda, naprawdę trafiliście z tym kolorem  💘

Edit. Oglądam i oglądam i coraz bardziej mi się podoba... Widziałby się deepberry na moim Siwym?  😀
wątek zamknięty
Siwaa, deepberry na wszystkich siwkach są przepiękne! A Twój z tego co kojarzę już jaśniejszy niż ciemniejszy 😍

Donia Aleksandra, bardzo! Ja trochę bałam się zestawienia gniady + deepberry + rude siodło, ale wygląda pięknie 💘
wątek zamknięty
Nirv pięknie wyglądają  😍 ten deepberry pasuje chyba do każdej maści.
My w starym Heritage i ochraniaczach Spooks blush
wątek zamknięty
Czy któraś z Was jest w stanie napisać mi która Eskadronowa zieleń jest najbardziej zbliżona do Anky grass?
wątek zamknięty
Czy ktoś ma pomysł, (a jeszcze lepiej jakieś potwierdzone info), szukam kantara, odrobine większy niż eskadronowy cob, albo mniejszy niż full. Krótko mówiąc firmy która robi duże kantary cob lub małe fulle. 🙂
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
13 listopada 2020 21:23
mx, Euro-Star
wątek zamknięty
Niestety mam właśnie eurostara, full'a i troche wisi, to samo Eskadrony. Coba z eskadrona wcisnęłam (pozapinany na ostatnie dziurki) ale o komfortowym noszeniu nie ma mowy. 🙁
Poszukam jakiegoś coba eurostrowego - dzięki!

ps Co ciekawe koń 172 cm  🤣
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
14 listopada 2020 11:42
mx, zdecydowanie miałam na myśli COB Euro-Stara, szczególnie modele Stripe są dokładnie pomiędzy cobem a fullem Eskadrona. Mój kuc 144cm ma ten sam problem, także twój ma delikatną głowę, a mój mu łeb jak sklep. 🤣
wątek zamknięty
Faktycznie  Febro ma.
Czy to są te same czapraki?




Czy ktoś jeszcze ma zdjęcia tego czapraka (najchętniej na koniu)? Poprosiłam o niego Mikołaja i już nie mogę się doczekać  :kwiatek:
wątek zamknięty
mx, schockemohle, mają regulację z dwóch stron i ich coby bez problemu wchodzą na typowe fulle 🙂
wątek zamknięty
Kojarzycie czy z jakiejś firmy znajdę derkę polarową pasującą do Eskadrona Mustangbrown?  Czyli ładny, głęboki brąz plus złota lamówka? Te z Eskadrona nijak do mnie nie przemawiają, jedna jest zepsuta ogromnym białym iksem, a druga wstawką zielonego, fujka. Z Horze na jednym koniu mam taką prawie pasującą, ale brąz jest minimalnie za jasny i za chłodny. Może jest coś ładniejszego? 🤔
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
19 listopada 2020 09:03
flygirl, Caball? Albo Schocke też widziałam ładny brąz, ale nie pamiętam czy miała złotą lamówkę.
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
19 listopada 2020 09:03
flygirl A Caball? Zapytaj, jakie brązy mają dostępne. Mi ostatnio wyszukali fajne kolory w hurtowniach.
wątek zamknięty
Caball chyba będzie najlepszą opcją, bo nic innego znaleźć nie mogę, dzięki. :kwiatek:
wątek zamknięty
Powiedzcie dziewczyny jakiej grubości jest ten polar w derce heritage? Oraz czy 270 gramatura polaru to już grubsza derka?
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
21 listopada 2020 19:05
Donia Aleksandra nie wiem, jak z Heritage. 270 g to raczej cienki polarek, 300-320 to taki średni, a gruby 420 g.
wątek zamknięty
Bardzo dziękuję, a  w jakie marki celować aby dostać te grubsze?
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
21 listopada 2020 19:46
Ja mam z Caball 420 g po dwie i są bardzo grube, ciepłe. Te mogę z czystym sumieniem polecić, innych firm żadnych grubych nie mam więc nie pomogę.
wątek zamknięty
Ja mam gruby polar z Jarpola - polecam, bardzo dobrze nam służy.
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
22 listopada 2020 06:30
Donia Aleksandra, potwierdzam, Jarpol ma bardzo gruby polar. Mam wersję z kapturem i daje radę w syberyjskie wiatry na zawodach w Sopocie zimą 😉 Deko cieniej wypada Schocke, który mam. Eskadrony są przy nich cieniutkie.
Caballa żadnego polarowego nie mam, ale chodzi za mną ten model z futerkiem :p - ktoś wie jaki tam jest polar? 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.