Kącik ŁODZIANINA (Łodzianie, Łódź i okolice)

Bischa   TAFC Polska :)
24 lipca 2020 22:52
Mamy kogoś z Tomaszowa Mazowieckiego?
Help.
Gdzie w Łodzi lub okolicach mogę (najlepiej za jednym zamachem) nabyć półprodukty do meszu w ilości dużej (bardziej worki 20 kg niż opakowania 1kg, 5kg), takie jak otręby pszenne, płatki owsiane, siemię lniane, łuska słonecznika itp.?
[quote author=ptyśmiętowy link=topic=1096.msg2939593#msg2939593 date=1595853677]
Help.
Gdzie w Łodzi lub okolicach mogę (najlepiej za jednym zamachem) nabyć półprodukty do meszu w ilości dużej (bardziej worki 20 kg niż opakowania 1kg, 5kg), takie jak otręby pszenne, płatki owsiane, siemię lniane, łuska słonecznika itp.?
[/quote]
Nie bierz w paszowym w Zgierzu. Mają mole w otrębach już od kilku lat i udają, że nie.
Ja kupuje w Sutpolu (Domaniewice), na pewno mają otręby, wysłodki i śrutę kukurydzianą. Najlepiej dzwonić i pytać co jest dostępne
Hej, ja znowu z pytaniem.
Czy w okolicy Brzezin znajdę jakiegoś sprawdzonego rolnika, od którego mogę kupić dobrej jakości siano? Mój niestety się "wysptrykał", a to co skosił w tym roku zatonęło, zapleśniało i do niczego nie nie nada. Dzielnie przeglądam OLX, ale sprawdzony i polecony to zawsze większa pewność.
Cześć wszystkim.
Czy jest tu może ktoś kto dysponuje koniowozem z trapem otwieranym z boku i mógłby przewieźć dwa konie ma terenie łodzi?  Pba nie odbiera A nie znam nikogo innego 🙁
a Pan Grabowski nie ma takiego auta?
Oj nie wiem, a masz może do niego numer?  😉
Witam,
Mam pytanie do osób z łódzkiego.
Córka lat 10 po swoich pierwszych jazdach rekreacyjnych a dokładnie po dwóch latach takich jazd zapragnęła jeździć sportowo (skoki/ujeżdżanie). Pytanie dotyczy gdzie mógłbym z nią się udać na weryfikację umiejętności i ewentualnie zapisanie do klubu. Poszukuję stajni gdzie mogłaby szkolić się i być może po zdobyciu uprawnień brać udział w zawodach. Nie posiadamy konia i na razie nie planujemy zakupu. Jeśli jej pasja się utrzyma wtedy rozważymy takowy bądź dzierżawę. Za wszelkie informacje, wskazówki i pomoc będę wdzięczny.

Pozdrawiam
Adam J.
Stajnia Marchwickich. Od zera do milionera😉 i chyba mają możliwość wydzierżawienia koni.
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
30 września 2020 10:54
Szukam szewca, który wymienia suwaki w oficerkach. Szewc na Pabianickiej niestety jest kiepski, ostatnio tak mi wszył suwak, że rozpruł mi się cały  🤬 A kiedy oddawałam tylko do niego.
Ktoś coś?
Ja już dwukrotnie oddawałam do punktu napraw skór na Rzgowską 10. Suwak wymieniony 2 lata temu - nic się z nim nie dzieje, wymieniałam też fleki i naszywałam łatkę w 1 miejscu przy suwaku. Wykonanie super, ale terminowość niestety leży, kwiczy i prosi, żeby dobić. Ostatnim razem termin przeciągnął się o prawie tydzień - niestety bez wcześniejszej informacji - przyjechałam po oficerki "aaa wie Pani, nie zdążyłem, na piątek będą" 👀
Czy jest tu ktoś może z okolic Radomska? 🙂
Szukam szewca, który wymienia suwaki w oficerkach. Szewc na Pabianickiej niestety jest kiepski, ostatnio tak mi wszył suwak, że rozpruł mi się cały  🤬 A kiedy oddawałam tylko do niego.
Ktoś coś?



Co prawda nie w oficerkach, ale w sztylpach wymieniałam zamki już dwukrotnie u szewca na Zaolziańskiej 49 (okolice Ronda Lotników). Jest terminowy, ma krótkie terminy oczekiwania i jest przy tym bardzo solidny.
Wie ktoś jakich cen mogę się obecnie spodziewać w stajni Kaskada? Przez telefon zero info na ten temat, a mam spory kawałek żeby tam podjechać 😉  :kwiatek:
Cześć, powiedzcie mi, czy w Łodzi jest jakiś handlarz gdzie mogłabym podjechać i kupić kilka koni dla siebie? Nie interesują mnie ziemniaki.
Ja jestem z okolic Radomska 🙂
dywizja pod Łodzią masz Zdyba chyba najsławniejszego wśród handlarzy. Mielismy od niego 2 konie w stajni. Drugi to Sabela z Gospodarstwa Rolnego Sabela (co prawda nie wiem czy nadal handluje, ale zadzwonic mozna i zapytać). Jest tu ktos kto stoi w stajni w Bukowie (Ujazd)?
Szukam weta z Łodzi lub Okolic, ktory zrobi TUV. Pomóżcie
Szpotański
Hej. Czy po widzewskiej stronie Łodzi znajde jakaś sensowna, poza Campoverde?
Ja jestem z okolic Radomska 🙂


Napisałam Ci PW :p
Gdzie dajecie swoje oficerki do naprawy suwaków? Jestem z Tomaszowa Maz, ale w Łodzi tez może być 😉
Rozglądam się za trenerem ujeżdżeniowym, który mieszka/bywa w woj. łódzkim i dojeżdża do klienta. Szukam kogoś z dużym doświadczeniem, najlepiej jeżdżącego i trenującego zawodników do poziomu min. CC, preferowalnie Grand Prix. Wiadomo, że jest Golden Dream i tamtejsza ekipa. A jest jakaś warta uwagi alternatywa w województwie? 🙂

Pozdrawiam wszystkich gorąco w te zimowe dni.  :kwiatek:
Marcin Woldanski i Jan Gawecki przyjezdzaja do Lodzi.
Jest tu ktoś kto może się wypowiedzieć na temat pensjonatu w stajni Vertus? Albo zna inne sensowne stajnie z dużymi padokami, halą i porządnym placem?
Nie wiem czy to ogłoszenie, ale jakby co to zwalniają się dwa boksy w Róży koło Pabianic
Czy ktoś wie co się dzieje z KJ Zbyszko???
Duża liczba koni jest wystawiona na sprzedaż przez komornika...
Czy ktoś może zna te konie???
Gdzie te ogłoszenia? na stronie komorników nic nie ma
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się