moda, ciuchy etc...

Widziałam pare dni temu babeczkę w ich kurtce - kolorystyka w sekundę przykuła moja uwagę, ale krój rzeczywiście workowaty
Ja też mogę polecić NAOKO. Petarda design i jakość. Ja mam od nich płaszcz jesienny, no NIE MA par oczu, które by się za mną nie obejrzały na ulicy jak w nim idę, serio!  😀


Masz może ten z motywem atomówek?
Gdzie znajdę ciepłe skarpety męskie dla totalnego zmarźlucha, więc jakieś wełnianie, merino może? Warunek, że ładne muszą być, najlepiej w fajne wzorki albo chociaż w ładnych kolorach.
mils, - calzedonia na pewno miała z wełną merino, ale nie pamiętam czy wzorkowe też
MEDICINE - bluzy i swetry - takie raczej luźne, oversize - one są raczej większe? Jeśli ktoś jest na granicy rozmiarów to brać mniejsze?
Różnie z tym bywa niestety, w medicine to nie ma zasad mam wrażenie :P Ja bym wzięła mniejszą.
galopada_   małoPolskie ;)
03 grudnia 2020 09:38
espana, mają bardzo duże ciuchy. Ja tonę w S-kach
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
03 grudnia 2020 09:46
U mnie to zależy od konkretnego ciucha z Medicine - koszule np mają dość workowate fasony i XS bywa za duża, ale ma za krótkie rękawy więc musze brać S  🤣 Swetry biorę S i niektóre są luźne, a inne ładnie dopasowane  😉 Także mimo iż mam sporo rzeczy od nich, to i tak nigdy nie wiem na jaki rozmiar się zdecydować  😉


Swoją drogą Medicine to chyba jedyna sieciówka, w której jeszcze zdarza mi się kupować.
Dzięki dziewczyny. Będę celować w mniejsze 🙂
Szukam turbo ciepłych, materiałowych rękawiczek. Jakieś sugestie? 😀
Facella   Dawna re-volto wróć!
07 grudnia 2020 01:10
Jakieś wskazówki jak kupować z ali, żeby się nie naciąć? Wiem ze należy szukać ofert z opiniami ze zdjęciami. Na co jeszcze warto zwrócić uwagę?
Ja sortuję po ilości zamówień i biorę tam gdzie najwięcej. Aczkolwiek raz przeoczyłam i wzięłam coś co miało z 13 ledwie, ale doszło w końcu, tylko mega długo wysyłali, chyba miesiąc :P No i grupa na fb bodaj Aliexpress Polska, masz tam masę postów z opiniami i linkami do sklepów, albo i sama możesz o coś zapytać.
Facella, warto popatrzeć też na opinie sklepu (ja nie biorę pod uwagę niżej niż 96-97% pozytywnych) 🙂
keirashara najlepsze będą podgrzewane elektrycznie 😉
k2arola, - myślałam już, ale mają być do użytku na codzień, jako prezent. Jednak podgrzewane są trochę "ryzykowane".
To chyba najlepiej uderzać w polar...
Czy istnieje na tej ziemii sklep, w którym znajdę DŁUGIE dresy za rozsądne pieniądze w stosunku do jakości? Mam 180 cm wzrostu i bardzo długie nogi. Sieciówkowe dresy sięgają mi mniej więcej do połowy łydki... Ktoś, coś?  :kwiatek:
Czy istnieje na tej ziemii sklep, w którym znajdę DŁUGIE dresy za rozsądne pieniądze w stosunku do jakości? Mam 180 cm wzrostu i bardzo długie nogi. Sieciówkowe dresy sięgają mi mniej więcej do połowy łydki... Ktoś, coś?  :kwiatek:

Ja Ci uszyję
Szukam turbo ciepłych, materiałowych rękawiczek. Jakieś sugestie? 😀

Z min 50% wełny powinny być ciepłe
Czy wiecie gdzie mozna kupić bluzę w takim stylu(a najlepiej taką konkretną) tzn chodzi o istniejący sklep a nie krzaka z internetu jak ten ze screena  😉
Aliexpress już przejrzałam, nie ma 🙁
azzawa, znalazłam ją na alliexpress, ale nie mam pojęcia czy to wiarygodna aukcja, nie znam się  🤣 Znalazłam ją też w kilku sklepach, ale z tego wszystkiego alliexpress jest chyba najbardziej wiarygodne, a już na pewno najtańsze
O dzięki! 😀 to ja nie wiem jak ja na ali szukałam :/
Mam kilka ubran z ali - mozna całkiem fajne rzeczy upolować ale bluza za 25 pln to chyba nie bedzie jedna z nich :P
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
29 grudnia 2020 12:37
azzawa, mnie by odrzucał brak opinii o produkcie. Możesz poprosić o realne zdjęcie. I materiał na tych zdjęciach na modelce różni mi się na oko od tego bez modelki  👀
azzawa, mnie by odrzucał brak opinii o produkcie. Możesz poprosić o realne zdjęcie. I materiał na tych zdjęciach na modelce różni mi się na oko od tego bez modelki  👀

No i 50% pozytywnych opinii ma sklep, odpada , duże ryzyko
Poza tym skład, to jest sam poliester prawie, na jednym zdjęciu trochę widać..
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
29 grudnia 2020 13:02
Milala, skład jest podany - 95% poliester + 5% spandeks.
wiem to wszystko - na Ali stety/niestety sporo hajsu już zostawiłam  😡
Na szczęście przejechałam sie może z raz czy dwa bo w szale zakupów nie doczytałam opisu.
Miałam nadzieje, że gdzieś można dostać te koniowe ciuchy w oryginale - tzn. to co można kupić na Ali po taniości to często gęsto marne podróby jakichś prawdziwych produktów ale z wykorzystaniem oryginalnego zdjęcia ofkors - jak na przykład oficerki Mouintan Horse za 18$ 😉, a ja chętnie znalazłabym oryginał.
Na samym ali często obok podrób są też oferty oryginałów ale już za normalną kasę.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
29 grudnia 2020 16:02
azzawa, są ludzie, którzy malują ciuchy może warto poszukać? Nie wiem tylko jaki byłby koszt.
Aplikacja Ali ma też opcję wyszukiwania po zdjęciu - może tędy da się znaleźć coś sensownego?
efeemeryda   no fate but what we make.
01 stycznia 2021 16:57
Na zalando lounge jest właśnie promocja na sloggi, przeceny dosyć duże ale bielizna do najtańszych nie należy, pytanie czy warto ?
Macie doświadczenie zwłaszcza z biustonoszami ? Mam spory biust (75I/80H) ale sztywne biustonosze z fiszbinami czasem mnie męczą, zwłaszcza po całodziennym dyżurze w pracy. Chciałabym  coś miękkiego ale żeby jednak trzymało biust w ryzach, jest to w ogóle możliwe ?
Wiem, ze można oddać za darmo do zalando, ale szkoda czasu jeśli to nie ma prawa się udać.
efeemeryda ja mam 70 G i kupiłam Mkę sloggi biustonosz ten zero feel. W obwodzie był za duży, a biust spłaszczał i odcinał się na górnej krawędzi. Ja oddałam i już nie skusiłam się ponownie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się