Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

vissenna   Turecki niewolnik
29 listopada 2020 10:15
Nirv widzialam ta gownoburze na facebooku.
Wlascicielka tej stajni ma wiecej "kwiatkow" na koncie. W tym siodlanie klaczy z totalnie obdartym klebem i ropniem.
Lubi tez stalkowac ludzi ktorzy ja zglaszaja do animalsow i przestrzegaja przed interesami z nia...
Gillian   four letter word
29 listopada 2020 12:20
Ta pani to chodząca encyklopedia wtop i zaniedbań.
Właśnie znalazłam gównoburzę pod innym ich filmem. Widzę, że to nie była jednorazowa wtopa, a cała seria 'gdy debile biorą się za konie'...
Nirv widzialam ta gownoburze na facebooku.
Wlascicielka tej stajni ma wiecej "kwiatkow" na koncie. W tym siodlanie klaczy z totalnie obdartym klebem i ropniem.
Lubi tez stalkowac ludzi ktorzy ja zglaszaja do animalsow i przestrzegaja przed interesami z nia...


W komentarzach pod postem, który wrzuciła Nirv były zdjęcia tego kłębu. Straszne.
i trening ujezdzenoiwy.
https://www.facebook.com/2422711967959197/videos/178772646728169
O masakra, ale się podbudowałam 😀
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
29 listopada 2020 16:34
Nie stawiam diagnoz, ale ona dla mnie ewidentnie jest zaburzona.
Kiedys była gownoburza bo ona to swoje ujezdzenie trenowala na munsztuku. I uzywala wedzidelka do skrecania a czanki do zatrzymywania ( czy jakos tak o tym pisala ) .
Z tego co kojarzę,  to kiedyś też oferowała 'treningi wyścigowe' na tej kobyle od obtartego kłębu. Podobny poziom nawiedzenia co Guru z Krzaków,  tylko ona jest chyba bardziej szkodliwa.
DeJotka, guru z krzakow z tego co wiem do konia zbliza sie z rzadka i moze szkape na kantarku sznurkowym gora zanudzic na smierc. A ta pani zyluje te kobyly bez litosci 🙁 patrzec sie na jej filmiki nie da
Ja to zawsze zazdroszczę odwagi takim osobom to śmiałego upubliczniania swoich przekonań bez cienia wątpliwości. Niestety głupi zawsze myśli, że jest najmądrzejszy, a mądry 10 razy sprawdzi kilka różnych źródeł zanim się upewni że ma rację i raczej nie będzie się wykłócać.
Szkoda, bo kobyła widać poczciwa 🙁
https://www.facebook.com/2422711967959197/videos/355385372103160

Ej, co ten koń tak kica? Dziwacznie to wygląda, z czego to może wynikać?
z braku pracy grzbietem.
W życiu czegoś takiego nie widziałam, jeszcze to "ujeżdżenie"  🤔
W tych komentarzach na fb ktoś wstawił jej ogłoszenia na jakichś stronach z anonsami w stylu „usługi za godzinę” i jej nagie fotki 🤔
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
29 listopada 2020 19:41
larabarson, no to akurat jest mega kiepska sprawa. Nawet, jeśli jest seksworkerką, to nie ma wpływu na to czy dobrze czy źle zajmuje się końmi. A zajmuje się bardzo źle.
Na moje ma to trochę wpływ. Dziewczyna ma również szkółkę dla dzieci. Może to co robi po godzinach to jej sprawa, ale ja swojego dziecka bym prostytutce nie oddała pod opiekę.
Behemotowa, czytam i trochę nie wierzę,  uważasz ze dziecko by ci na zła drogę sprowadziła czy co?  Różne rzeczy ludzie robią w życiu, niektórych żałują bo młodość, bo tak wyszło, a niektórym ludziom nawet to pasuje. Jak można tak bardzo powierzchownie oceniać ludzi? Pytałabyś też czy byli karani, nie mają mandatów? Może ogólnie "lekko" się prowadzą, ale niedopłatnie, więc już jest ok?
A ja uważam, że trochę ma to znaczenie co robi po godzinach, jeśli informacje wyciekają do szerszego grona.
Czy nauczycielka, która dorabia jako Pani do towarzystwa długo popracował by w zawodzie?

Instruktor dla małych dzieci to często autorytet, wzór do naśladowania i nie tylko w jeździectwie.
Oczywiście wielu trenerów to gnojki w życiu prywatnym, którzy świetnie uczą, ale tam zazwyczaj mamy inny poziom jeździectwa i wiek jeźdźców.
Mi by było wstyd i strach puścić dziecko na lekcje z prostytutką - i nie róbmy tu już z dziewczyny tej pokrzywdzonej lol
Ja tam bardziej bym sie bala, ze ta pani dziecmi zajmuje sie rownie troskliwie i empatycznie jak konmi 🤣
Ja absolutnie nie odnosze się do tej konkretnej osoby. Bo widziałam filmy i zdjęcia, i dla mnie pani moglaby być kandydatką na pokjową nagrodę nobla i bym tam swojego dziecka nie posłała. Ale to podejście "co robi po godzinach" , jest dla mnie wybitnie głupie, bo to nie ma znaczenia. Instruktor uczy dziecko jeździć konno a nie jak żyć. Nie wiem czemu niby trener dzieci nie uczy, a oni dla mnie często są własnie osobami, od których nie chciałabym aby moje dziecko się uczyło (przeklinanie, brak kultury: np. systematycznie charkanie na treningu).. a o tym co ta pani robi po godzinach, gdyby nie jakiś "zyczliwy" zadne dziecko by się nigdy nie dowiedziało.
.
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Calkowita edycja posta.
Ja absolutnie nie odnosze się do tej konkretnej osoby. Bo widziałam filmy i zdjęcia, i dla mnie pani moglaby być kandydatką na pokjową nagrodę nobla i bym tam swojego dziecka nie posłała. Ale to podejście "co robi po godzinach" , jest dla mnie wybitnie głupie, bo to nie ma znaczenia. Instruktor uczy dziecko jeździć konno a nie jak żyć. Nie wiem czemu niby trener dzieci nie uczy, a oni dla mnie często są własnie osobami, od których nie chciałabym aby moje dziecko się uczyło (przeklinanie, brak kultury: np. systematycznie charkanie na treningu).. a o tym co ta pani robi po godzinach, gdyby nie jakiś "zyczliwy" zadne dziecko by się nigdy nie dowiedziało.

Nie trzeba kogoś życzliwego, żeby dziecko się dowiedziało. A jeśli dowiedzą się też rówieśnicy to jak myślisz, co takie dziecko będzie miało zgotowane w szkole? Ja sobie to wyobrażam bardzo kolorowo, a mimo to wyobraźnia dzieci pod kątem nękania jest o wiele większa.
Nie puściłabym nie ze względu na "dodatkowy zawód" (jeśli w ogóle taki jest u tej Pani), tylko na to, żeby dzieciak nie miał potem przerąbane w szkole przez kilka lat jako "ten dziw...rz" na przykład. Chyba kobieta musi się liczyć z takimi problemami, wybierając taki sposób dorobku?
A i tak nie puściłabym, widząc te filmiki i zdjęcia na FB. Ale może jak jakiś rodzic się nie zna na koniach, to chociaż w ten sposób straci kilku klientów. 😀
Tak jak dziewczyny wyżej piszą. Dla mnie zawsze trener to był autorytet, co innego gdyby takie informacje nie były wszędzie do wglądu, ale w tym wypadku daje jawne zezwolenie by osoba o takim zawodzie była autorytetem dla mojego dziecka.
Jasne, gdyby nikt tego nie wrzucił to bym nawet nie wiedziała i nie interesowałabym się co robi instruktor mojego dziecka po godzinach, ale skoro już wypłynęły takie informacje to sorry, ale nie.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
30 listopada 2020 10:06
Sivrite, tak patrząc, to dziecko w szkole może mieć przerąbane z absolutnie każdego powodu.
Tak długo jak dzieje się to za obopólną zgoda świadomych osób, to zdecydowanie lepsza opcja niż stary macający dziad, który komentuje wygląd i robi seksistowskie komentarze.

Dlatego uważam, ze wywlekanie w tym miejscu takich rzeczy jest po prostu obleśne. Skupić się trzeba na tym, że to co robi ta laska, jest znęcaniem się.
Sivrite, tak patrząc, to dziecko w szkole może mieć przerąbane z absolutnie każdego powodu.
Tak długo jak dzieje się to za obopólną zgoda świadomych osób, to zdecydowanie lepsza opcja niż stary macający dziad, który komentuje wygląd i robi seksistowskie komentarze.
Dlatego uważam, ze wywlekanie w tym miejscu takich rzeczy jest po prostu obleśne. Skupić się trzeba na tym, że to co robi ta laska, jest znęcaniem się.

To tutaj się różnimy. To w końcu jest to praca jak każda inna i nie ma sensu tego wywlekać, ale można, czy jest to coś wstydliwego, czego nie powinno się wywlekać? Jedno z dwojga. Bo Ty i xxAgaxx chcecie nam powiedzieć, że w ogóle zainteresowanie jej zawodem z naszej strony, gdybyśmy były rodzicem dziecka, jest obrzydliwe, ale z drugiej strony nie byłoby przecież obrzydliwe, gdyby była na pełen etat nauczycielką czy kelnerką. Każdy ma przecież prawo do własnej opinii na temat jej zawodu, tak jak ona ma prawo do wybrania tego zawodu. Każdy konsument ma prawo nie wybrać danej usługi z jakiegokolwiek powodu, to tylko aktualny Świat nam wmawia, że nasze upodobania to rasizm i chyba trochę to powielasz. Nie, to nie jest rasizm, to jest wybór i trzeba go szanować w obie strony, a nie zmuszać ludzi, żeby przymykali oko na swoją potrzebę wyboru gwoli poprawności.
Przepraszam za ten offtop.
Serio tak was obchodzi jak prowadza sie instruktorzy sportu po pracy? 🤔wirek:

Tej konkretnej pani nie dalabym pod opieke nawet starej cegly 🤣 a juz na pewno nie dziecka - ale to z obawy, ze przy takim intelekcie, profesjonalizmie i pojeciu wpadnie np. na pomysl by dzieciaka przywiazac do siodla w celu poprawy dosiadu czy inny niebezpieczny debilizm. No i jezdziecko to dno i zenada, a nie nauka.

Ale jej zycie osobiste i to z kim, jak i czy za pieniadze uprawia seks po pracy nie robi mi wiekszej roznicy. W okresie bez wlasnego konia jezdzilam tez troche w szkolkach etc. i nie mam najmniejszego pojecia, jak wygladalo zycie osobiste moich owczesnych instruktorek, jaka byla ich orientacja seksualna i czy aby sypialy tylko z wlasnym mezem, czy moze co wieczor z inna osoba spotkana w barze w zamian za drinka. Jakie to ma znaczenie? Na jazdach dla dzieci panie instruktorki tez zajmowaly sie uczeniem jazdy konnej, a nie wywodami o swoim zyciu osobistym.

Co innego jak zachowanie w pracy jest nieprofesjonalne - np. maloletnie "instruktorki" prostytuujace sie zawodnikowi w zamian za mozliwosc startow czy trenerzy rzucajacy na jazdach uwagami z podtekstem (mandarynki do przodu, no pokaz jak ci cycuszki urosly! huehuehue) - i takich wzorcow przekazywanych dzieciom jako element zycia stajennego faktycznie nie popieram.

Argument "bo dzieci sie beda smialy" jest denny - dzieci sie tez beda smialy, bo ktos jest rudy, gruby, albo bo jego matka pracuje jako sprzataczka.

Sivrite akurat jak jako konsument nie wybierasz danej uslugi czy wrecz namawiasz do bojkotowania tejze wylacznie ze wzgledu na kolor skory czy pochodzenie uslugodawcy to tak, to jest rasizm  🙄 Co ma twoj rasizm do prostytucji to sama musisz wiedziec.

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
30 listopada 2020 11:15
Sivrite, widzisz, uważam, ze w Polsce seksworking jest stygmatyzowaniem ludzi i udostępnione to zostało tylko w celu pogrążenia i stygmatyzowania tej osoby.

Czy ktoś się po zajęciach przebiera za kaczkę, czy czesze czesze włosy, czy oddaje spermę czy jest seksworkerem, tak długo jak nikogo nie krzywdzi i nie indoktrynuje, nie powinno mieć to znaczenia.

Ciekawe, że o jeźdźcach z górnej półki, zdradzają żony, to jakoś nikt nie wypisuje w kontekście oddawania dzieci do treningu i wysyłania na obozy/zgrupowania.
kokosnuss tylko tu bardziej chodzi o to, że mleko się rozlało i informacja o dodatkowym zajęciu tej Pani wyszła na jaw. Słusznie czy nie, nie mi oceniać.
Przecież nikt nie robi śledztwa czym zajmuje się trener po pracy, ale jeśli z instruktorem jest coś nie tak to rodzice powinni mieć tego świadomość.
Jasne, gdyby trener byl super miłym człowiekiem, miał ogromną wiedzę i dbał o zwierzęta to pewniej inaczej byśmy go ocenili - ok taka mała hipokryzja. Tacy jesteśmy, przynajmniej ja tak do sprawy podchodzę.

W tym konkretnym przypadku laska jest fatalna i najzwyczajniej w świecie należy się jej zły PR choćby dlatego jak traktuje zwierzęta i cholera wie jakie są jej standardy moralne. Instruktor to często przyjaciel i autorytet dla jeźdźca i powinien pracować na szacunek.
Tak jak napisała Sivrite ja takiej usługi nie kupuję i i tyle.


A czy chcielibyście aby uczyła w szkole Wasze dzieci nauczycielka prostytutka?
Albo jak ktoś po pracy jest np. złodziejem to jest też ok? Dalej chcielibyście mieć kontakt z taką osobą?


jabooshko, trochę pojechałaś z tymi przykładami, bo uprawianie seksu za obopólną zgodą (nawet za hajs) jednak różni się od zoofilii, nekrofilii czy kradzieży.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się