Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

Najfajniejsza zimowa kamizelka do jazdy to....? Szukam takiej, żeby były dostępne małe rozmiary, czyli np spooks odpada
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
25 listopada 2020 08:07
Nie polecę małej, ale podpowiem że Lauria Garrelli wypadają duże mocno, niby xs a na kurtkę puchową zakładam. Mam 3 różne i wszystkie takie duże.
O to też przydatne info, dzięki, będę wiedziała, czego nie zamawiać  😉 myśle nad schockemohle, mam kurtkę i rozmiar jest ok, ale może podpowiecie jeszcze coś innego  :kwiatek:

Covalliero też wyglądają fajnie, może ktoś ma?
Kampari, - covaliero moim zdaniem są cienkie, ja mam, spoko, ale szału nie ma. Najlepsiejsze to imo True Rider, mam dwie i czaje się na trzecią, noszę, piorę, znowu noszę i tak granatową jakoś 4 rok, bordową drugi. Życia sobie bez nich już nie wyobrażam 😁
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
25 listopada 2020 09:29
Kampari Jak już znajdziesz jakieś małe to daj tu proszę znać :kwiatek: Ja mam od zarypania kamizele, bo je uwielbiam do jazdy i do pracy też noszę stale, ale właśnie wszystkie mi za duże wypadają, takie workowate, a wolałabym ładnie dopasowane do sylwetki. Z końskich typowo mam jeszcze Busse i Elt, ale po jednej więc nie wiem czy to kwestia modelu, że duże, czy całość firmy duża wypada.
Z końskich typowo mam jeszcze Busse i Elt, ale po jednej więc nie wiem czy to kwestia modelu, że duże, czy całość firmy duża wypada.

Z ELT też mam (pisałam wcześniej) - wypada rozmiar większa (albo nawet i półtora), więc to chyba ogólny trend dla tej firmy.
Nie mogłam wytrzymać i zamówiłam fraczek PE  🤣 Obawiałam się, że na BF nie upoluję potem koloru i rozmiaru.
Dziś przyszedł - noooo, powiem Wam, że jakość faktycznie top!  😲 Bardzo ładnie skrojony z dbałością o szczegóły i detale. Rozmiarowo też jest spoko, bałam się, że w UK 8 się utopię, a jest jak na mnie. Więc wszystko zależy od postury - dla mnie to takie typowe "nasze" 36. No i ma piękny odcień granatu!  😁


Hehe i dobrze zrobiłaś, podobno nie będzie u nich w tym roku BF sale  😲
Ktoś wie jak wypadają legginsy do jazdy True Rider rozmiarowo?  👀 W porównaniu do pikeura np.  :kwiatek:
Rozmiarówka jest standardowa, ja akurat mam dziecięce 158 z Pikeur  😂 a w true rider xxs. Legginsy są rewelacyjne, polecam.

Keirashara patrząc na tabele rozmiarów wydaje mi się, że kamizelki TR są długie.
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
25 listopada 2020 17:20
kortina  36 to typowe 36  😉
kampari mam z schockle i jest super!! Dość ciepła, d9brze dopasowana. Mam rozmiar 36 i jest ok
kortina, - pikeura mam 36, True Ridera letnie mam S, ale zimowe lepiej leżały M. Dużo mniej się rozciągają niż letnie.
Kampari, - imo nie są, są takie akurat, tak jak kocham wysokie spodnie, tak nienawidzę długich "gór" ubrań. Jest też wersja dziecięca.
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
26 listopada 2020 15:52
PILNIE! Szukam bardzo ciepłej zimowej kurtki (nie takiej do jazdy na hali tylko raczej w polu ;p) i żeby zakrywała plecki i nie była nadmuchana "jak bałwan"  😉 za mniej niż 500 na pewno  😀
Nie mogę znaleźć konkretnych informacji niestety w wyszukiwarce. Jak wypada rozmiarówka Felixa Buhlera, konkretnie kurtki i kamizelki? Na standardowe 36 brać kurtkę softshell S (na bluzę) i kamizelkę M (żeby była jakaś swoboda ruchu)? Obie Ski, czy może któreś z tych XS, bo wypadają duże?
Pati2012, - będę nudna, ale też True Rider. Co prawda moja kurtka nigdy nie dotarła do stajni i chodzę w niej na codzień, bo mi szkoda 😁 ale jest mega ciepła jak na swoją grubość! Wszyscy się dziwią, że pizga złem, a ja w takiej cienkiej kurteczce.
Bardzo fajną mam też z HV Polo, ale tu jednak trochę bałwan wychodzi 😉 Za to plus za nieśmiertelność i przekozacki materiał wierzchni, ja ją piorę tylko dlatego, że wypada. Nic brudu nie łapie.
No i kamizelka znaleziona  😀 dzisiaj zajechałam do sklepu True Rider odebrać legginsy zimowe (też super!) a wyszłam z legginsami i kamizelką. Wzięłam rozmiar 158 z dziecięcych i pasuje  😍
Ja właśnie odwrotnie, szukam czegoś do jazdy na hali. Może być kurtka, bluza, polar, cokolwiek sprawdzonego, przepuszczającego powietrze, nie za ciepłego i nie za zimnego. Do kamizelek nie jestem przekonana. Ktoś coś?
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
14 marca 2021 10:03
Odkopuję.

Czy ktoś z Was może mi powiedzieć jak wypada rozmiarówka Spooks-a ? Czy rozmiar (chodzi mi o kurtki) 38 jest standardowym 38, czy wypada mniejszy bądź większy ?
Będę wdzięczna za informację  :kwiatek:

edit: ech... doszukałam się kurcze, że mając biust raczej trzeba brać rozmiar większe  😕
Aleks, ja mam wszystko 38 , innych firm, spooks noszę L. Ale bryczesy juz M
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
14 marca 2021 15:05
Dzięki xxagaxx za info  :kwiatek:
Wymyśliłam sobie oliwkową kurtkę z promocji (rozmiar 38 został tylko). Noszę 38 też, ale mam większy biust, no i wygląda (poszukałam w wątku dokładniej i Twoja opinia też podobna), że się w nią nie wcisnę jednak 😕


edit: jeszcze dodam swoje trzy grosze o kamizelkach ELT - jak dziewczyny pisały wyżej, wypadają większe, rozmiar przynajmniej. Także potwierdzam.
Dziewczyny!  😉
Potrzebuję kamizelki, wiosenno-letniej. Wymagania: duże kieszenie, takie, żeby zmieścił się duży telefon  😡
Coś polecacie? Boję się kupować online w ciemno, bo ciężko ocenić rozmiar kieszeni.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
02 kwietnia 2021 06:43
infantil Polecam tą z deca kamizelka Ona jest w zasadzie czarna, nie taka szara jak na zdjęciu, może taki antracyt jakby, ale na pewno ciemniejsza niż na fotkach. Ma duże kieszenie, jest ładnie taliowana, nie za gruba i bardzo wygodna. Pamiętam, że Ty też jesteś drobna, a nie łatwo znaleźć ładnie dopasowaną kamizelkę na taką posturę 😉 Tą polecam, mam rozmiar xs/34 i jest akurat.
infantil, jak duży? Ja do kamizelek PIkeura na luzie mieszczę samsunga s10.
infantil, - a może bryczesy z kieszonką na udzie, jeśli to ma być na wiosnę i lato? 🙂
infantil, - a może bryczesy z kieszonką na udzie, jeśli to ma być na wiosnę i lato? 🙂


Mam już 3 pary bryczesów, a przy mojej rekreacyjnej jeździe 1 w tygodniu zdecydowanie nie potrzebuję następnych  🙁

infantil, jak duży? Ja do kamizelek PIkeura na luzie mieszczę samsunga s10.

iPhone 11. Nie orientuję się w samsungach, więc ciężko mi porównać, ale no... to taki typowy, duży telefon  🙂

infantil Polecam tą z deca kamizelka Ona jest w zasadzie czarna, nie taka szara jak na zdjęciu, może taki antracyt jakby, ale na pewno ciemniejsza niż na fotkach. Ma duże kieszenie, jest ładnie taliowana, nie za gruba i bardzo wygodna. Pamiętam, że Ty też jesteś drobna, a nie łatwo znaleźć ładnie dopasowaną kamizelkę na taką posturę 😉 Tą polecam, mam rozmiar xs/34 i jest akurat.

Dziękuję! Chociaż nie ukrywam, że szukam czegoś jeździeckiego i bardziej eleganckiego, ale ta kamizelka nie wygląda źle, szczególnie, że jest w dobrej cenie. Przejadę się może do deca i przymierzę  🙂
infantil, - jasne, rozumiem, dla mnie bryczesy z kieszonką to zbawienie, ale zużycie trochę większe 😉 Są też takie nerki na telefon, Eskadron taką miał i spory telefon mi wchodził. Z bardziej eleganckich kamizelek to może taka?
infantil, wpisz sobie w Google wymiary jednego i drugiego i bedzissz wiedziala jaka różnica. Jak dla mnie na luzie wejdzie większy telefon, nawet te 3cm.
keirashara o wow, ta jest bardzo ładna! O coś w tym stylu mi chodzi  💘
xxagaxx to w takim razie poszukam też w Pikeurach, dzięki!
Z jakiej firmy znajdę fajnie skrojone, dopasowane, taliowane bluzy? Bardziej budżetowo niż Spooks, Pikeur etc., bo potrzebuje w zasadzie paru z okazji zmiany rozmiaru.
flygirl, - będę nudna - True Rider. Lepszych nie znalazłam, układają się fantastycznie, mają zapinane na zamki kieszenie, ściągacze przylegają do rąk i nie zawiewa pod nimi. Piorę i cioram kilka lat niemal cały rok 😀
Kupiłam tą kamizelkę z TrueRider i... wow! Mega jakość i wykonanie!  😍 Już choruję na inne rzeczy od nich.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się