Voltopirowe Zamówienia zbiorowe

Wciąż się opłacają zamówienia z PE?
Wciąż się opłacają zamówienia z PE?

Tak. Trochę podskoczył kurs, ale (prawdopodobnie "jeszcze"😉 nie podnieśli ceny przesyłki i nadal kosztuje 4,95.
Edit: poszło na inny temat
Potrzebuje ktoś coś ze spooks.de?
Będę robić niedługo zamówienie 🙂
jabooshko, piszę!!! 😀
Potrzebuje ktoś coś ze spooks.de?
Będę robić niedługo zamówienie 🙂

jabooshko- piszę pw  :kwiatek:
Ktoś na Podkarpaciu zamawia z agro- vital i chciałby wziąć paletę?
A czy ktoś ze Śląska nie zamawia z agrokompleksu? Agrovial prosto od producenta. Chętnie wezmę z kimś palete
http://www.agrokompleks24.com/?do=pelny&kt=6&pkt=&pr=25&mr=&back=eNortjIytFJKybctKMpPKc0uqVRLqbI1UcsusTVTsgZcMI5ZCUk,
kivik które miejsce na Śląsku?  🙂
ktoś robił zamówienie na pentosan keidykolwiek?
nie wiem jak to terwaz wygląda w dobie całej pandemii ..
kivik które miejsce na Śląsku?  🙂


Mieszkam w zabrze, stajnia stanowice koło Rybnika. Jakoś można się dogadac🙂
Przyłączę się do zamówienia z Hooks gdyby ktoś planował  :kwiatek:
Gdyby ktoś potrzebował pasz z dodsona, saracena, dengie, epony czy jakiś supli dodsona, nutri science czy hilton herbs to zapraszam na priv  🏇
Da się wykręcić jakiś fajny rabat i darmowy dowóz do stajni na śląsku 😅
Czy ktoś będzie zamawiał w Kraemerze? Chętnie podepnę się z jedną małą rzeczą  :kwiatek:
A Kraemer robi jakieś promo na BF? Bo też rozważam😉
jabooshko, chyba jest 10 % 🤣
Hej
Ponawiam, gdyby ktoś brał coś z Kraemera to chętnie się dołączę, o ile jeszcze będzie mój rozmiar 🙂
przymierzam się do zamówienia z reitsportklawunde.de czy jest ktoś chętny? Obecnie jestem we Wrocławiu więc tu możliwy odbiór osobisty, reszta rozsyłka paczkomatem.
Potrzebuje ktoś coś PRemiere Equine?
Hej🙂

Ostatnio spore problemy z dostepnością Ulgastranu dla wrzodowców, nawet Absucralfate z Ablera na grupach w PL ciezko, tez ktos ma ten problem? ;/ Jakby ktoś potrzebował to wrzucam kod rabatowy (-15 USD) na pierwsze zamowienie z Abler: FIRSTORDER15

Ktoś chętny na grupowe zamówienie z USA? PRIV


https://www.abler.com/?src=email&acc=77ab78641fb740c101b96c74ca7c15f6
przymierzam się do zamówienia z reitsportklawunde.de czy jest ktoś chętny? Obecnie jestem we Wrocławiu więc tu możliwy odbiór osobisty, reszta rozsyłka paczkomatem.


ponawiam pytanie, czy ktoś byłby chętny?
Ostrzegam ,zamówienie z PE- już na drugi dzień dostałam info o ocleniu 🙁 .Zamówienie za 170 funtów wycenili na 161 zł z adnotacją ,że od 01 01 2021  Wielka Brytania przesła być członkiem UE
Ps .Teraz dopiero zobaczyłam ,że żle wpisałam kwotę -dzisiaj robiłam przelew 261 zł  a konto cła przewozowego 🙁
niki-for, nie ma cła na towary z Wielkiej Brytanii. Jest podatek VAT 23%, więc i tak mało naliczyli. Chyba, że w tych 170 funtach jest wysyłka. A to, że po Bexicie UK będzie poza Unią  było wiadomo od bardzo dawna, nie wiem skąd zdziwienie. Jak się logujesz na konto spoza UK - automatycznie ceny w PE spadają o 20% i od tych - niższych cen - płaci się VAT. Wychodzi praktycznie na to samo, tylko koszt wysyłki z PE wzrósł 4 krotnie po Brexicie. I nie ma już opcji darmowej wysyłki poza obszar UK.
_Gaga, dzięki za ten post, bo już zwariowałam czytając post poprzedniczki
Najlepiej się dogadać z kimś z UK w sprawie zakupów i wysyłki od nich. My tak robimy już kolejny raz-zero problemów🙂
_Gaga
Faktycznie! Ale mimo wszystko koszty wysyłki zniechęcają 🙁
Karla🙂, wtedy - przy przesyłce "prywatnej" czyli nie ze sklepu - nie płaci się VAtu, prawda?
Tylko wówczas nie ma chyba niższych o te 20% cen w PE... (?)
To w sumie - gdzie zysk?

jabooshko, zniechęcają bardzo. Sądzę, że zawierają koszty manipulacyjne związane z obłsugą celną. Od stycznia, kiedy przesyłka kosztowała 50 zł - nic nie kupiłam z PE, a dotychczas kupowałam u nich stosunkowo często...
Tak, nic nie płaciliśmy dodatkowo.
Mamy bardzo tanie przesyłki  więc różnica jednak jest. Ostatnio za wielgachną pakę (ledwo do windy weszła) zapłaciliśmy 6,5 funta więc jakiś zysk i spokojna głowa, że nikt niczego nie opodatkuje dodatkowo/zatrzyma gdzieś- bezcenny.
_Gaga, to ile teraz kosztuje przesyłka, że się nie opłaca? Muszę tam kupić w tym roku kilka rzeczy, ale poczekam na -20% na konkretną promkę.
_Gaga, to ile teraz kosztuje przesyłka, że się nie opłaca? Muszę tam kupić w tym roku kilka rzeczy, ale poczekam na -20% na konkretną promkę.

120 złotych... A za paczkę 7 kilogramów zapłaciłam już przesyłkę x2, czyli wtedy 36 funtów. Bo ta przesyłka codziennie kosztuje trochę inaczej, od 18 do 22 funtów. Oo Kicha okropna.

EDIT: Plus od połowy zeszłego roku (pewnie Covid) PE ma duuuże braki magazynowe. Od kilku lat kupowałam na przecenach 30 i 40% na wyprzedażach sezonowych, w tym roku nawet takich nie było, bo ostatki sprzętu poszły na -20%. Zostały jakieś pojedyncze czapraki i teraz są na -50%, ale nic więcej. Wielu bryczesów, koszulek czy bluz nie ma już od wakacji i nigdy nie wróciły na stan. Nawet z derkami mają problem i braki, a nigdy (kupowałam u nich prawie cały sprzęt przez 4 lata) nie było takich problemów.

EDIT: Dziś np. 18,57 funta przesyłka. Równo 100 złotych plus 23 złotych VAT-u (bo trzeba pamiętać, że od wysyłki też jest VAT).
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się