Facebook -czy ktoś korzysta?

Co się dzieje z Messengerem? Nie można wysyłać wiadomości głosowych...
Jeśli należałam do grupy na fb (prywatnej) i nagle nie widzę jej nigdzie ani nie mogę znaleźć historii swojej aktywności w tej grupie (np. powiadomień dotyczących komentarzy), to bardziej znaczy, że grupa zniknęła czy mnie wywalili? Nie bardzo było za co, ale mogło się zdarzyć, nawet przez pomyłkę.
Facella   Dawna re-volto wróć!
07 listopada 2020 12:27
Raczej spadła z rowerka, powinnaś widzieć historię nawet pomimo usunięcia Cię. No chyba ze dostałaś bana.
No właśnie gdybym dostała bana to by chyba tak wyglądało? Ale google też jej nie wyszukuje, więc chyba jednak spadła...
Facella   Dawna re-volto wróć!
07 listopada 2020 20:08
Jeśli jest prywatna to google jej nie znajdzie.
Jak chcesz to napisz na priv, spróbuje znaleźć  ze swojego konta.
Google znajduje prywatne grupy, sprawdziłam. A ta poleciała, już wiem. Ale dzięki  🙂
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
11 listopada 2020 19:05
Czy istnieje jakis mail, na ktory mozna sie skontaktowac z obsluga instagrama?
Facella   Dawna re-volto wróć!
17 listopada 2020 16:09
Dziś to ja mam problem z fejsem...
Założyłam nowy fanpage, którego nie mogę oznaczać w żadnych postach  😵 w ustawieniach jest zezwolenie na oznaczanie przez każdego, w relacjach też, ale jak chcę napisać post i oznaczy fanpage, to nie mogę. Bez względu czy na tablicy, czy w jakiejś grupie, czy w komentarzu. Inne moje fanpage mogę oznaczać, w tym jeden który jest praktycznie martwy i chyba sam przeszedł w status "nieopublikowany". Oczywiście ten, o którym mówię, jest opublikowany, normalnie można na nim lajkować, komentować i udostępniać.
Jest jakiś próg like dla możliwości oznaczania? Musi upłynąć jakiś minimalny czas? Bo naprawdę nie mam pomysłu o co chodzi, a zasięgi uciekają  😵
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 listopada 2020 16:15
Ja myślę, że coś nie tak generalnie jest z fejsem i mesendzerem.
Od wczoraj na grupie żaden z członków nie może wysłać wiadomości.
Inne konwersacje działają normalnie, nikt się nie zablokował itp.

Usunęłam osoby z grupy, dodałam na nowo i działa.
Facella   Dawna re-volto wróć!
17 listopada 2020 16:24
Próbowałam w grupach w których jestem od dawna jak i takich, do których dołączyłam wczoraj lub dzisiaj... Tam gdzie jestem adminem też nie mogę  😵
Po zmianie fejsa na tę nową wersję praktycznie już z niego nie korzystam na kompie, bo mnie wk*a, na telefonie mam aktualną apkę i nigdzie nie mogę tej cholernej strony oznaczyć  👿
Mnie fb strasznie irytuje. Mam 4 strony, na jednej dla mnie najważniejszej nie jestem w stanie oznaczać znajomych ani innych osób, w momencie opublikowania wszystkie oznaczenia zmieniają się na zwykły tekst. Też nie wiem czemu, sprawdzałam ustawienia, wszystko powinno działać a nie działa.
Facella   Dawna re-volto wróć!
17 listopada 2020 16:33
Z oznaczeniami też mam problem od zawsze na każdej stronie (obecnie mam ich 7, z czego 5 aktywnych). Zazwyczaj pomagało dodanie "@" przed oznaczeniem, ewentualnie oznaczanie z telefonu, ewentualnie edycja opublikowanego już postu i ponowne oznaczenie... A i tak nie zawsze i nie każdego dało się oznaczyć.
Ale w drugą stronę, żebym w żaden sposób nie mogła oznaczyć własnego fanpage, to jeszcze nigdy  🍴
Umie ktoś pobierać filmy z zamkniętych grup?
Jak działają grupy po tytułem "Sprzedam, kupie konia"? Wystawiłam ogłoszenie o sprzedaży konia, a fejs mi je odrzucił bo wg niego: Ogłoszenia nie mogą promować zakupu ani sprzedaży zwierząt.
pestka, w sumie chyba nigdy nie widziałam ogłoszenia o sprzedaży konia na fb. Tzn ogłoszenia takiego jak ludzie tworzą dla sprzętu jeździeckiego (Marketplace), gdzie jest cena, gdzie możesz wysłać automatycznie 'jestem zainteresowany tym produktem' etc. Na tych wszystkich grupach końskich konie są wystawiane w zwykłym poście. Być może o to chodzi i dlatego Twoje ogłoszenie zostało odrzucone?
Facella   Dawna re-volto wróć!
05 kwietnia 2021 16:58
Nie twórz ogłoszenia a post 😉
Mam bardzo dziwne pytanie  🤔wirek:
Czy ktoś może kojarzy stronę anglojęzycznej młodej amazonki/zawodniczki która jest żywiona pozajelitowo? 👀
Masz na myśli Evie Toombes?
Teodora
Tak! Dziękuję!  :kwiatek:
magda, najłatwiej chyba zainstalować sobie wtyczkę w przeglądarce, z której korzystasz, która znajduje pliki wideo na otwartej stronie i potem możesz je pobrać. Jakiś Video Downloader, nie pamiętam teraz jaki ja mam zainstalowany, ale to chyba nie robi różnicy.
magda, nie wiem do czego potrzebujesz, ale najprostszym i najszybszym rozwiązaniem będzie chyba wejście na ten filmik z telefonu i włączenie nagrywania ekranu 😉 ja się tak ratuję jak muszę na szybko wysłać jakiś fragment z filmu czy coś 🙂
macbeth, próbowałam i mi coś nie działa, jakbyś mogła sprawdzić co masz i działa to daj znać.

maiiaF, to mnie raczej nie urządza, chciałabym zapisać sobie kilka treningów z zamkniętej grupy, nie chcę ich odpalać w całości i czekać aż przeleci by zapisać.
magda, kojarzę jakieś 3 kropki, więc na 90% mam ten dodatek Video DownloadHelper, jak wrócę do domu jeszcze się upewnię, ale tu są te 3 kropki, więc raczej na pewno to 🙂


edit.
tak, to jest ta wtyczka 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
25 kwietnia 2021 11:00
Powiedzcie mi, jak to jest.
Różnie bywało, kiedys bywało że w komentarzach rzucałam mięsem, u siebie w postach też. Jestem na fb od 2013 i nigdy wcześniej bana nie dostawałam. Przez ostatnie pół roku-4, ostatni na 30 dni. Zaczęło się od tego że śmiecia który na 3 promilach jechał autem i na chodniku zabił ludzi, ban przypuszczam że za śmiecia. Pilnuje się, staram się jak najłagodniej pisac komentarze. I komuś coś nie przypasuje i 3 razy oberwalam. Ale jak ja zgłaszam posty pełne urw i ujów czy wyzwisk w stosunku do innych osób, a było pełno tego, to na 30 zgłoszeń przez pół roku jedno uznali mi jako naruszenie standardów.

Nie ma szans się wyżej odwoływać, niby jest opcja do jakiejś tam komisji, ale to też niektóre komentarze, jak nie masz przy swoim komentarzu tej opcji, to bye bye.

Kto tam w tej weryfikacji siedzi? Pojecia o pojeciu nie mają😕
Facella   Dawna re-volto wróć!
26 kwietnia 2021 12:09
Boty siedzą w weryfikacji... a Ty lepiej sprawdź kogo masz w znajomych bo to wygląda jakby ktoś zgłaszał.
No i pomyśl czy nie zdarzyło Ci się używać ostatnio zwrotu typu „pedał gazu” czy „pedałować” - za to lecą bany bez względu na kontekst, o czym się przekonałam w grupce samochodowej pisząc „pedał stawia za duży opór” w odniesieniu do samochodu rzecz jasna 🙃
Bischa   TAFC Polska :)
27 kwietnia 2021 03:39
Te bany to nie były za posty z mojego profilu. Do artykułów cokolwiek komentowałam. To jest koszmar.
Facella   Dawna re-volto wróć!
27 kwietnia 2021 10:20
Bischa, co to znaczy ze do artykułów komentowałaś? Chodzi o zewnętrzny portal z opcją dodawania komentarzy z konta na fb?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
30 września 2021 15:33
Mam problem z zalogowaniem się do FB.

Zmieniłam hasło i wylogowałam się z wszystkich aktywnych przeglądarek i kazałam również zapomnieć je jako zaufane.
FB kazał mi wpisać hasło, a następnie kod z smsa, który nigdy nie przyszedł. Nie przychodzą też na instagrama i na messengera.
Próbowałam odzyskać dostęp za pomocą trzech zaufanych znajomych, ale okazuje się, że jeden z nich wg FB nim nie jest mimo, że sam każe mi się z nim kontaktować.

Nie mam już pomysłu na odzyskanie dostępu, a nie mam ochoty wysłać im zdjęcia mojego dowodu.

Ktoś miał podobny problem ?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 października 2021 07:57
Udało się rozwiązać problem wysyłając do fb zdjęcie prawka 😉
Czy tylko mnie facebok nie działa?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się